Startują "okręgówki" - zapowiedź 1. kolejki ZINA klasy okręgowej

Startują "okręgówki" - zapowiedź 1. kolejki ZINA klasy okręgowej

W każdej grupie po 16 drużyn, mistrzowie awansują do grona czwartoligowców - ruszają rozgrywki sezonu 2022/2023 ZINA klasy okręgowej. Jak zawsze u nas po każdej kolejce zapraszamy na komplet wyników, strzelców goli i tabele!

Bytom - Zabrze

Zestaw par 1. kolejki:

13 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Silesia Miechowice - Sośnica Gliwice
godz. 15.00: Concordia Knurów - Orzeł Miedary
godz. 16.00: Burza Borowa Wieś - LKS Żyglin
godz. 17.00: Start Sierakowice - Olimpia Boruszowice
godz. 17.00: Nitron Krupski Młyn - Tempo Paniówki
godz. 17.00: ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice
godz. 17.00: Jedność 32 Przyszowice - Przyszłość Ciochowice

14 sierpnia (niedziela)
godz. 16.00: Odra Miasteczko Śląskie - Gwiazda Chudów

Racibórz - Rybnik

Zestaw par 1. kolejki:

13 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Naprzód Czyżowice - Gwiazda Skrzyszów
godz. 17.00: Górnik Radlin - Zameczek Czernica
godz. 17.00: Płomień Połomia - Dąb Gaszowice
godz. 17.00: Czarni Gorzyce - Forteca Świerklany
godz. 17.00: LKS Raszczyce - Pierwszy Chwałowice
godz. 17.00: LKS 1908 Nędza - Jedność Jejkowice

14 sierpnia (niedziela)
godz. 15.00: LKS Tworków - LKS Krzyżanowice
godz. 17.00: Granica Ruptawa - GKS II Jastrzębie

Katowice - Sosnowiec

Zestaw par 1. kolejki:

13 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Cyklon Rogoźnik - AKS Mikołów
godz. 11.00: GKS II Katowice - Slavia Ruda Śląska
godz. 14.00: Górnik Wojkowice - Sarmacja Będzin
godz. 17.00: Górnik Piaski - Górnik 09 Mysłowice
godz. 17.00: CKS Czeladź - Niwy Brudzowice
godz. 17.00: RKS Grodziec - Siemianowiczanka
godz. 17.00: Pogoń Imielin - Sparta Katowice

14 sierpnia (niedziela)
godz. 11.00: Ruch II Chorzów - MK Górnik Katowice

Tychy - Bielsko-Biała

Zestaw par 1. kolejki:

13 sierpnia (sobota)
godz. 14.00: BKS Stal Bielsko-Biała - LKS II Goczałkowice-Zdrój
godz. 17.00: JUW-e Jaroszowice - GTS Bojszowy
godz. 17.00: Rotuz Bronów - GLKS Wilkowice
godz. 17.00: ZET Tychy - Czarni Jaworze
godz. 17.00: KS Międzyrzecze - Pasjonat Dankowice
godz. 17.00: LKS Bestwina - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 17.00: LKS Łąka - LKS Wisła Wielka
godz. 17.00: Iskra Pszczyna - LKS Studzienice

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami