Concordia Knurów "wymęczyła" zwycięstwo nad Nitronem - wyniki spotkań klasy okręgowej z 3 maja
- Napisał Arq
W dwóch grupach klasy okręgowej w święto Konstytucji 3 maja rozegrane zostały 23. kolejki spotkań. Zespół Concordii Knurów w meczu z Nitronem Krupski Młyn był zdecydowanym faworytem. Skończyło się jednak skromnym 1:0.
Bytom - Zabrze
Wynik 23. kolejki:
Sośnica Gliwice - LKS Żyglin 1:1 (0:1)
0:1 - Banaś, 45 min.
1:1 - Wyżgoł, 90 min. (samobójczy)
Orzeł Miedary - Czarni Pyskowice 4:0 (1:0)
1:0 - Popiel, 31 min.
2:0 - Daszkiewicz, 53 min.
3:0 - Ziemianek, 77 min.
4:0 - Motyl, 83 min.
Przyszłość Ciochowice - Tempo Paniówki 0:3 (0:2)
0:1 - Joźwik, 35 min.
0:2 - Stasiek, 44 min.
0:3 - Jóźwik, 71 min.
Gwiazda Chudów - Olimpia Boruszowice 0:2 (0:1)
0:1 - Thiel, 6 min.
0:2 - Daszkiewicz, 63 min.
Jedność 32 Przyszowice - Start Sierakowice 2:4 (1:2)
0:1 - Wawoczny, 14 min.
1:1 - Gałązkiewicz, 40 min.
1:2 - Wawoczny, 43 min.
1:3 - Wawoczny, 69 min.
1:4 - Piewko, 78 min.
2:4 - Poznański, 80 min.
Concordia Knurów - Nitron Krupski Młyn 1:0 (1:0)
1:0 - Mąka, 44 min.
Silesia Miechowice - ŁTS Łabędy 1:1 (0:0)
0:1 - Raczyński, 69 min.
1:1 - Sobczyk, 84 min.
24 maja (środa)
Odra Miasteczko Śląskie - Burza Borowa Wieś
1. | Orzeł Miedary | 22 | 64 | 76-12 |
2. | Tempo Paniówki | 23 | 45 | 53-29 |
3. | Start Sierakowice | 23 | 42 | 56-43 |
4. | ŁTS Łabędy | 23 | 40 | 53-34 |
5. | Odra Miasteczko Śląskie | 22 | 39 | 40-33 |
6. | Silesia Miechowice | 23 | 38 | 61-39 |
7. | LKS Żyglin | 23 | 35 | 52-39 |
8. | Burza Borowa Wieś | 22 | 33 | 43-34 |
9. | Concordia Knurów | 23 | 30 | 28-43 |
10. | Czarni Pyskowice | 23 | 29 | 37-41 |
11. | Gwiazda Chudów | 21 | 28 | 47-43 |
12. | Olimpia Boruszowice | 23 | 23 | 39-55 |
13. | Sośnica Gliwice | 22 | 23 | 21-38 |
14. | Jedność 32 Przyszowice | 23 | 21 | 31-52 |
15. | Przyszłość Ciochowice | 23 | 19 | 19-54 |
16. | Nitron Krupski Młyn | 23 | 3 | 14-81 |
Zestaw par 24. kolejki:
6-7 maja: LKS Żyglin - Silesia Miechowice, ŁTS Łabędy - Concordia Knurów, Nitron Krupski Młyn - Jedność 32 Przyszowice, Start Sierakowice - Odra Miasteczko Śląskie, Burza Borowa Wieś - Gwiazda Chudów, Olimpia Boruszowice - Przyszłość Ciochowice, Tempo Paniówki - Orzeł Miedary, Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice
Tychy - Bielsko-Biała
Wyniki 23. kolejki:
Rekord II Bielsko-Biała - GTS Bojszowy 7:0 (3:0)
1:0 - Profic, 21 min. (karny)
2:0 - Profic, 44 min.
3:0 - Kempny, 45 min.
4:0 - Gaudyn, 72 min.
5:0 - Śliwka, 75 min.
6:0 - Caputa, 79 min. (karny)
7:0 - Caputa, 85 min.
LKS Wisła Wielka - Pasjonat Dankowice 0:1 (0:1)
0:1 - Pietrzyk, 42 min.
LKS II Goczałkowice-Zdrój - Czarni Jaworze 6:1 (3:0)
1:0 - Adam Maślorz, 5 min.
2:0 - Skowronek, 7 min.
3:0 - Andrzej Maślorz, 14 min.
4:0 - Adam Maślorz, 63 min.
4:1 - Sawicki, 75 min.
5:1 - Piesiur, 82 min.
6:1 - Żmij, 89 min.
LKS Studzienice - GLKS Wilkowice 0:3 (0:3)
0:1 - Kępys, 15 min.
0:2 - Szędzielarz, 25 min.
0:3 - Kasprzycki, 35 min.
Iskra Pszczyna - JUW-e Jaroszowice 5:2 (2:1)
0:1 - Cibor, 3 min.
1:1 - Bohm, 6 min.
2:1 - Bohm, 12 min.
3:1 - Zakrzewski, 50 min.
4:1 - Bohm, 57 min.
5:1 - Ryguła, 66 min.
5:2 - Matysek, 85 min.
Stal Bielsko-Biała - Rotuz Bronów 3:2 (1:1)
1:0 - Łoś, 5 min.
1:1 - Feruga, 30 min.
1:2 - Dzida, 61 min.
2:2 - Dokudowiec, 89 min.
3:2 - Dancik, 90 min.
LKS Łąka - ZET Tychy 1:3 (0:0)
0:1 - Pustelnik, 50 min.
0:2 - Kokoszka, 60 min.
0:3 - Kokoszka, 65 min.
1:3 - Setlak, 88 min.
LKS Bestwina - KS Międzyrzecze 0:4 (0:1)
0:1 - Ogrocki, 25 min.
0:2 - Bieńko, 51 min.
0:3 - Wajdzik, 79 min.
0:4 - Kuder, 80 min.
1. | Rekord II Bielsko-Biała | 23 | 60 | 76-17 |
2. | KS Międzyrzecze | 23 | 54 | 87-27 |
3. | LKS II Goczałkowice-Zdrój | 23 | 46 | 68-49 |
4. | Iskra Pszczyna | 23 | 43 | 54-29 |
5. | ZET Tychy | 23 | 36 | 41-46 |
6. | Rotuz Bronów | 23 | 35 | 49-46 |
7. | Czarni Jaworze | 23 | 31 | 46-59 |
8. | LKS Bestwina | 22 | 29 | 29-37 |
9. | Pasjonat Dankowice | 23 | 28 | 57-56 |
10. | JUW-e Jaroszowice | 23 | 27 | 46-49 |
11. | GLKS Wilkowice | 22 | 27 | 42-38 |
12. | LKS Łąka | 23 | 25 | 33-56 |
13. | Stal Bielsko-Biała | 23 | 24 | 39-49 |
14. | LKS Studzienice | 23 | 22 | 29-59 |
15. | GTS Bojszowy | 23 | 19 | 27-63 |
16. | LKS Wisła Wielka | 23 | 12 | 24-67 |
Zestaw par 24. kolejki:
6-7 maja: GTS Bojszowy - LKS Bestwina, KS Międzyrzecze - LKS Łąka, ZET Tychy - STal Bielsko-Biała, Rotuz Bronów - Iskra Pszczyna, JUW-e Jaroszowice - LKS Studzienice, GLKS Wilkowice - LKS II Goczałkowice-Zdrój, Czarni Jaworze - LKS Wisła Wielka, Pasjonat Dankowice - Rekord II Bielsko-Biała