Dokończenie meczu Unia Świerklaniec - Wyzwolenie Chorzów w najbliższą niedzielę

Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o dokończeniu przerwanego meczu "okręgówki" w Świerklańcu.

W ubiegły weekend mecz klasy okręgowej w IV grupie: Unia Świerklaniec - Wyzwolenie CEZ Chorzów został przerwany w 28. minucie gry, z powodu mocnych opadów śniegu. Gospodarzom ze Świerklańca nie udało się wyraźnie oznaczyć linii wyznaczających pole gry, więc sędzia zawodów zmuszony był zgodnie z regulaminem zakończyć to spotkanie. Na ubiegłotygodniowym posiedzeniu Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej podjęto decyzję iż przerwany mecz zostanie dokończony w najbliższą niedzielę - 27 listopada.

Z kolei na kolejnym (czwartkowym) posiedzeniu rzeczonego gremium zapadnie decyzja, odnośnie w ogóle nie rozpoczętego spotkania w II grupie "okręgówki" Drama Zbrosławice - Przyszłość Ciochowice. Mecz ten w pierwotnym terminie (19 listopada, godz. 12:00) został odwołany z powodu złego stanu boiska.