Rewolucja po spadku - mini Skarb Kibica eWinner II ligi

Rewolucja po spadku - mini Skarb Kibica eWinner II ligi FOTO: gksjastrzebie.com

W eWinner II lidze nasz region w sezonie 2022/2023 reprezentował będzie tylko jeden klub - GKS Jastrzębie. Po spadku w jastrzębskiej drużynie doszło po raz kolejny do prawdziwej rewolucji kadrowej i trener Grzegorz Kurdziel musi zespół budować niemal od początku.

GKS Jastrzębie

Kadra na rundę jesienną sezonu 2022/2023:

Trener - Grzegorz Kurdziel
Bramkarze: Grzegorz Drazik, Mikołaj Reclaf, Michał Antkowiak.
Obrońcy: Kacper Kawula, Filip Kozłowski, Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Dawid Szkudlarek, Dawid Witkowski, Yevgieni Zakharenko.
Pomocnicy: Farid Ali, Remigiusz Borkała, Bartosz Boruń, Szymon Goluch, Kamil Jadach, Krystian Kaczmarczyk, Dariusz Kamiński, Dominik Klimkiewicz, Przemysław Lech, Miłosz Misala, Salvador Pryka, Daniel Szymczak, Nataniel Wybraniec, Natan Wysiński.
Napastnicy: Daniel Stanclik.

Transfery:
Odchodzą: Łukasz Gajda (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Bondarenko (Resovia), Bartosz Neugebauer (Chojniczanka), Marek Fabry (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Gulczyński (?), Konrad Handzlik (Garbarnia Kraków), Michał Kuczałek (Olimpia Elbląg), Władysław Ochronczuk (ŁKS Łódź), Oliver Podhorin (MFK Skalica), Michał Rutkowski (?), Wojciech Łaski (Jagiellonia Białystok), Filip Łukasik (?), Szymon Zalewski (?), Łukasz Zejdler (Polonia Bytom).
Przychodzą: Jewhienij Zacherczenko (Epicentr Dunajowice), Salvador Pryka (Czarni Gorzyce), Szymon Gołuch (Spójnia Landek), Daniel Szymczak (rezerwy), Dominik Klimkiewicz (rezerwy), Jakub Kasperowicz (Pniówek Pawłowice), Filip Kozłowski (Śląsk Wrocław jr.), Bartosz Boruń (Śląsk Wrocław), Michał Antkowiak (Bałtyk Koszalin), Natan Wysiński (Miedź II Legnica), Krystian Kaczmarczyk (rezerwy), Kacper Kawula (Ruch Chorzów).

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (16-17 lipca)
Wisła Puławy - GKS Jastrzębie
Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków
Radunia Stężyca - Śląsk II Wrocław
Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn
Zagłębie II Lubin - Pogoń Siedlce
Polonia Warszawa - KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice

2. kolejka (23-24 lipca)
GKS Jastrzębie - Górnik Polkowice
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa
Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin
Śląsk II Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
Znicz Pruszków - Radunia Stężyca
Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg
Wisła Puławy - Hutnik Kraków

3. kolejka (30-31 lipca)
Hutnik Kraków - GKS Jastrzębie
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy
Radunia Stężyca - Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Pruszków
Zagłębie II Lubin - Śląsk II Wrocław
Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice - Motor Lublin

4. kolejka (6-7 sierpnia)
GKS Jastrzębie - Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Stomil Olsztyn - Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław - Polonia Warszawa
Znicz Pruszków - Zagłębie II Lubin
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Wisła Puławy - Radunia Stężyca
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg

5. kolejka (10 sierpnia)
Siarka Tarnobrzeg - GKS Jastrzębie
Radunia Stężyca - Hutnik Kraków
Kotwica Kołobrzeg - Wisła Puławy
Zagłębie II Lubin - Lech II Poznań
Polonia Warszawa - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Stomil Olsztyn
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz

6. kolejka (13-14 sierpnia)
GKS Jastrzębie - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Polonia Warszawa
Wisła Puławy - Zagłębie II Lubin
Hutnik Kraków - Kotwica Kołobrzeg
Siarka Tarnobrzeg - Radunia Stężyca

7. kolejka (20-21 sierpnia)
Radunia Stężyca - GKS Jastrzębie
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg
Zagłębie II Lubin - Hutnik Kraków
Polonia Warszawa - Wisła Puławy
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Motor Lublin - Stomil Olsztyn
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce

8. kolejka (27-28 sierpnia)
GKS Jastrzębie - Pogoń Siedlce
Stomil Olsztyn - KKS 1925 Kalisz
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków - Polonia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg - Zagłębie II Lubin
Radunia Stężyca - Kotwica Kołobrzeg

9. kolejka (3-4 września)
Kotwica Kołobrzeg - GKS Jastrzębie
Zagłębie II Lubin - Radunia Stężyca
Polonia Warszawa - Siarka Tarnobrzeg
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy
Górnik Polkowice - Lech II Poznań
Motor Lublin - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn

10. kolejka (10-11 września)
GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Motor Lublin
Wisła Puławy - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków
Radunia Stężyca - Polonia Warszawa
Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie II Lubin

11. kolejka (17-18 września)
Zagłębie II Lubin - GKS Jastrzębie
Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg
Garbarnia Kraków - Radunia Stężyca
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków
Motor Lublin - Wisła Puławy
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław

12. kolejka (24-25 września)
GKS Jastrzębie - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
Wisła Puławy - KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg - Górnik Polkowice
Radunia Stężyca - Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg - Garbarnia Kraków
Zagłębie II Lubin - Polonia Warszawa

13. kolejka (1-2 października)
Polonia Warszawa - GKS Jastrzębie
Garbarnia Kraków - Zagłębie II Lubin
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Polkowice - Radunia Stężyca
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - Wisła Puławy
Stomil Olsztyn - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków

14. kolejka (8-9 października)
GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
Wisła Puławy - Stomil Olsztyn
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Siarka Tarnobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Radunia Stężyca - Motor Lublin
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin - Olimpia Elbląg
Polonia Warszawa - Garbarnia Kraków

15. kolejka (15-16 października)
Garbarnia Kraków - GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa
Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin
Motor Lublin - Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
Pogoń Siedlce - Siarka Tarnobrzeg
Stomil Olsztyn - Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław - Wisła Puławy
Znicz Pruszków - Lech II Poznań

16. kolejka (22-23 października)
GKS Jastrzębie - Lech II Poznań
Wisła Puławy - Znicz Pruszków
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław
Siarka Tarnobrzeg - Stomil Olsztyn
Radunia Stężyca - Pogoń Siedlce
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Zagłębie II Lubin - Motor Lublin
Polonia Warszawa - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg

17. kolejka (29-30 października)
Olimpia Elbląg - GKS Jastrzębie
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Polonia Warszawa
KKS 1925 Kalisz - Zagłębie II Lubin
Pogoń Siedlce - Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca
Śląsk II Wrocław - Siarka Tarnobrzeg
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - Wisła Puławy

18. kolejka (5-6 listopada)
GKS Jastrzębie - Wisła Puławy
Lech II Poznań - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg
Śląsk II Wrocław - Radunia Stężyca
Stomil Olsztyn - Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce - Zagłębie II Lubin
KKS 1925 Kalisz - Polonia Warszawa
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg

19. kolejka (12-13 listopada)
Górnik Polkowice - GKS Jastrzębie
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Polonia Warszawa - Pogoń Siedlce
Zagłębie II Lubin - Stomil Olsztyn
Kotwica Kołobrzeg - Śląsk II Wrocław
Radunia Stężyca - Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - Wisła Puławy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami