Łukasz Ganowicz nowym trenerem Gwarka Tarnowskie Góry

Łukasz Ganowicz nowym trenerem Gwarka Tarnowskie Góry

Łukasz Ganowicz od 1 lipca poprowadzi drużynę trzecioligowego Gwarka Tarnowskie Góry. 40-latek z tarnogórskim klubem związał się dwuletnim kontraktem i zastąpi dotychczasowego trenera Krzysztofa Górecko.

Nowy szkoleniowiec Gwarka w swojej piłkarskiej zawodowej przeszłości pełnił przez okres 15 lat funkcję kapitana wielu drużyn występujących na szczeblu centralnym. Doświadczenie nabyte w profesjonalnej szatni pozwoliło mu z powodzeniem i sukcesami prowadzić przez cztery ostatnie lata Ruch Zdzieszowice.
Szkoleniowiec ściśle związany w swojej trenerskiej oraz piłkarskiej przeszłości z Opolszczyzną wraz z zakończeniem kontraktu w klubie ze Zdzieszowic porozumiał się z zarządem klubu z Tarnowskich Gór i tym samym zmienia barwy klubowe.

Pod jego wodzą Ruch w poprzednim sezonie w imponującym stylu zdominował opolską IV ligę. Te słowa nie zostały użyte przypadkowo gdyż uzyskanie w sezonie 117 punktów przy bilansie bramek strzelonych do straconych w postaci 163 do 24 jest rezultatem unikalnym. Drużyna ze Zdzieszowic w całym sezonie składającym się z aż 42 kolejek ligowych przegrała tylko 1 raz.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami