Drama wciąż bez punktu, Unia Książenice gromi MKP Odrę Centrum - wyniki 3. kolejki IV ligi (aktualizacja)

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

Po trzech kolejkach odmienne nastroje panują w obozach beniaminków IV ligi. Drama Zbrosławice nadal pozostaje bez punktu, mimo że prowadziła w meczu z Wartą Zawiercie. W świetnych humorach są piłkarze i kibice Unii Książenice, która rozbiła MKP Odrę Centrum Wodzisław aż 5:0.

Wyniki 3. kolejki:

Grupa I

Raków II Częstochowa - Slavia Ruda Śląska 4:1 (1:1)
1:0 - Krzyżak, 11 min.
1:1 - Korzeniowski, 30 min.
2:1 - Głasek, 62 min.
3:1 - Bajkiewicz, 64 min.
4:1 - Ślęzak, 81 min.

Drama Zbrosławice - Warta Zawiercie 3:4 (2:1)
1:0 - Lindner, 2 min.
2:0 - Stolarczyk, 14 min.
2:1 - Bębenek, 32 min.
2:2 - Mąka, 52 min.
2:3 - Adamiecki, 67 min.
3:3 - Urbainczyk, 71 min.
3:4 - Adamiecki, 89 min.

Sarmacja Będzin - Śląsk Świętochłowice 2:0 (1:0)
1:0 - Pielichowski, 44 min. (karny)
2:0 - Kocot, 79 min.

Szombierki Bytom - Unia Dąbrowa Górnicza 3:1 (2:0)
1:0 - Terbalyan, 21 min.
2:0 - Balul, 44 min.
3:0 - Moritz, 53 min.
3:1 - Misztal, 90 min.

Znicz Kłobuck - Unia Kosztowy 1:4 (1:3)
1:0: - Wojtyra, 2 min.
1:1 - Matera, 20 min.
1:2 - Chrabąszcz, 22 min.
1:3 - Ngwagwu, 25 min.
1:4 - Chrabąszcz, 58 min.

Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków 3:1 (1:1)
1:0 - Zdrzałek, 5 min.
1:1 - Boudguiga, 35 min.
2:1 - Sewerin, 72 min. (karny)
3:1 - Koleczko, 81 min.

Przemsza Siewierz - RKS Grodziec 3:1 (0:0)
1:0 - Krzos, 60 min.
2:0 - Burczyk, 77 min.
2:1 - Otwinowski, 82 min.
3:1 - Morys, 88 min.

Polonia Poraj - AKS Mikołów 0:2 (0:0)
0:1 - Bukowiec, 76 min.
0:2 - Pawełczyk, 79 min.

1.  Sarmacja Będzin 3 7 2 1 0 5:0
2.  Szombierki Bytom  3 7 2 1 0 5:1
3.  Slavia Ruda Śląska 3 6 2 0 1 6:6
4.  Warta Zawiercie 3 6 2 0 1 7:6
5.  Gwarek Ornontowice 3 6 2 0 1 8:4
6.  Unia Kosztowy 3 5 1 2 0 5:2
7.  Przemsza Siewierz 3 5 1 2 0 6:4
8.  Raków II Częstochowa 3 4 1 1 1 6:4
9.  Śląsk Świętochłowice 3 4 1 1 1 4:4
10.  AKS Mikołów 3 4 1 1 1 2:2
11.  Znicz Kłobuck  3 3 1 0 2 3:7
12.  Unia Dąbrowa Górnicza 3 3 1 0 2 4:6
13.  RKS Grodziec 3 3 1 0 2 4:7
14.  Ruch Radzionków 3 3 1 0 2 5:4
15.  Polonia Poraj  3 1 0 1 2 1:6
16.  Drama Zbrosławice 3 0 0 0 3 4:11

Grupa II

Odra Wodzisław - GKS II Tychy 3:1 (1:1)
0:1 - 12 min.
1:1 - Juraszczyk, 38 min.
2:1 - Musiolik, 46 min.
3:1 - Kasprzyk, 90 min.

Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:1 (2:1)
1:0 - Łoś, 6 min. (karny)
1:1 - Kręcichwost, 36 min.
2:1 - Sekuła, 43 min.
3:1 - Radomski, 62 min.

Wilki Wilcza - LKS Czaniec 0:1 (0:0)
0:1 - Karcz, 46 min.

Spójnia Landek - LKS Goczałkowice-Zdrój 1:1 (1:0)
1:0 - Fortuna, 38 min. (karny)
1:1 - Łączek, 68 min.

Beskid Skoczów - MRKS Czechowice-Dziedzice 4:4 (1:2)
0:1 - Polakowski, 14 min.
0:2 - Mąka, 30 min.
1:2 - Ferfecki, 33 min.
2:2 - Sikora, 48 min.
3:2 - Lewandowski, 61 min.
4:2 - Kotrys, 68 min.
4:3 - Jonkisz, 90 min.
4:4 - Przemyk, 90 min.

GKS Radziechowy-Wieprz - Kuźnia Ustroń 1:2 (0:0)
0:1 - Sikora, 74 min.
1:1 - Janik, 80 min.
1:2 - Sikora, 90 min.

Unia Książenice - MKP Odra Centrum Wodzisław 5:0 (2:0)
1:0 - Wowra, 12 min.
2:0 - Tumula, 16 min.
3:0 - Suchiński, 68 min.
4:0 - Michalski, 80 min.
5:0 - Malcher, 89 min.

Polonia Łaziska Górne - Decor Bełk 4:0 (0:0)
1:0 - Miłek, 59 min.
2:0 - Wagner, 69 min.
3:0 - Badura, 70 min.
4:0 - Kaszok, 88 min. (karny)

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami