Polonia Łaziska nie zwalnia tempa. Decor wygrał w Rybniku - wyniki 9. kolejki ZINA IV ligi

Polonia Łaziska nie zwalnia tempa. Decor wygrał w Rybniku - wyniki 9. kolejki ZINA IV ligi

Polonia Łaziska Górne odniosła siódme zwycięstwo w sezonie i nadal jest samodzielnym liderem grupy II ZINA IV ligi. Kroku ekipie trenera Piotra Mrozka dotrzymuje jedynie Unia Turza, które pewnie pokonała MRKS Czechowice-Dziedzice.

Wyniki 9. kolejki:

Grupa I

Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz 2:0 (0:0)
1:0 - Siwek, (karny)
2:0 - Makowski, 90 min.

Zagłębie II Sosnowiec - Victoria Częstochowa 2:2 (0:0)
0:1 - Jargosz, 50 min.
1:1 - Fabry, 59 min. (karny)
2:1 - Ziółkowski, 71 min.
2:2 - Kowalski, 90 min.

Rozwój Katowice - Unia Dąbrowa Górnicza 4:0 (0:0)
1:0 - Flak, 51 min.
2:0 - Bielec, 76 min.
3:0 - Zieliński, 90 min.
4:0 - Zieliński, 90 min.

Ruch Radzionków - Szczakowianka Jaworzno 2:3 (1:2)
0:1 - Chrabąszcz, 13 min. (karny)
1:1 - Nawrocki, 24 min. (karny)
1:2 - Smarzyński, 33 min.
1:3 - Chrabąszcz, 48 min.
2:3 - Harmata, 73 min.

Unia Kosztowy - Podlesianka Katowice 1:3 (1:2)
0:1 - Kocurek, 11 min. (samobójczy)
1:1 - Hat, 30 min.
1:2 - Wacławski, 35 min.
1:3 - Paszek, 69 min.

Unia Rędziny - Piast II Gliwice 3:4 (0:2)
0:1 - Leśniak, 24 min.
0:2 - Liszewski, 45 min.
0:3 - Kędziora, 60 min.
1:3 - Porochnicki, 63 min.
2:3 - Ameyaw, 70 min. (samobójczy)
2:4 - Kamiński, 75 min.
3:4 - Andrzejewski, 90 min.

Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice 4:1 (0:0)
1:0 - Wąsik, 52 min.
1:1 - Rudek, 57 min.
2:1 - Śliwa, 63 min.
3:1 - Okaj, 79 min.
4:1 - Gancarczyk, 85 min.

MKS Myszków - Warta Zawiercie 4:1 (1:0)
1:0 - Podolski, 29 min.
2:0 - Podolski, 60 min.
3:0 - Marchewka, 86 min.
4:0 - Wnuk, 90 min.
4:1 - Kurasiński, 90 min.

1.  Piast II Gliwice 9 22 29-16
2.  Podlesianka Katowice 9 19 29-11
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 9 19 17-11
4.  Szczakowianka Jaworzno 9 18 18-9
5.  Rozwój Katowice 9 16 22-8
6.  Zagłębie II Sosnowiec 9 15 20-11
7.  Drama Zbrosławice 9 14 15-17
8.  Victoria Częstochowa 9 13 17-13
9.  Szombierki Bytom 9 13 16-20
10.  Ruch Radzionków 9 12 28-24
11.  MKS Myszków 9 11 16-16
12.  Unia Rędziny 9 11 19-26
13.  Śląsk Świętochłowice 9 8 14-26
14.  Warta Zawiercie 9 5 13-31
15.  Przemsza Siewierz 9 4 11-26
16.  Unia Kosztowy 9 3 6-25

Grupa II

Błyskawica Drogomyśl - MKS Lędziny 1:0 (0:0)
1:0 - Todorski, 61 min. (samobójczy)

LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica 0:1 (0:1)
0:1 - Maj, 27 min.

Spójnia Landek - Polonia Łaziska Górne 0:3 (0:1)
0:1 - Wróblewski, 6 min.
0:2 - Fabisiak, 81 min.
0:3 - Badura, 90 min.

Orzeł Łękawica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:3 (3:0)
1:0 - Piórecki, 17 min.
2:0 - Iwanek, 36 min.
3:0 - Byrtek, 40 min.
3:1 - Abote, 49 min.
4:1 - Byrtek, 81 min.
4:2 - Abote, 90 min.
4:3 - Stempniewicz, 90 min.

Kuźnia Ustroń - Unia Racibórz 5:0 (2:0)
1:0 - Joao, 34 min.
2:0 - Essama, 40 min.
3:0 - Joao, 57 min.
4:0 - Joao, 74 min.
5:0 - Fiedor, 80 min.

Gwarek Ornontowice - GKS II Tychy 4:2 (3:0)
1:0 - Grzegorz, 13 min.
2:0 - Kasprzyk, 21. min.
3:0 - Grzegorz, 27 min.
3:1 - Pipia, 52 min.
3:2 - Parysz, 65 min.
4:2 - Kąkol, 82 min.

ROW 1964 Rybnik - Decor Bełk 1:2 (1:0)
1:0 - Krakowczyk, 15 min.
1:1 - Semeniuk, 49 min.
1:2 - Semeniuk, 64 min.

Unia Turza - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (0:0)
1:0 - Orzeł, 65 min.
2:0 - Dudziński, 82 min.

1.  Polonia Łaziska Górne 9 23 17-2
2.  Unia Turza 9 21 18-7
3.  MRKS Czechowice-Dziedzice 9 16 13-9
4.  Gwarek Ornontowice 9 15 20-20
5.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 14 19-10
6.  Błyskawica Drogomyśl 9 13 10-9
7.  Decor Bełk 9 13 16-15
8.  GKS II Tychy 9 13 13-12
9.  ROW 1964 Rybnik 9 12 18-17
10.  Spójnia Landek 9 11 18-15
11.  Orzeł Łękawica 9 11 13-17
12.  LKS Czaniec 8 10 10-12
13.  MKS Lędziny 9 9 11-16
14.  Kuźnia Ustroń 9 7 12-21
15.  Drzewiarz Jasienica 9 7 8-19
16.  Unia Racibórz 9 6 10-25

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami