Polonia Łaziska Górne ukarana walkowerem. Zmiana lidera

Komisja do spraw rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikowała wynik meczu IV ligi grupy 2 pomiędzy zespołami Polonii Łaziska Górne a Drzewiarzem Jasienica na walkower dla drużyny gości. Oznacza to, że ekipa z Łazisk Górnych straciła pozycję lidera.

Mecz rozegrany został 10 września. Na boisku Polonia pewnie wygrała 4:0. Jednak w trakcie weryfikacji prowadzonej przez członków komisji do spraw rozgrywek ŚlZPN stwierdzono, że w drużynie z Łazisk Górnych od 86. minuty zagrał zawodnik, który według regulaminu nie mógł wystąpić w tym meczu, ponieważ dzień wcześniej zgodnie ze sprawozdaniem meczowym zagrał cały mecz w IV lidze juniorów młodszych B1 pomiędzy Polonią Łaziska Górne a Sokołem Wola.