Plan sparingów i transfery Iskry Pszczyna

Plan sparingów i transfery Iskry Pszczyna

W poniedziałek 11 lipca do treningów wracają zawodnicy IV-ligowej Iskry Pszczyna, którzy przed startem rundy jesiennej zagrają 6 gier kontrolnych.

 Pierwsze zajęcia pod okiem trenera Mariusza Wójcika będą miały charakter otwarty dla każdego chętnego, a pod koniec tygodnia opiekun Iskry oceni przydatność ewentualnych kandydatów do gry w barwach Iskry. 

Z pszczyńskim zespołem pożegnali się już wypożyczeni piłkarze: Daniel Sobas (powrót do Tychów) oraz Dawid Stramski (Pniówek Pawłowice). Z drużyny odejdzie także Tomasz Kozioł (do LKS Czaniec) oraz bramkarz Michał Kojdecki. W czwartoligowej kadrze zabraknie prawdopodobnie także Kamila Żemły, Wojciecha Dragona oraz Radosłwa Rakowskiego

W kontekście ewentualnych wzmocnień spekuluje się o desancie z Granicy Ruptawa, w postaci doświadczonego bramkarza Piotra Pasia, pomocnika Artura Miłego oraz skutecznego snajpera Bartosza Wojtkowa, który przymierzany był co prawda do III-ligowego Pniówka Pawłowice, ale ponoć on sam preferuje kierunek - Pszczyna. Dodatkowo na testach pojawić się ma napastnik GKS-u 1962 Jastrzębie Patryk Dudziński.

Letni harmonogram gier sparingowych:

13.07 godz. 17:00 Pniówek Pawłowice (w Pszczynie)

16.07 godz. 13:00 Przemsza Siewierze (w Żelisławicach)

23.07 godz. 11:00 Warta Zawiercie (w Zawierciu)

27.07 godz. 17;30 GTS Bojszowy (w Pszczynie)

30.07 godz. 11:00 MKS Myszków (w Myszkowie)

06.08 godz. 11:00 Sarmacja Będzin (w Pszczynie)

 

źródło: na podstawie oficjalnej strony klubowej

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami