Witamy na pokładzie: Ruch Radzionków, KS Decor Bełk i Górnika 09 Mysłowice

Witamy na pokładzie: Ruch Radzionków, KS Decor Bełk i Górnika 09 Mysłowice

Miło nam poinformować, że do licznego już grona klubów objętych naszym patronatem medialnym, dołączyły kolejne zespoły.

Na naszym pokładzie serdecznie witamy: występujące w IV lidze śląskiej: Ruch Radzionków http://www.ruchradzionkow.com/ i KS Decor Bełk http://www.ksdecorbelk.pl/ oraz aktualnego lidera katowickiej A-klasy - Górnika 09 Mysłowice http://www.kocina.com.pl/

W wyniku podpisanej umowy portal SportowaSilesia.pl będzie propagował liczne treści i newsy o działalności sportowej ww. klubów oraz zamieszczał galerie z wydarzeń sportowych z ich udziałem. W zamian kluby partnerskie będą reklamowały nas za pomocą między innymi bannerów na stadionach oraz logo naszego portalu na swoich oficjalnych stronach internetowych. 

Wkrótce na naszych łamach pojawią się także informacje na temat drużyn i spotkań w katowickiej A-klasie! Jako jedyni na Śląsku, chcemy Państwu przybliżać piłkarską rzeczywistość od 1 ligi, aż po A-klasę - w tym także dynamicznie rozwijającą się piłkę nożną w wydaniu pań.

Zachęcamy także i zapraszamy do współpracy inne kluby oraz serwisy klubowe i fanpage społecznościowe. Jeśli chcesz się z nami podzielić informacjami, promować swój klub i jego sportowe osiągnięcia - napisz do nas na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Poszukujemy zwłaszcza danych archiwalnych i materiałów historycznych o śląskich klubach. Cyklicznie będziemy się starali kibicom na Śląsku prezentować historię tutejszych, zasłużonych, klubów i towarzystw sportowych.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami