AKS Mikołów pokonał rezerwy Ruchu. Sparta nowym liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 3 i 4 września

AKS Mikołów pokonał rezerwy Ruchu. Sparta nowym liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 3 i 4 września

Drużyna AKS-u Mikołów pokonała ekipę rezerw Ruchu Chorzów co skwapliwie wykorzystał zespół Sparty Katowice. Po zwycięstwie nad Górnikiem Piaski katowiczanie wskoczyli na fotel lidera swojej grupy ZINA klasy okręgowej. 

Bytom - Zabrze

Wyniki 5. kolejki:

Concordia Knurów - Olimpia Boruszowice 3:1 (2:0)
1:0 - Suchanek, 23 min.
2:0 - Kaczor, 42 min.
2:1 - Kabaciński, 59 min.
3:1 - Kaczor, 86 min.

Nitron Krupski Młyn - LKS Żyglin 0:2 (0:1)
0:1 - Cziba, 24 min.
0:2 - Ścierski, 90 min.

ŁTS Łabędy - Start Sierakowice 1:2 (0:2)
0:1 - Świetlicki, 10 min.
0:2 - Borys, 41 min.
1:2 - Czaja, 50 min.

Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś 3:1 (2:1)
1:0 - Stich, 25 min.
2:0 - Kwiędacz, 40 min.
2:1 - Milewski, 45 min.
3:1 - Franielczyk, 90 min.

Jedność 32 Przyszowice - Tempo Paniówki 0:2 (0:1)
0:1 - Jendrychowski, 45 min.
0:2 - Jóźwik, 69 min.

Gwiazda Chudów - Sośnica Gliwice 0:2 (0:0)
0:1 - Krawiec, 56 min.
0:2 - Kaznowski, 85 min.

Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary 1:4 (1:3)
0:1 - Konieczny, 1 min.
0:2 - Kajda, 7 min.
1:2 - Cieślik, 22 min.
1:3 - Kajda, 31 min.
1:4 - Daszkiewicz, 73 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Pyskowice 2:1 (0:1)
0:1 - Rapsiewicz, 60 min.
1:1 - Kowynia, 78 min.
2:1 - Paliga, 90 min.

1.  Orzeł Miedary 5 15 24-2
2.  Start Sierakowice 5 15 16-5
3.  Tempo Paniówki 4 12 15-1
4.  Sośnica Gliwice 5 9 6-4
5.  Odra Miasteczko Śląskie 5 9 11-7
6.  Czarni Pyskowice 5 9 12-8
7.  LKS Żyglin 4 7 8-8
8.  ŁTS Łabędy 4 6 8-6
9.  Silesia Miechowice 4 6 9-9
10.  Jedność 32 Przyszowice 5 6 6-15
11.  Concordia Knurów 5 6 4-15
12.  Burza Borowa Wieś 5 4 10-12
13.  Olimpia Boruszowice 4 3 11-11
14.  Gwiazda Chudów 5 3 8-13
15.  Przyszłość Ciochowice 4 0 3-16
16.  Nitron Krupski Młyn 5 0 2-21

Racibórz - Rybnik

Wyniki 5. kolejki:

GKS II Jastrzębie - Gwiazda Skrzyszów 2:1 (0:0)
1:0 - Szweda, 70 min.
1:1 - Rymer, 90 min.
2:1 - Gardawski, 90 min.

Czarni Gorzyce - Płomień Połomia 1:1 (1:0)
1:0 - Gać, 11 min.
1:1 - Kąkol, 80 min.

Naprzód Czyżowice - Dąb Gaszowice 5:0 (1:0)
1:0 - Kurasz, 30 min.
2:0 - Adamczyk, 54 min.
3:0 - Adamczyk, 57 min.
4:0 - Kurasz, 59 min.
5:0 - Wierzgoń, 68 min.

Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice 1:6 (0:2)
0:1 - Wodecki, 20 min.
0:2 - Antończak, 45 min.
0:3 - Kroczek, 47 min. (samobójczy)
0:4 - Wodecki, 60 min.
0:5 - Sikora, 70 min.
0:6 - Sikora, 74 min.
1:6 - Babisz, 82 min.

LKS 1908 Nędza - Forteca Świerklany 3:2 (1:2)
1:0 - Paskuda, 12 min.
1:1 - Gorzała, 21 min.
1:2 - Oleś, 38 min.
2:2 - Rudek, 53 min.
3:2 - Fryfryk, 79 min.

Jedność Jejkowice - Pierwszy Chwałowice 2:4 (1:1)
1:0 - Szopa, 25 min.
1:1 - Piełka, 44 min.
1:2 - Waśko, 73 min.
2:2 - Dudek, 87 min.
2:3 - Morawa, 90 min.
2:4 - Szotowicz, 90 min.

Zameczek Czernica - LKS Tworków 0:1 (0:0)
0:1 - Cerkowniak, 83 min.

LKS Raszczyce - Górnik Radlin 2:1 (1:0)
1:0 - Kocztorz, 33 min.
2:0 - Kowalczyk, 53 min.
2:1 - Gojny, 54 min.

1.  LKS 1908 Nędza 5 15 19-9
2.  Czarni Gorzyce 5 11 10-4
3.  Forteca Świerklany 5 10 8-6
4.  LKS Krzyżanowice 5 9 15-6
5.  LKS Tworków 5 9 7-9
6.  LKS Raszczyce 5 9 6-8
7.  Płomień Połomia 5 8 12-6
8.  Górnik Radlin 5 7 9-6
9.  Gwiazda Skrzyszów 5 7 10-9
10.  GKS II Jastrzębie 5 5 8-12
11.  Zameczek Czernica 5 5 7-11
12.  Pierwszy Chwałowice 5 4 8-11
13.  Granica Ruptawa 5 4 7-14
14.  Naprzód Czyżowice 5 4 11-10
15.  Jedność Jejkowice 5 4 7-11
16.  Dąb Gaszowice 5 1 5-17

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 4. kolejki:

MK Górnik Katowice - RKS Grodziec 1:4 (0:1)
0:1 - Pawlik, 39 min.
0:2 - Nowak, 65 min.
1:2 - Honysz, 73 min.
1:3 - Krakowski, 80 min.
1:4 - Telega, 85 min.

Sarmacja Będzin - CKS Czeladź 1:1 (0:1)
0:1 - Pach, 15 min. (karny)
1:1 - Zawadzki, 48 min.

Górnik 09 Mysłowice - Slavia Ruda Śląska 0:1 (0:1)
0:1 - Tałady, 13 min.

Niwy Brudzowice - Siemianowiczanka 3:1 (1:1)
0:1 - Kowalczyk, 2 min.
1:1 - Wilk, 44 min.
2:1 - Lenard, 75 min.
3:1 - Kim, 89 min.

Pogoń Imielin - GKS II Katowice 0:2 (0:1)
0:1 - Koseła, 45 min.
0:2 - Koseła, 51 min.

AKS Mikołów - Ruch II Chorzów 2:1 (0:0)
1:0 - Furczyk, 49 min.
1:1 - Mrozik, 66 min.
2:1 - Wasiak, 80 min.

Górnik Piaski - Sparta Katowice 0:2 (0:0)
0:1 - Gielza, 64 min.
0:2 - Chwila, 72 min.

Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice 3:1 (1:0)
1:0 - Maciejewski, 31 min.
2:0 - Wojsyk, 55 min.
3:0 - Wściubiak, 68 min.
3:1 - Manterys, 80 min.

1.  Sparta Katowice 4 10 12-2
2.  Niwy Brudzowice 4 10 9-4
3.  Ruch II Chorzów 4 9 13-3
4.  GKS II Katowice 4 9 9-3
5.  Cyklon Rogoźnik 4 9 7-5
6.  AKS Mikołów 4 8 7-4
7.  CKS Czeladź 4 7 10-6
8.  RKS Grodziec 4 7 6-5
9.  Górnik Wojkowice 4 5 11-7
10.  Slavia Ruda Śląska 4 4 3-5
11.  Siemianowiczanka 4 4 8-7
12.  Górnik 09 Mysłowice 3 3 3-4
13.  Sarmacja Będzin 4 2 5-10
14.  Górnik Piaski 3 0 1-10
15.  Pogoń Imielin 4 0 1-12
16.  MK Górnik Katowice 4 0 2-20

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 5. kolejki:

LKS II Goczałkowice-Zdrój - LKS Wisła Wielka 3:1 (0:0)
1:0 - Piesiur, 47 min.
2:0 - Benek, 58 min.
3:0 - Sieracki, 63 min.
3:1 - Maska, 77 min. (samobójczy)

ZET Tychy - GTS Bojszowy 1:2 (0:1)
0:1 - Dudek, 20 min.
0:2 - Wyrobek, 57 min.
1:2 - Bernat, 68 min.

Rotuz Bronów - KS Międzyrzecze 2:2 (2:1)
1:0 - Skęczek, 6 min.
2:0 - Feruga, 9 min.
2:1 - Sobik, 37 min.
2:2 - Pilch, 78 min.

LKS Bestwina - JUW-e Jaroszowice 1:1 (1:1)
0:1 - Cibar, 39 min.
1:1 - Mielnikiewicz, 44 min.

LKS Łąka - GLKS Wilkowice 0:0

BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze 0:5 (0:2)
0:1 - Jastrzębski, 43 min.
0:2 - Mieszczak, 45 min. (samobójczy)
0:3 - Sawicki, 53 min.
0:4 - Sawicki, 70 min.
0:5 - Sawicki, 90 min.

Iskra Pszczyna - Pasjonat Dankowice 1:2 (0:0)
1:0 - Dragan, 58 min.
1:1 - Pietrzyk, 78 min.
1:2 - Herok, 90 min. (karny)

LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała 2:3 (0:1)
0:1 - Tomiczek, 11 min.
0:2 - Tomiczek, 50 min.
1:2 - M. Janosz, 56 min.
2:2 - W. Janosz, 77 min.
2:3 - Tomiczek, 84 min.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 5 15 17-7
2.  LKS II Goczłkowice-Zdrój 5 13 14-5
3.  Pasjonat Dankowice 5 12 18-8
4.  Rotuz Bronów 5 11 9-5
5.  KS Międzyrzecze 4 10 17-7
6.  Czarni Jaworze 4 9 13-6
7.  GTS Bojszowy 5 6 9-9
8.  JUW-e Jaroszowice 5 5 10-10
9.  LKS Bestwina 5 5 8-10
10.  LKS Łąka 5 4 5-14
11.  Iskra Pszczyna 5 4 11-6
12.  LKS Wisła Wielka 4 4 5-8
13.  GLKS Wilkowice 5 3 4-10
14.  ZET Tychy 5 2 6-13
15.  LKS Studzienice 5 1 5-20
16.  BKS Stal Bielsko-Biała 4 0 4-17

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami