"Pancerne" starcie Gwiazdy Chudów z Tempem Paniówki - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 17 i 18 września

"Pancerne" starcie Gwiazdy Chudów z Tempem Paniówki - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 17 i 18 września

Jako "bitwa pancerna na wyżynie chudowskiej" zapowiadane są gminne derby pomiędzy Gwiazdą Chudów a Tempem Paniówki. Równie ciekawie powinno być w pojedynku Orła Miedary w Sośnicą Gliwice

Bytom - Zabrze

Zestaw par 7. kolejki:

17 września (sobota)
godz. 11.00: Gwiazda Chudów - Tempo Paniówki
godz. 11.00: Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice
godz. 15.00: Concordia Knurów - Start Sierakowice
godz. 15.30: ŁTS Łabędy - LKS Żyglin
godz. 16.00: Silesia Miechowice - Nitron Krupski Młyn
godz. 16.00: Jedność 32 Przyszowice - Burza Borowa Wieś
godz. 16.00: Odra Miasteczko Śląskie - Olimpia Boruszowice

18 września (niedziela)
godz. 15.00: Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice

Racibórz - Rybnik

Zestaw par 7. kolejki:

17 września (sobota)
godz. 11.00: GKS II Jastrzębie - Forteca Świerklany
godz. 16.00: LKS Raszczyce - LKS Tworków
godz. 16.00: Naprzód Czyżowice - Płomień Połomia
godz. 16.00: Granica Ruptawa - Górnik Radlin
godz. 16.00: LKS 1908 Nędza - Dąb Gaszowice
godz. 16.00: Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice
godz. 16.00: Gwiazda Skrzyszów - Pierwszy Chwałowice

18 września (niedziela)
godz. 11.00: Czarni Gorzyce - Zameczek Czernica

Katowice - Sosnowiec

Zestaw par 6. kolejki:

17 września (sobota)
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Slavia Ruda Śląska
godz. 16.00: Pogoń Imielin - Siemianowiczanka
godz. 16.00: AKS Mikołów - GKS II Katowice
godz. 16.00: Górnik Piaski - CKS Czeladź
godz. 16.00: Cyklon Rogoźnik - Ruch II Chorzów
godz. 16.00: Górnik Wojkowice - Sparta Katowice
godz. 16.00: Niwy Brudzowice - Górnik 09 Mysłowice
godz. 16.00: RKS Grodziec - Sarmacja Będzin

Tychy - Bielsko-Biała

Zestaw par 7. kolejki:

17 września (sobota)
godz. 11.00: LKS II Goczałkowice-Zdrój - Pasjonat Dankowice
godz. 11.00: Iskra Pszczyna - GLKS Wilkowice
godz. 16.00: KS Międzyrzecze - GTS Bojszowy
godz. 16.00: LKS Bestwina - ZET Tychy
godz. 16.00: LKS Łąka - Rotuz Bronów
godz. 16.00: BKS Stal Bielsko-Biała - JUW-e Jaroszowice

18 września (niedziela)
godz. 16.00: LKS Wisła Wielka - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 16.30: LKS Studzienice - Czarni Jaworze

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami