Orzeł nadal zwycięski. Górnik Radlin nie dał rady liderowi z Nędzy - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 września

Orzeł nadal zwycięski. Górnik Radlin nie dał rady liderowi z Nędzy - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 września

Trwa zwycięska passa drużyny Orła Miedary. Wygrana nad Czarnymi Pyskowice była ósmą z rzędu dla lidera grupy bytomsko-zabrskiej. Górnik Radlin nie sprostał ekipie LKS-u 1908 Nędza

Bytom - Zabrze

Wyniki 8. kolejki:

LKS Żyglin - Sośnica Gliwice 4:0 (2:0)
1:0 - Cziba, 5 min.
2:0 - Cziba, 34 min.
3:0 - Banaś, 51 min.
4:0 - Zalek, 72 min.

Czarni Pyskowice - Orzeł Miedary 0:2 (0:2)
0:1 - Curyło, 2 min.
0:2 - Ziemianek, 43 min.

Burza Borowa Wieś - Odra Miasteczko Śląskie 5:0 (3:0)
1:0 - Blaszke, 28 min.
2:0 - Cwajna, 30 min.
3:0 - Skowiera, 35 min.
4:0 - Cwajna, 55 min.
5:0 - Blaszke, 68 min.

Nitron Krupski Młyn - Concordia Knurów 0:3 (0:1)
0:1 - Mikulski, 45 min.
0:2 - Guzera, 75 min.
0:3 - Hałas, 76 min.

ŁTS Łabędy - Silesia Miechowice 2:3 (1:1)
1:0 - Adamczyk, 18 min.
1:1 - Stich, 19 min.
2:1 - Raczyński, 68 min.
2:2 - Stich, 79 min. (karny)
2:3 - Dudziński, 90 min.

Olimpia Boruszowice - Gwiazda Chudów 1:6 (1:3)
0:1 - Bałuszyński, 26 min.
1:1 - Daszkiewicz, 32 min.
1:2 - Bałuszyński, 36 min.
1:3 - Bałuszyński, 44 min.
1:4 - Gut, 48 min.
1:5 - Bałuszyński, 58 min.
1:6 - Fic, 82 min.

Tempo Paniówki - Przyszłość Ciochowice 5:2 (3:1)
1:0 - Miarka, 8 min.
2:0 - Pawlas, 23 min.
3:0 - Frey, 29 min.
3:1 - Warmons, 39 min.
4:1 - Brosz, 49 min.
4:2 - Cieslik 51 min.
5:2 - Mnochy, 54 min.

Start Sierakowice - Jedność 32 Przyszowice 1:1 (1:1)
0:1 - Kiełbasa, 22 min.
1:1 - Borys, 35 min.

1.  Orzeł Miedary 8 24 33-4
2.  Start Sierakowice 8 22 26-9
3.  Tempo Paniówki 7 18 23-7
4.  LKS Żyglin 8 13 22-15
5.  Burza Borowa Wieś 8 13 20-14
6.  Odra Miasteczko Śląskie 8 12 13-14
7.  Silesia Miechowice 7 12 20-16
8.  ŁTS Łabędy 8 12 19-15
9.  Gwiazda Chudów 8 12 19-15
10.  Czarni Pyskowice 8 10 12-12
11.  Concordia Knurów 8 9 8-21
12.  Sośnica Gliwice 8 9 7-15
13.  Olimpia Boruszowice 8 9 18-21
14.  Jedność 32 Przyszowice 8 7 9-22
15.  Przyszłość Ciochowice 8 4 9-29
16.  Nitron Krupski Młyn 8 0 4-33

Racibórz - Rybnik

Wyniki 8. kolejki:

Zameczek Czernica - Pierwszy Chwałowice 2:4 (0:2)
0:1 - Waśko, 13 min.
0:2 - Łaciok, 38 min.
0:3 - Pyszny, 76 min.
1:3 - Bochenek, 86 min.
2:3 - Sobczak, 87 min.
2:4 - Szotowicz, 88 min.

Forteca Świerklany - Gwiazda Skrzyszów 4:1 (0:0)
1:0 Kasprzak, 58 min.
2:0 - Ćwiek, 81 min.
3:0 - Kulczyk, 84 min.
4:0 - Kulczyk, 86 min.
4:1 - Gardawski, 90 min.

LKS Krzyżanowice - GKS II Jastrzębie 3:0 (2:0)
1:0 - Czech, 21 min.
2:0 - Sikora, 40 min.
3:0 - Kostecki, 46 min.

Górnik Radlin - LKS 1908 Nędza 2:5 (0:3)
0:1 - Paskuda, 27 min.
0:2 - Rudek, 35 min.
0:3 - Zimoń, (samobójczy), 36 min.
1:3 - Adam, 46 min.
1:4 - Popow, 48 min.
2:4 - Adamczyk, 86 min.
2:5 - Lukoszek, 90 min.

Płomień Połomia - Granica Ruptawa 2:2 (1:2)
0:1 - Gabrysiak, 24 min.
0:2 - Syrek, 44 min.
1:2 - Ceremon, 45 min.
2:2 - Oślizło, 90 min.

Czarni Gorzyce - LKS Raszczyce 4:0 (1:0)
1:0 - Gać, 3 min.
2:0 - Gać, 76 min.
3:0 - Bryła, 78 min.
4:0 - Gać, 90 min.

Dąb Gaszowice - Jedność Jejkowice 2:2 (1:1)
1:0 - Suchiński, 15 min.
1:1 - Dudek, 38 min.
1:2 - Dudek, 66 min.
2:2 - Suchiński, 90 min.

LKS Tworków - Naprzód Czyżowice 3:0 (2:0)
1:0 - Cerkowniak, 22 min.
2:0 - Cerkowniak, 40 min.
3:0 - Cerkowniak, 79 min.

1.  LKS 1908 Nędza 8 22 32-16
2.  Czarni Gorzyce 8 17 19-8
3.  Forteca Świerklany 8 17 16-10
4.  LKS Krzyżanowice 8 16 25-9
5.  LKS Raszczyce 8 15 10-14
6.  LKS Tworków 8 15 14-12
7.  Płomień Połomia 8 12 16-10
8.  Gwiazda Skrzyszów 8 10 17-18
9.  Górnik Radlin 8 10 14-15
10.  GKS II Jastrzębie 8 9 14-19
11.  Granica Ruptawa 8 8 13-20
12.  Zameczek Czernica 8 8 13-21
13.  Naprzód Czyżowice 8 7 14-15
14.  Pierwszy Chwałowice 8 7 15-20
15.  Jedność Jejkowice 8 5 10-19
16.  Dąb Gaszowice 8 2 12-28

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 7. kolejki:

Cyklon Rogoźnik - CKS Czeladź 0:6 (0:1)
0:1 - Gajda, 38 min.
0:2 - Pach, 60 min.
0:3 - Jagusztyn, 69 min.
0:4 - Szopa, 74 min.
0:5 - Szopa, 83 min.
0:6 - Śmiałkowski, 89 min.

Siemianowiczanka - Sarmacja Będzin 2:1 (0:0)
1:0 - Tomczyk, 66 min.
1:1 - Zawadzki, 75 min.
2:1 - Krysiak, 80 min.

Slavia Ruda Śląska - Pogoń Imielin 2:0 (1:0)
1:0 - Polak, 25 min.
2:0 - Kowalczyk, 60 min.

Ruch II Chorzów - Górnik Wojkowice 3:0 (3:0)
1:0 - Kwiatkowski, 3 min.
2:0 - Lenert, 40 min.
3:0 - Gabryś, 44 min.

RKS Grodziec - AKS Mikołów 1:3 (1:2)
0:1 - Furczyk, 3 min.
0:2 - Ściętek, 21
1:2 - Nowak, 23 min.
1:3 - Furczyk, 90 min.

Niwy Brudzowice - MK Górnik Katowice 0:0

GKS II Katowice - Górnik Piaski 1:0 (1:0)
1:0 - Grzebieluch, 32 min.

Mecz Sparta Katowice - Górnik 09 Mysłowice został odwołany

1.  Ruch II Chorzów 7 18 31-8
2.  Sparta Katowice 6 16 21-4
3.  CKS Czeladź 7 16 25-10
4.  GKS II Katowice 7 15 15-7
5.  AKS Mikołów 7 14 16-11
6.  Slavia Ruda Śląska 7 11 9-7
7.  Niwy Brudzowice 7 11 11-10
8.  Cyklon Rogoźnik 7 9 9-18
9.  Górnik Wojkowice 7 8 16-15
10.  Siemianowiczanka 7 7 12-14
11.  RKS Grodziec 7 7 7-16
12.  Górnik 09 Mysłowice 5 6 6-9
13.  Pogoń Imielin 7 6 8-14
14.  Sarmacja Będzin 7 5 10-15
15.  MK Górnik Katowice 7 5 6-23
16.  Górnik Piaski 6 0 7-28

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 8. kolejki:

JUW-e Jaroszowice - Iskra Pszczyna 2:3 (1:2)
0:1 - Mąka, 6 min.
1:1 - Braś, 13 min.
1:2 - Mąka, 31 min.
1:3 - Mąka, 61 min.
2:3 - Cibor, 90 min.

GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
1:0 - Kempny, 50 min. (samobójczy)

Czarni Jaworze - LKS II Goczałkowice-Zdrój 2:4 (1:1)
0:1 - Maślorz, 30 min.
1:1 - Sztykiel, 45 min.
2:1 - Pezda, 51 min.
2:2 - Maślorz, 75 min.
2:3 - Benek, 84 min. (karny)
2:4 - Piesiur, 90 min.

Pasjonat Dankowice - LKS Wisła Wielka 4:2 (1:0)
1:0 - Cięciel, 10 min. (karny)
2:0 - Cięciel, 54 min.
2:1 - Wilk, 69 min.
3:1 - Adamus, 71 min.
4:1 - Brańka, 79 min.
4:2 - Tabiś, 86 min.

GLKS Wilkowice - LKS Studzienice 5:1 (2:1)
0:1 - Janosz, 1 min.
1:1 - Kubica, 12 min.
2:1 - Kępys, 42 min.
3:1 - Kubica, 58 min.
4:1 - Kubica, 69 min.
5:1 - Marzec, 80 min.

ZET Tychy - LKS Łąka 2:1 (0:1)
0:1 - Kowalczyk, 39 min.
1:1 - Słonina, 73 min.
2:1 - Słonina, 87 min.

KS Międzyrzecze - LKS Bestwina 0:1 (0:0)
0:1 - Wentland, 70 min.

19 listopada
BKS Stal Bielsko-Biała - Roztuz Bronów

1.  Rekord II Bielsko-Biała 8 21 30-9
2.  KS Międzyrzecze 8 19 36-10
3.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 8 19 23-13
4.  Rotuz Bronów 7 17 15-8
5.  Pasjonat Dankowice 8 16 26-17
6.  Czarni Jaworze 8 13 20-21
7.  GTS Bojszowy 8 12 13-17
8.  Iskra Pszczyna 8 11 17-10
9.  GLKS Wilkowice 8 9 13-13
10.  ZET Tychy 8 8 11-19
11.  LKS Bestwina 8 8 10-15
12.  LKS Łąka 8 7 11-20
13.  JUW-e Jaroszowice 8 6 14-17
14.  LKS Wisła Wielka 8 5 9-23
15.  BKS Stal Bielsko-Biała 7 2 6-22
16.  LKS Studzienice 8 2 10-30

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami