Remis w Katowicach. Pierwsza strata Orła - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 1 i 2 października

Remis w Katowicach. Pierwsza strata Orła - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 1 i 2 października

Hit kolejki nie zawiódł: w meczu na szczycie grupy katowicko-sosnowieckiej Sparta Katowice zremisowała z rezerwami Ruchu Chorzów 3:3. Do sporej niespodzianki doszło w grupie bytomsko-zabrskiej: Orzeł Miedary bezbramkowo zremisował z Tempem Paniówki. Dla lidera była to pierwsza strata punktów w sezonie.

Bytom - Zabrze

Wyniki 9. kolejki:

Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice 2:0 (2:0)
1:0 - Górka, 34 min.
2:0 - Górka, 45 min.

Silesia Miechowice - LKS Żyglin 2:0 (0:0)
1:0 - Dudziński, 71 min.
2:0 - Franielczyk, 76 min.

Concordia Knurów - ŁTS Łabędy 2:1 (2:1)
1:0 - Barnik, 19 min.
1:1 - Raczyński, 26 min.
2:1 - Kocur, 32 min.

Jedność 32 Przyszowice - Nitron Krupski Młyn 3:0 (2:0)
1:0 - Kiełbasa, 22 min.
2:0 - Borkowski, 40 min.
3:0 - Szołtysek, 90 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Start Sierakowice 2:1 (0:0)
1:0 - Koschny, 69 min.
1:1 - Wawoczny, 70 min.
2:1 - Dziliński, 73 min.

Gwiazda Chudów - Burza Borowa Wieś 1:0 (0:0)
1:0 - Gut, 50 min.

Przyszłość Ciochowice - Olimpia Boruszowice 2:1 (0:0)
1:0 - Grecz, 65 min.
1:1 - Rogala, 85 min.
2:1 - Grecz, 89 min.

Orzeł Miedary - Tempo Paniówki 0:0

1.  Orzeł Miedary 9 25 33-4
2.  Start Sierakowice 9 22 27-11
3.  Tempo Paniówki 8 19 23-7
4.  Odra Miasteczko Śląskie 9 15 15-15
5.  Silesia Miechowice 8 15 22-16
6.  Gwiazda Chudów 9 15 20-15
7.  LKS Żyglin 9 13 22-17
8.  Burza Borowa Wieś 9 13 20-15
9.  Concordia Knurów 9 12 10-22
10.  ŁTS Łabędy 9 12 20-17
11.  Sośnica Gliwice 9 12 9-15
12.  Czarni Pyskowice 9 10 12-14
13.  Jedność 32 Przyszowice 9 10 12-22
14.  Olimpia Boruszowice 9 9 19-23
15.  Przyszłość Ciochowice 9 7 11-30
16.  Nitron Krupski Młyn 9 0 4-36

Racibórz - Rybnik

Wyniki 9. kolejki:

GKS II Jastrzębie - Dąb Gaszowice 3:2 (2:0)
1:0 - Vasil, 11 min.
2:0 - Nicpoń, 19 min.
2:1 - Stebel, 75 min.
3:1 - Kołodziej, 85 min.
3:2 - Siedlaczek, 90 min.

Naprzód Czyżowice - Czarni Gorzyce 2:2 (2:0)
1:0 - Buko, 19 min.
2:0 - Grabarczyk, 44 min.
2:1 - Gać, 57 min.
2:2 - Gać, 66 min.

Granica Ruptawa - LKS Tworków 0:6 (0:4)
0:1 - Cerkowniak, 8 min.
0:2 - Cerkowniak, 11 min.
0:3 - Sikorski, 21 min.
0:4 - Cerkowniak, 32 min.
0:5 - Szewczyk, 78 min.
0:6 - Cerkowniak, 83 min.

LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia 3:1 (1:1)
1:0 - Rudek, 5 min.
1:1 - Kąkol, 25 min.
2:1 - Paskuda, 48 min.
3:1 - Cichecki, 77 min.

Jedność Jejkowice - Górnik Radlin 0:2 (0:1)
0:1 - Adamczyk, 44 min.
0:2 - Adamczyk, 56 min.

Gwiazda Skrzyszów - LKS Krzyżanowice 0:3 (0:1)
0:1 - Turkiewicz, 40 min.
0:2 - Sikora, 52 min.
0:3 - Czech, 82 min.

Pierwszy Chwałowice - Forteca Świerklany 2:1 (1:1)
1:0 - Węgrzyk, 5 min.
1:1 - Gorzała, 17 min.
2:1 - Piełka, 87 min.

LKS Raszczyce - Zameczek Czernica 5:0 (3:0)
1:0 - Stachurski, 8 min.
2:0 - Stachurski, 23 min.
3:0 - Kowalczyk, 26 min.
4:0 - Kowalczyk, 52 min.
5:0 - Obara, 62 min.

1.  LKS 1908 Nędza 9 25 35-17
2.  LKS Krzyżanowice 9 19 28-9
3.  Czarni Gorzyce 9 18 21-10
4.  LKS Tworków 9 18 20-12
5.  LKS Raszczyce 9 18 15-14
6.  Forteca Świerklany 9 17 17-12
7.  Górnik Radlin 9 13 16-15
8.  Płomień Połomia 9 12 17-13
9.  GKS II Jastrzębie 9 12 17-21
10.  Gwiazda Skrzyszów 9 10 17-21
11.  Pierwszy Chwałowice 9 10 17-21
12.  Naprzód Czyżowice 9 8 16-17
13.  Granica Ruptawa 9 8 13-26
   Zameczek Czernica 9 8 13-26
15.  Jedność Jejkowice 9 5 10-21
16.  Dąb Gaszowice 9 2 14-31

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 8. kolejki:

Sarmacja Będzin - Slavia Ruda Śląska 3:3 (2:1)
1:0 - Dudała, 4 min.
1:1 - Hewlik, 28 min.
2:1 - Kocot, 30 min.
2:2 - Witor, 76 min.
3:2 - Kułaga, 90 min.
3:3 - Dolecki, 90 min.

Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice 3:0 (1:0)
1:0 - Szluzy, 37 min.
2:0 - Polarz, 61 min.
3:0 - Szluzy, 65 min.

AKS Mikołów - Siemianowiczanka 4:2 (2:0)
1:0 - Wujec, 11 min.
2:0 - Furczyk, 17 min.
2:1 - Swakoń, 53 min.
3:1 - Kapias, 57 min.
4:1 - Miklosh, 80 min.
4:2 - Ogryzek, 82 min.

Górnik Piaski - RKS Grodziec 4:0 (2:0)
1:0 - Skrzypek, 8 min.
2:0 - Garczarczyk, 18 min.
3:0 - Majewski, 55 min.
4:0 - Zudin, 73 min.

Cyklon Rogoźnik - GKS II Katowice 2:3 (0:3)
0:1 - Krawczyk, 12 min.
0:2 - Krawczyk, 16 min.
0:3 - Pietrzyk, 30 min.
1:3 - Markowski, 48 min.
2:3 - Wściubiak, 70 min.

Górnik Wojkowice - CKS Czeladź 1:1 (1:0)
1:0 - Wieczorek, 34 min.
1:1 - Pach, 85 min.

Sparta Katowice - Ruch II Chorzów 3:3 (1:2)
0:1 - 4 min. (samobójczy)
0:2 - Sadlak, 20 min.
1:2 - Chwila, 21 min.
2:2 - Bętkowski, 54 min.
3:2 - Gielza, 65 min.
3:3 - Domagała, 80 min.

Mecz Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice nie odbył się.

1.  Ruch II Chorzów 8 19 34-11
2.  GKS II Katowice 8 18 18-9
3.  CKS Czeladź 8 17 26-11
4.  Sparta Katowice 7 17 24-7
5.  AKS Mikołów 8 17 20-13
6.  Slavia Ruda Śląska 8 12 12-10
7.  Niwy Brudzowice 8 11 11-13
8.  Cyklon Rogoźnik 8 9 11-21
9.  Pogoń Imielin 8 9 11-14
10.  Górnik Wojkowice 8 9 17-16
11.  Siemianowiczanka 8 7 14-18
12.  RKS Grodziec 8 7 7-20
13.  Górnik 09 Mysłowice 5 6 6-9
14.  Sarmacja Będzin 8 6 13-18
15.  MK Górnik Katowice 7 5 6-23
16.  Górnik Piaski 7 3 11-28

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 9. kolejki:

LKS Bestwina - GTS Bojszowy 3:0 (2:0)
1:0 - Wilczek, 9 min.
2:0 - Wentland, 30 min.
3:0 - Kościuch, 90 min.

LKS Łąka - KS Międzyrzecze 1:5 (1:1)
1:0 - Setlak, 34 min.
1:1 - Pilch, 41 min.
1:2 - Wajdzik, 62 min.
1:3 - Wajdzik, 66 min.
1:4 - Sikora, 69 min.
1:5 - Pilch, 84 min.

BKS Stal Bielsko-Biała - ZET Tychy 1:2 (1:0)
1:0 - Zieliński, 9 min.
1:1 - Kuliński, 22 min.
1:2 - Gajewski, 58 min.

Iskra Pszczyna - Rotuz Bronów 2:1 (1:0)
1:0 - Bryczek, 42 min.
2:0 - Mąka, 69 min.
2:1 - Skęczek, 86 min.

LKS Studzienice - JUW-e Jaroszowice 1:4 (1:0)
1:0 - Janosz, 43 min.
1:1 - Cibor, 61 min.
1:2 - Matysek, 78 min.
1:3 - Cibor, 81 min.
1:4 - Matysek, 90 min.

LKS II Goczałkowice-Zdrój - GLKS Wilkowice 5:4 (2:1)
0:1 - Kępys, 5 min.
1:1 - Piesiur, 10 min.
2:1 - Benek, 37 min.
3:1 - Cybiński, 58 min. (samobójczy)
4:1 - Piesiur, 49 min.
4:2 - Marzec, 68 min.
4:3 - Kępys, 76 min.
4:4 - Kępys, 83 min.
5:4 - Benek, 85 min.

LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze 1:3 (0:2)
0:1 - Pezdo, 20 min.
0:2 - Maciążka, 23 min.
1:2 - Janowski, 67 min.
1:3 - Sztykiel, 82 min.

Rekord II Bielsko-Biała - Pasjonat Dankowice 4:1 (2:0)
1:0 - Camara, 12 min.
2:0 - Waluś, 26 min.
3:0 - Tomiczek, 49 min.
3:1 - Pietrzyk, 52 min.
4:1 - Wójcik, 80 min.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 9 24 34-10
2.  KS Międzyrzecze 9 22 41-11
3.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 9 22 28-17
4.  Rotuz Bronów 8 17 16-10
5.  Pasjonat Dankowice 9 16 27-21
6.  Czarni Jaworze 9 16 23-22
7.  Iskra Pszczyna 9 14 19-11
8.  GTS Bojszowy 9 12 13-20
9.  ZET Tychy 9 11 13-20
10.  LKS Bestwina 9 11 13-15
11.  JUW-e Jaroszowice 9 9 18-18
12.  GLKS Wilkowice 9 9 17-18
13.  LKS Łąka 9 7 12-25
14.  LKS Wisła Wielka 9 5 10-26
15.  BKS Stal Bielsko-Biała 8 2 7-24
16.  LKS Studzienice 9 2 11-34

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami