Mecz o przełamanie: ZET Tychy podejmuje Iskrę Pszczyna - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 8-9 października

Mecz o przełamanie: ZET Tychy podejmuje Iskrę Pszczyna - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 8-9 października

Spośród zaplanowanych na weekend (8-9 października) spotkań ZINA klasy okręgowej ciekawie zapowiada się pojedynek ZET Tychy z Iskrą Pszczyna. Obie drużyny na razie spisują się poniżej swoich możliwości, ale być może ten mecz okaże się dla jednej z nich przełomowym.

Bytom - Zabrze

Zestaw par 10. kolejki:

8 października (sobota)
godz. 15.00: LKS Żyglin - Czarni Pyskowice
godz. 15.00: Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary
godz. 15.00: Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice
godz. 15.00: Start Sierakowice - Gwiazda Chudów
godz. 15.00: Nitron Krupski Młyn - Odra Miasteczko Śląskie
godz. 15.00: ŁTS Łabędy - Jedność 32 Przyszowice
godz. 15.00: Silesia Miechowice - Concordia Knurów

9 października (niedziela)
godz. 15.00: Tempo Paniówki - Sośnica Gliwice

Racibórz - Rybnik

Zestaw par 10. kolejki:

8 października (sobota)
godz. 15.00: Zameczek Czernica - Forteca Świerklany
godz. 15.00: LKS Krzyżanowice - Pierwszy Chwałowice
godz. 15.00: Górnik Radlin - GKS II Jastrzębie
godz. 15.00: Płomień Połomia - Jedność Jejkowice
godz. 15.00: Czarni Gorzyce - Granica Ruptawa
godz. 15.00: LKS Raszczyce - Naprzód Czyżowice

9 października (niedziela)
godz. 15.00: Dąb Gaszowice - Gwiazda Skrzyszów
godz. 15.00: LKS Tworków - LKS 1908 Nędza

Katowice - Sosnowiec

Zestaw par 9. kolejki:

8 października (sobota)
godz. 11.00: Slavia Ruda Śląska - AKS Mikołów
godz. 11.30: MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin
godz. 12.00: Ruch II Chorzów - Górnik 09 Mysłowice
godz. 15.00: CKS Czeladź - Sparta Katowice
godz. 15.00: RKS Grodziec - Cyklon Rogoźnik
godz. 15.00: Niwy Brudzowice - Sarmacja Będzin
godz. 15.30: Siemianowiczanka - Górnik Piaski

9 października (niedziela)
godz. 18.00: GKS II Katowice - Górnik Wojkowice

Tychy - Bielsko-Biała

Zestaw par 10. kolejki:

8 października (sobota)
godz. 12.00: Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 15.30: GLKS Wilkowice - LKS Wisła Wielka
godz. 15.30: JUW-e Jaroszowice - LKS II Goczałkowice-Zdrój
godz. 15.30: Rotuz Bronów - LKS Studzienice
godz. 15.30: ZET Tychy - Iskra Pszczyna
godz. 15.30: KS Międzyrzecze - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 15.30: LKS Bestwina - LKS Łąka
godz. 16.00: GTS Bojszowy - Pasjonat Dankowice

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami