Rewolucja kadrowa w ROW-ie

Trener Dietmar Brehmer postanowił mocno przebudować rybnicki zespół Trener Dietmar Brehmer postanowił mocno przebudować rybnicki zespół

Po niezbyt udanym sezonie 2015/2016, w którym niemal do końca drugoligowych rozgrywek zespół ROW-u 1964 Rybnik bronił się przed spadkiem, w klubie zdecydowano się na duże zmiany kadrowe.

 

Po okresie wypożyczenia do Polonii Bytom wrócił Jacek Broniewicz. Do Piasta Gliwice wrócił Sebastian Musiolik. Paweł Mandrysz przeniósł się do GKS Katowice. Zarząd klubu postanowił nie przedłużać kontraktów z Marcinem Grolikiem, Markiem Krotofilem, Michałem Płonką i Łukaszem Reinhardem. Bramkarz Daniel Kajzer wyjechał do Szkocji na testy w zespole Hamilton Academicla FC.

W miejsce tych zawodników z Kotowicy Kołobrzeg rybniczanie ściągnęli Witolda Cichego, doświadczonego obrońcę mającego na swoim koncie grę w Odrze Wodzisław i GKS-ie Jastrzębie. Do zespołu dołączył też defensor Tomasz Balul, wychowanek Ruchu Chorzów, grający ostatnio w Karpatach Krosno. Z Rozwoju Katowice do kadry ROW-u dołączył Robert Tkocz, a z wypożyczenia do LKS Bełk wrócił Piotr Groborz. Zarząd klubu podpisał kontrakty z kilkoma młodymi wychowankami: bramkarzem Pawłem Kapustą, obrońcą Piotrem Dudzikiem, pomocnikami Damianem Koleczko, Krzysztofem Kochem i napastnikiem Dawidem Drozdowskim.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami