Zmiana trenera w Unii Książenice. Robert Tkocz obejmuje czwartoligowca

Zmiana trenera w Unii Książenice. Robert Tkocz obejmuje czwartoligowca

Paweł Krzysztoporski nie jest już trenerem Unii Książenice. Dotychczasowy szkoleniowiec zrezygnował z pracy w czwartoligowcu. Jego następcą został Robert Tkocz.

Krzysztoporski objął drużynę z Książenic na 11 kolejek przed zakończeniem sezonu 2020/21. Zastąpił Marcina Koczego. Prowadzenie Unii łączył z pracą z drużynami młodzieżowymi w GKS Katowice. Jednak po zakończeniu rozgrywek postanowił zrezygnować.

Klub z Książenic szybko znalazł następcę dotychczasowego szkoleniowca. Został nim Robert Tkocz, który w rundzie jesiennej minionego sezonu był trenerem MKP Odry Centrum Wodzisław. Po wycofaniu się wodzisławskiego klubu z rozgrywek IV ligi przeniósł się do grającej w ZINA klasie okręgowej Silesii Lubomia. Ten 33-letni zawodnik urodzony w Wodzisławiu Śląskim ma za sobą 26 występów w pierwszej lidze oraz 161 spotkań w drugiej lidze w barwach Rozwoju Katowice. Po za tym występował też w barwach Odry Wodzisław , Beskidu Skoczów , Pniówka Pawłowice , ROW-u 1964 Rybnik oraz MKP Odry Centrum Wodzisław. 12 lipca poprowadzi pierwszy trening w roli szkoleniowca drużyny z Książenic.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami