Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej grupy II ZINA IV ligi

Terminarz rundy jesiennej grupy II ZINA IV ligi

Podczas spotkania w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przedstawiciele drużyn grupy II ZINA IV ligi poznali terminarz rundy jesiennej sezonu 2022/2023.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (13 sierpnia)
Unia Racibórz - Unia Książenice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy
Polonia Łaziska Górne - Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice
Błyskawica Drogomyśl - Unia Turza Śląska
LKS Czaniec - ROW 1964 Rybnik
Spójnia Landek - Gwarek Ornontowice
Orzeł Łękawica - Kuźnia Ustroń

2. kolejka (20 sierpnia)
Unia Książenice - Kuźnia Ustroń
Gwarek Ornontowice - Orzeł Łękawica
ROW 1964 Rybnik - Spójnia Landek
Unia Turza Śląska - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk
GKS II Tychy - Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

3. kolejka (24 sierpnia)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Książenice
Polonia Łaziska Górne - Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy
Błyskawica Drogomyśl - Decor Bełk
LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek - Unia Turza Śląska
Orzeł Łękawica - ROW 1964 Rybnik
Kuźnia Ustroń - Gwarek Ornontowice

4. kolejka (27 sierpnia)
Unia Książenice - Gwarek Ornontowice
ROW 1964 Rybnik - Kuźnia Ustroń
Unia Turza Śląska - Orzeł Łękawica
MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek
Decor Bełk - LKS Czaniec
GKS II Tychy - Błyskawica Drogomyśl
Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne

5. kolejka (3 września)
Polonia Łaziska Górne - Unia Książenice
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała -:-
Błyskawica Drogomyśl - Unia Racibórz
LKS Czaniec - GKS II Tychy
Spójnia Landek - Decor Bełk
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń - Unia Turza Śląska
Gwarek Ornontowice - ROW 1964 Rybnik

6. kolejka (10 września)
Unia Książenice - ROW 1964 Rybnik
Unia Turza Śląska - Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń
Decor Bełk - Orzeł Łękawica
GKS II Tychy - Spójnia Landek
Unia Racibórz - LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Błyskawica Drogomyśl
Polonia Łaziska Górne - Drzewiarz Jasienica

7. kolejka (17 września)
Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice
Błyskawica Drogomyśl - Polonia Łaziska Górne
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Spójnia Landek - Unia Racibórz
Orzeł Łękawica - GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń - Decor Bełk
Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
ROW 1964 Rybnik - Unia Turza Śląska

8. kolejka (24 września)
Unia Książenice - Unia Turza Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik
Decor Bełk - Gwarek Ornontowice
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz - Orzeł Łękawica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne - LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica- Błyskawica Drogomyśl

9. kolejka (1 października)
Błyskawica Drogomyśl - Unia Książenice
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek - Polonia Łaziska Górne
Orzeł Łękawica - Podbeskidzie Ii Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń - Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice - GKS II Tychy
ROW 1964 Rybnik - Decor Bełk
Unia Turza Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice

10. kolejka (8 października)
Unia Książenice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Decor Bełk - Unia Turza Śląska
GKS II Tychy - ROW 1964 Rybnik
Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne - Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek
Błyskawica Drogomyśl - LKS Czaniec

11. kolejka (15 października)
LKS Czaniec - Unia Książenice
Spójnia Landek - Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica - Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń - Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik - Unia Racibórz
Unia Turza Śląska - GKS II Tychy
MRKS Czechowice-Dziedzice - Decor Bełk

12. kolejka (22 października)
Unia Książenice - Decor Bełk
GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz - Unia Turza Śląska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - ROW 1964 Rybnik
Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń
Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Łękawica
LKS Czaniec - Spójnia Landek

13. kolejka (29 października)
Spójnia Landek - Unia Książenice
Orzeł Łękawica - LKS Czaniec
Kuźnia Ustroń - Błyskawica Drogomyśl
Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica
ROW 1964 Rybnik - Polonia Łaziska Górne
Unia Turza Śląska - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Racibórz
Decor Bełk - GKS II Tychy

14. kolejka (5 listopada)
Unia Książenice - GKS II Tychy
Unia Racibórz - Decor Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
Polonia Łaziska Górne - Unia Turza Śląska
Drzewiarz Jasienica - ROW 1964 Rybnik
Błyskawica Drogomyśl - Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń
Spójnia Landek - Orzeł Łękawica

15. kolejka (12 listopada)
Orzeł Łękawica - Unia Książenice
Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek
Gwarek Ornontowice - LKS Czaniec
ROW 1964 Rybnik - Błyskawica Drogomyśl
Unia Turza Śląska - Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice - Polonia Łaziska Górne
Decor Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy - Unia Racibórz

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz rundy jesiennej grupy II ZINA IV ligi - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej grupy II ZINA IV ligi

Terminarz rundy jesiennej grupy II ZINA IV ligi

Podczas spotkania w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przedstawiciele drużyn grupy II ZINA IV ligi poznali terminarz rundy jesiennej sezonu 2022/2023.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (13 sierpnia)
Unia Racibórz - Unia Książenice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS II Tychy
Polonia Łaziska Górne - Decor Bełk
Drzewiarz Jasienica - MRKS Czechowice-Dziedzice
Błyskawica Drogomyśl - Unia Turza Śląska
LKS Czaniec - ROW 1964 Rybnik
Spójnia Landek - Gwarek Ornontowice
Orzeł Łękawica - Kuźnia Ustroń

2. kolejka (20 sierpnia)
Unia Książenice - Kuźnia Ustroń
Gwarek Ornontowice - Orzeł Łękawica
ROW 1964 Rybnik - Spójnia Landek
Unia Turza Śląska - LKS Czaniec
MRKS Czechowice-Dziedzice - Błyskawica Drogomyśl
Drzewiarz Jasienica - Decor Bełk
GKS II Tychy - Polonia Łaziska Górne
Unia Racibórz - Podbeskidzie II Bielsko-Biała

3. kolejka (24 sierpnia)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Książenice
Polonia Łaziska Górne - Unia Racibórz
Drzewiarz Jasienica - GKS II Tychy
Błyskawica Drogomyśl - Decor Bełk
LKS Czaniec - MRKS Czechowice-Dziedzice
Spójnia Landek - Unia Turza Śląska
Orzeł Łękawica - ROW 1964 Rybnik
Kuźnia Ustroń - Gwarek Ornontowice

4. kolejka (27 sierpnia)
Unia Książenice - Gwarek Ornontowice
ROW 1964 Rybnik - Kuźnia Ustroń
Unia Turza Śląska - Orzeł Łękawica
MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek
Decor Bełk - LKS Czaniec
GKS II Tychy - Błyskawica Drogomyśl
Unia Racibórz - Drzewiarz Jasienica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Polonia Łaziska Górne

5. kolejka (3 września)
Polonia Łaziska Górne - Unia Książenice
Drzewiarz Jasienica - Podbeskidzie II Bielsko-Biała -:-
Błyskawica Drogomyśl - Unia Racibórz
LKS Czaniec - GKS II Tychy
Spójnia Landek - Decor Bełk
Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kuźnia Ustroń - Unia Turza Śląska
Gwarek Ornontowice - ROW 1964 Rybnik

6. kolejka (10 września)
Unia Książenice - ROW 1964 Rybnik
Unia Turza Śląska - Gwarek Ornontowice
MRKS Czechowice-Dziedzice - Kuźnia Ustroń
Decor Bełk - Orzeł Łękawica
GKS II Tychy - Spójnia Landek
Unia Racibórz - LKS Czaniec
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Błyskawica Drogomyśl
Polonia Łaziska Górne - Drzewiarz Jasienica

7. kolejka (17 września)
Drzewiarz Jasienica - Unia Książenice
Błyskawica Drogomyśl - Polonia Łaziska Górne
LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Spójnia Landek - Unia Racibórz
Orzeł Łękawica - GKS II Tychy
Kuźnia Ustroń - Decor Bełk
Gwarek Ornontowice - MRKS Czechowice-Dziedzice
ROW 1964 Rybnik - Unia Turza Śląska

8. kolejka (24 września)
Unia Książenice - Unia Turza Śląska
MRKS Czechowice-Dziedzice - ROW 1964 Rybnik
Decor Bełk - Gwarek Ornontowice
GKS II Tychy - Kuźnia Ustroń
Unia Racibórz - Orzeł Łękawica
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Spójnia Landek
Polonia Łaziska Górne - LKS Czaniec
Drzewiarz Jasienica- Błyskawica Drogomyśl

9. kolejka (1 października)
Błyskawica Drogomyśl - Unia Książenice
LKS Czaniec - Drzewiarz Jasienica
Spójnia Landek - Polonia Łaziska Górne
Orzeł Łękawica - Podbeskidzie Ii Bielsko-Biała
Kuźnia Ustroń - Unia Racibórz
Gwarek Ornontowice - GKS II Tychy
ROW 1964 Rybnik - Decor Bełk
Unia Turza Śląska - MRKS Czechowice-Dziedzice

10. kolejka (8 października)
Unia Książenice - MRKS Czechowice-Dziedzice
Decor Bełk - Unia Turza Śląska
GKS II Tychy - ROW 1964 Rybnik
Unia Racibórz - Gwarek Ornontowice
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Kuźnia Ustroń
Polonia Łaziska Górne - Orzeł Łękawica
Drzewiarz Jasienica - Spójnia Landek
Błyskawica Drogomyśl - LKS Czaniec

11. kolejka (15 października)
LKS Czaniec - Unia Książenice
Spójnia Landek - Błyskawica Drogomyśl
Orzeł Łękawica - Drzewiarz Jasienica
Kuźnia Ustroń - Polonia Łaziska Górne
Gwarek Ornontowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik - Unia Racibórz
Unia Turza Śląska - GKS II Tychy
MRKS Czechowice-Dziedzice - Decor Bełk

12. kolejka (22 października)
Unia Książenice - Decor Bełk
GKS II Tychy - MRKS Czechowice-Dziedzice
Unia Racibórz - Unia Turza Śląska
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - ROW 1964 Rybnik
Polonia Łaziska Górne - Gwarek Ornontowice
Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń
Błyskawica Drogomyśl - Orzeł Łękawica
LKS Czaniec - Spójnia Landek

13. kolejka (29 października)
Spójnia Landek - Unia Książenice
Orzeł Łękawica - LKS Czaniec
Kuźnia Ustroń - Błyskawica Drogomyśl
Gwarek Ornontowice - Drzewiarz Jasienica
ROW 1964 Rybnik - Polonia Łaziska Górne
Unia Turza Śląska - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Racibórz
Decor Bełk - GKS II Tychy

14. kolejka (5 listopada)
Unia Książenice - GKS II Tychy
Unia Racibórz - Decor Bełk
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice-Dziedzice
Polonia Łaziska Górne - Unia Turza Śląska
Drzewiarz Jasienica - ROW 1964 Rybnik
Błyskawica Drogomyśl - Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń
Spójnia Landek - Orzeł Łękawica

15. kolejka (12 listopada)
Orzeł Łękawica - Unia Książenice
Kuźnia Ustroń - Spójnia Landek
Gwarek Ornontowice - LKS Czaniec
ROW 1964 Rybnik - Błyskawica Drogomyśl
Unia Turza Śląska - Drzewiarz Jasienica
MRKS Czechowice-Dziedzice - Polonia Łaziska Górne
Decor Bełk - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
GKS II Tychy - Unia Racibórz

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis