Wydrukuj tę stronę

Pogoń Imielin sprawdzi Podlesiankę, LKS Tworków podejmie Naprzód Borucin - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 29 i 30 sierpnia

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

Rywalizacja w poszczególnych grupach klasy okręgowej rozkręciła się na dobre. Spośród zaplanowanych na ostatni weekend sierpnia spotkań uwagę kibiców przykują zapewne pojedynki Podlesianki Katowice z Pogonią Imielin w grupie katowickiej i LKS-u Tworków z Naprzodem Borucin w grupie raciborskiej.

Bytom

Zestaw par 7. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice
godz. 17.00: Unia Strzybnica - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
godz. 17.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Czarni Kozłowa Góra
godz. 17.00: Odra Miasteczko Śląskie - Sokół Orzech
Pauzuje: Silesia Miechowice

Zabrze

Zestaw par 7. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Piast II Gliwice - Gwiazda Chudów
godz. 17.00: Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice
godz. 17.00: ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: Tęcza Wielowieś - Sośnica Gliwice
godz. 17.00: Concordia Knurów - KS 94 Rachowice

Racibórz

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: LKS Krzyżanowice - Zameczek Czernica
godz. 17.00: Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
godz. 17.00: KS 1905 Krzanowice - Czarni Gorzyce
godz. 17.00: Silesia Lubomia - LKS 1908 Nędza

30 sierpnia (niedziela)
godz. 16.00: LKS Tworków - Naprzód Borucin

Rybnik

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Pierwszy Chwałowice - MKS 32 Radziejów
godz. 17.00: Gwiazda Skrzyszów - Polonia Marklowice

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: Forteca Świerklany - Rymer Rybnik
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Płomień Połomia
godz. 17.00: Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa

Katowice

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska
godz. 17.00: Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin
godz. 17.00: Orzeł Mokre - GKS II Katowice
godz. 17.00: Naprzód Lipiny - Siemianowiczanka
godz. 17.00: Górnik 09 Mysłowice - Wawel Wirek
Pauzuje: Sparta Katowice

Sosnowiec

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Górnik Piaski - Zagłębie II Sosnowiec
godz. 17.00: Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów
godz. 17.00: Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów
godz. 17.00: Unia Ząbkowice - Ostoja Żelisławice
godz. 17.00: Błękitni Sarnów - Cyklon Rogoźnik

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: ZET Tychy - Czarni Jaworze

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: LKS Wisła Wielka - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 17.00: Rekord II Bielsko-Biała - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
godz. 17.00: LKS Łąka - LKS Studzienice
Pauzuje: MRKS II Czechowice-Dziedzice

Grupa II

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - MKS Lędziny
godz. 17.00: GTS Bojszowy - Przełom Kaniów
godz. 17.00: LKS Bestwina - Ogrodnik Cielmice
godz. 17.00: Pasjonat Dankowice - Sokół Wola

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: KS Bestwinka - Piast Bieruń

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Pogoń Imielin sprawdzi Podlesiankę, LKS Tworków podejmie Naprzód Borucin - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 29 i 30 sierpnia - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Pogoń Imielin sprawdzi Podlesiankę, LKS Tworków podejmie Naprzód Borucin - zapowiedź spotkań klasy okręgowej na 29 i 30 sierpnia

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

Rywalizacja w poszczególnych grupach klasy okręgowej rozkręciła się na dobre. Spośród zaplanowanych na ostatni weekend sierpnia spotkań uwagę kibiców przykują zapewne pojedynki Podlesianki Katowice z Pogonią Imielin w grupie katowickiej i LKS-u Tworków z Naprzodem Borucin w grupie raciborskiej.

Bytom

Zestaw par 7. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice
godz. 17.00: Unia Strzybnica - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie
godz. 17.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Czarni Kozłowa Góra
godz. 17.00: Odra Miasteczko Śląskie - Sokół Orzech
Pauzuje: Silesia Miechowice

Zabrze

Zestaw par 7. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: Piast II Gliwice - Gwiazda Chudów
godz. 17.00: Czarni Pyskowice - Przyszłość Ciochowice
godz. 17.00: ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: Tęcza Wielowieś - Sośnica Gliwice
godz. 17.00: Concordia Knurów - KS 94 Rachowice

Racibórz

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: LKS Krzyżanowice - Zameczek Czernica
godz. 17.00: Dąb Gaszowice - Unia Racibórz
godz. 17.00: KS 1905 Krzanowice - Czarni Gorzyce
godz. 17.00: Silesia Lubomia - LKS 1908 Nędza

30 sierpnia (niedziela)
godz. 16.00: LKS Tworków - Naprzód Borucin

Rybnik

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Pierwszy Chwałowice - MKS 32 Radziejów
godz. 17.00: Gwiazda Skrzyszów - Polonia Marklowice

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: Forteca Świerklany - Rymer Rybnik
godz. 17.00: MKS Czerwionka - Płomień Połomia
godz. 17.00: Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa

Katowice

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska
godz. 17.00: Podlesianka Katowice - Pogoń Imielin
godz. 17.00: Orzeł Mokre - GKS II Katowice
godz. 17.00: Naprzód Lipiny - Siemianowiczanka
godz. 17.00: Górnik 09 Mysłowice - Wawel Wirek
Pauzuje: Sparta Katowice

Sosnowiec

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Górnik Piaski - Zagłębie II Sosnowiec
godz. 17.00: Górnik Wojkowice - Tęcza Błędów
godz. 17.00: Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów
godz. 17.00: Unia Ząbkowice - Ostoja Żelisławice
godz. 17.00: Błękitni Sarnów - Cyklon Rogoźnik

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: ZET Tychy - Czarni Jaworze

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: LKS Wisła Wielka - BKS Stal Bielsko-Biała
godz. 17.00: Rekord II Bielsko-Biała - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
godz. 17.00: LKS Łąka - LKS Studzienice
Pauzuje: MRKS II Czechowice-Dziedzice

Grupa II

Zestaw par 6. kolejki:

29 sierpnia (sobota)
godz. 17.00: Pionier Pisarzowice - MKS Lędziny
godz. 17.00: GTS Bojszowy - Przełom Kaniów
godz. 17.00: LKS Bestwina - Ogrodnik Cielmice
godz. 17.00: Pasjonat Dankowice - Sokół Wola

30 sierpnia (niedziela)
godz. 17.00: KS Bestwinka - Piast Bieruń

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing