GTS Bojszowy zremisował z MKS Lędziny, rekordowo wysokie zwycięstwo Orła Miedary, Podlesianka rozbiła Górnika 09 Mysłowice - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 7 i 8 listopada (aktualizacja)
- Napisał Arq
Zespoły GTS Bojszowy i MKS Lędziny podzieliły się punktami w meczu na szczycie grupy II tysko-bielskiej ZINA klasy okręgowej. Orzeł Miedary liderujący w grupie bytomskiej w mecz z Czarnymi Kozłowa Góra strzelił aż 13 goli! Podlesianka Katowice zaaplikowała Górnikowi 09 Mysłowice osiem trafień.
Bytom
Wyniki 17. kolejki:
Odra Miasteczko Śląskie - Olimpia Boruszowice 2:3 (1:2)
0:1 - Kabaciński, 20 min.
1:1 - Kopica, 35 min.
1:2 - Skorupski, 44 min.
1:3 - Skorupski, 58 min.
2:3 - Kaciuba, 87 min.
Orzeł Miedary - Czarni Kozłowa Góra 13:3 (9:2)
0:1 - Cieślik,6 min.
1:1 - Kajda, 16 min.
2:1 - Kajda, 17 min.
3:1 - Kajda, 20 min.
4:1 - Kajda, 21 min.
5:1 - Wojdat, 24 min.
6:1 - Kajda, 27 min.
6:2 - Cieślik, 32 min.
7:2 - Bednorz, 34 min.
8:2 - Kajda, 36 min.
9:2 - Bednorz, 45 min.
10:2 - Wojdat, 52 min.
11:2 - Urbański, 56 min.
12:2 - Daszkiewicz, 64 min.
13:2 - Daszkiewicz, 74 min.
13:3 - Cieślik, 90 min.
Górnik Bobrowniki Śląskie - Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 3:2 (2:1)
1:0 - Fesner, 2 min.
2:0 - Ślęzok, 24 min.
2:1 - Danecki, 45 min.
3:1 - Chwolik, 50 min.
3:2 - Danecki, 68 min.
Unia Strzybnica - Silesia Miechowice 2:2 (1:1)
0:1 - Saternus, 5 min.
1:1 - Stańko, 36 min.
2:1 - Thiel, 52 min.
2:2 - Wotkowiak, 54 min.
Pauzował: Sokół Orzech
1. | Orzeł Miedary | 15 | 45 | 14 | 0 | 0 | 80:17 |
2. | Odra Miasteczko Śląskie | 15 | 30 | 10 | 3 | 2 | 38:23 |
3. | Olimpia Boruszowice | 15 | 23 | 6 | 5 | 4 | 38:41 |
4. | Silesia Miechowice | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 38:38 |
5. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 27:29 |
6. | Sokół Orzech | 14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 29:32 |
7. | Unia Strzybnica | 15 | 11 | 2 | 5 | 8 | 31:48 |
8. | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 14 | 11 | 2 | 5 | 7 | 23:31 |
9. | Czarni Kozłowa Góra | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 16:61 |
Zabrze
Wyniki 17. kolejki:
Burza Borowa Wieś - Przyszłość Ciochowice 5:5 (3:2)
0:1 - Czaja, 12 min.
0:2 - Janicki, 16 min.
1:2 - Blaszke, 19 min.
2:2 - Kinder, 22 min.
3:2 - Skowiera, 30 min.
3:3 - Czaja, 62 min.
3:4 - Skowronek, 64 min.
4:4 - Kinder, 68 min,
4:5 - Czaja, 70 min.
5:5 - Magnor, 76 min.
ŁTS Łabędy - KS 94 Rachowice 2:2 (2:2)
0:1 - Pietrowicz, 8 min.
0:2 - Pietrowicz, 23 min.
1:2 - Kantor, 27 min.
2:2 - Kantor, 33 min.
Concordia Knurów - Gwiazda Chudów 2:3 (2:1)
1:0 - Suchanek, 8 min.
2:0 - Żyrkowski, 19 min.
2:1 - Kowalski, 44 min.
2:2 - Szala, 54 min.
2:3 - Górczyk, 73 min.
Tęcza Wielowieś - Czarni Pyskowice 1:1 (1:1)
1:0 - Smolarz, 24 min.
1:1 - Poznański, 30 min.
Sośnica Gliwice - Piast II Gliwice 0:2 (0:1)
0:1 - Fabian, 43 min.
0:2 - Glapka, 63 min.
1. | Piast II Gliwice | 17 | 46 | 15 | 1 | 1 | 77:22 |
2. | Przyszłość Ciochowice | 17 | 33 | 9 | 6 | 2 | 59:39 |
3. | Gwiazda Chudów | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 40:35 |
4. | Burza Borowa Wieś | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 37:41 |
5. | ŁTS Łabędy | 17 | 24 | 6 | 6 | 5 | 38:30 |
6. | Sośnica Gliwice | 16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 20:21 |
7. | Czarni Pyskowice | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 20:43 |
8. | KS 94 Rachowice | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 26:35 |
9. | Concordia Knurów | 17 | 10 | 2 | 4 | 11 | 26:45 |
10. | Tęcza Wielowieś | 17 | 9 | 1 | 6 | 10 | 13:45 |
Racibórz
Wyniki 16. kolejki:
LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza 4:1 (1:0)
1:0 - Wodecki, 16 min.
2:0 - Wodecki, 48 min.
2:1 - Erynkwajt, 69 min.
3:1 - Turkiewicz, 70 min.
4:1 - Reinhard, 87 min.
KS 1905 Krzanowice - Unia Racibórz 1:3 (0:1)
0:1 - Kostka, 30 min. (samobójczy)
0:2 - Plizga,
0:3 - Woniakowski,
1:3 - Pieczarek,
Dąb Gaszowice - Zameczek Czernica 0:2 (0:1)
0:1 - Sobczak, 21 min. (karny)
0:2 - Styczeń, 87 min.
LKS Tworków - Czarni Gorzyce 2:3 (2:1)
1:0 - Sikorski, 5 min.
1:1 - Łukasiak, 28 min.
2:1 - Kocot, 42 min.
2:2 - Żbikowski, 70 min.
2:3 - Krzyżok, 83 min.
Mecz Silesia Lubomia - Naprzód Borucin odwołany.
1. | Czarni Gorzyce | 15 | 35 | 11 | 2 | 2 | 50:24 |
2. | LKS Tworków | 14 | 30 | 10 | 0 | 4 | 44:26 |
3. | Unia Racibórz | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 55:28 |
4. | LKS Krzyżanowice | 14 | 26 | 8 | 2 | 5 | 29:24 |
5. | LKS 1908 Nędza | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 22:22 |
6. | Naprzód Borucin | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 43:38 |
7. | Zameczek Czernica | 15 | 17 | 5 | 2 | 8 | 22:35 |
8. | KS 1905 Krzanowice | 14 | 12 | 4 | 0 | 10 | 21:45 |
9. | Silesia Lubomia | 13 | 9 | 2 | 3 | 8 | 11:21 |
10. | Dąb Gaszowice | 15 | 7 | 2 | 1 | 12 | 16:48 |
Rybnik
Wyniki 16. kolejki:
Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa 5:1 (3:0)
1:0 - Łaciok, 34 min.
2:0 - Herok, 38 min.
3:0 - Paprotny, 45 min.
4:0 - Dudek, 79 min.
4:1 - Luty, 80 min.
5:1 - Węgrzyk, 88 min.
Polonia Łaziska Rybnickie - Płomień Połomia 1:1 (0:0)
1:0 - Sadowski, 69 min.
1:1 - Kąkol, 90 min.
MKS Czerwionka - Rymer Rybnik 0:3 (0:2)
0:1 - Moskal, 18 min.
0:2 - Pachucy, 30 min.
0:3 - Pachucy, 56 min.
Forteca Świerklany - Polonia Marklowice 7:0 (3:0)
1:0 - Czerniak, 25 min.
2:0 - Legierski, 37 min.
3:0 - Sudoł, 39 min.
4:0 - Legierski, 48 min.
5:0 - Czerniak, 76 min.
6:0 - Obrębski, 83 min. (samobójczy)
7:0 - Czerniak, 86 min.
Gwiazda Skrzyszów - MKS 32 Radziejów 0:0
1. | Pierwszy Chwałowice | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 44:19 |
2. | Płomień Połomia | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 36:20 |
3. | Forteca Świerklany | 14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 46:20 |
4. | Granica Ruptawa | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 43:28 |
5. | Gwiazda Skrzyszów | 15 | 24 | 7 | 3 | 5 | 24:17 |
6. | Rymer Rybnik | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 36:38 |
7. | Polonia Marklowice | 15 | 19 | 5 | 4 | 6 | 27:36 |
8. | Polonia Łaziska Rybnickie | 16 | 17 | 5 | 2 | 9 | 22:36 |
9. | MKS 32 Radziejów | 15 | 10 | 2 | 4 | 9 | 25:44 |
10. | MKS Czerwionka | 16 | 3 | 0 | 3 | 13 | 9:54 |
Katowice
Wyniki 16. kolejki:
Orzeł Mokre - Urania Ruda Śląska 0:0
Podlesianka Katowice - Górnik 09 Mysłowice 8:2 (5:2)
1:0 - Kędzierski, 4 min.
1:1 - Gondzik, 5 min.
2:1 - Renner, 23 min.
3:1 - Colik, 28 min.
3:2 - Kowalski, 32 min.
4:2 - Renner, 33 min.
5:2 - Żemła, 45 min. (karny)
6:2 - Kaczmarczyk, 64 min.
7:2 - Nowotnik, 68 min.
8:2 - Kaczmarczyk, 74 min.
Pogoń Imielin - GKS II Katowice 1:0 (0:0)
1:0 - Cisoń, 73 min.
Mecze Sparta Katowice - Wawel Wirek i MK Górnik Katowice - Siemianowiczanka przełożone na 5 grudnia.
Pauzował: Naprzód Lipiny
1. | Podlesianka Katowice | 15 | 39 | 13 | 0 | 2 | 65:16 |
2. | Pogoń Imielin | 14 | 34 | 11 | 1 | 2 | 38:20 |
3. | GKS II Katowice | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 44:16 |
4. | Sparta Katowice | 13 | 27 | 9 | 0 | 4 | 31:22 |
5. | MK Górnik Katowice | 13 | 21 | 6 | 3 | 4 | 23:26 |
6. | Siemianowiczanka | 14 | 17 | 4 | 5 | 5 | 23:27 |
7. | Górnik 09 Mysłowice | 13 | 16 | 5 | 1 | 7 | 26:34 |
8. | Orzeł Mokre | 14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 21:30 |
9. | Naprzód Lipiny | 12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 14:36 |
10. | Urania Ruda Śląska | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 19:48 |
11. | Wawel Wirek | 13 | 4 | 0 | 4 | 9 | 16:45 |
Sosnowiec
Wyniki 16. kolejki:
Unia Ząbkowice - Źródło Kromołów 3:1 (0:0)
0:1 - Radosz, 48 min.
1:1 - Kowalik, 51 min.
2:1 - Ołubiec, 83 min.
3:1 - Stochel, 86 min.
Górnik Wojkowice - Zagłębie II Sosnowiec 0:2 (0:2)
0:1 - Kaczmarek, 30 min.
0:2 - Sangowski, 40 min.
Mecz Górnik Piaski - Cyklon Rogoźnik przełożony na 28 listopada.
Mecze Błękitni Sarnów - Ostoja Żelisławice i Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów odwołane.
1. | Cyklon Rogoźnik | 15 | 31 | 8 | 7 | 0 | 32:18 |
2. | Zagłębie II Sosnowiec | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 40:24 |
3. | Tęcza Błędów | 14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 53:22 |
4. | Niwy Brudzowice | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 40:21 |
5. | Górnik Wojkowice | 14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 28:16 |
6. | Źródło Kromołów | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 35:29 |
7. | Ostoja Żelisławice | 15 | 14 | 3 | 5 | 7 | 27:44 |
8. | Błękitni Sarnów | 14 | 13 | 4 | 1 | 9 | 25:39 |
9. | Unia Ząbkowice | 15 | 11 | 2 | 5 | 8 | 23:48 |
10. | Górnik Piaski | 15 | 1 | 0 | 1 | 14 | 13:65 |
Tychy - Bielsko-Biała
Grupa I
Wyniki 16. kolejki:
ZET Tychy - LKS Studzienice 1:0 (1:0)
1:0 - Krupiński, 38 min.
LKS Łąka - LKS Rudołtowice- Ćwiklice 2:0 (0:0)
1:0 - Setlak, 61 min.
2:0 - Mąka, 81 min.
MRKS II Czechowice-Dziedzice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (0:1)
0:1 - Gala, 43 min.
0:2 - Jastrzębski, 54 min.
0:3 - Zdonek, 90 min. (samobójczy)
LKS Wisła Wielka - Czarni Jaworze 0:1 (0:1)
0:1 - Cyran, 31 min.
Pauzował: Rekord II Bielsko-Biała
1. | Rekord II Bielsko-Biała | 14 | 33 | 10 | 3 | 1 | 53:24 |
2. | LKS Łąka | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 42:30 |
3. | Czarni Jaworze | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 32:22 |
4. | LKS Studzienice | 15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 34:20 |
5. | BKS Stal Bielsko-Biała | 13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 32:24 |
6. | ZET Tychy | 14 | 18 | 4 | 6 | 4 | 25:30 |
7. | LKS Wisła Wielka | 14 | 10 | 3 | 1 | 10 | 20:41 |
8. | LKS Rudołtowice-Ćwiklice | 13 | 6 | 1 | 3 | 9 | 15:36 |
9. | MRKS II Czechowice-Dziedzice | 14 | 5 | 0 | 5 | 9 | 21:47 |
Grupa II
Wyniki 16. kolejki:
Pasjonat Dankowice - Ogrodnik Cielmice 3:1 (0:1)
0:1 - Chrząścik, 40 min.
1:1 - Cięciel, 67 min.
2:1 - Małysz, 71 min.
3:1 - Sewera, 84 min.
GTS Bojszowy - MKS Lędziny 2:2 (2:2)
0:1 - Zygma, 3 min.
0:2 - Kostrzewa, 6 min. (karny)
1:2 - Bednarczyk, 10 min.
2:2 - Dudek, 38 min.
Pionier Pisarzowice - Piast Bieruń 5:4 (1:4)
0:1 - Tracz, 8 min.
0:2 - Tracz, 14 min.
0:3 - Tracz, 28 min.
1:3 - Kasolik, 34 min. (karny)
1:4 - Podsiedlik, 45 min.
2:4 - Nycz, 56 min.
3:4 - Paw, 67 min. (karny)
4:4 - Kasolik, 73 min.
5:4 - Kosolik, 85 min. (karny)
KS Bestwinka - Sokół Wola 3:4 (3:2)
1:0 - Adamowicz, 3 min.
1:1 - Lendzion, 12 min.
1:2 - Lendzion, 20 min.
2:2 - Adamowicz, 41 min.
3:2 - Bieńko, 45 min.
3:3 - Sosna, 51 min. (karny)
3:4 - Więckowski, 80 min.
Mecz LKS Bestwina - Przełom Kaniów przełożony na 22 listopada.
1. | MKS Lędziny | 16 | 38 | 12 | 2 | 2 | 68:17 |
2. | GTS Bojszowy | 16 | 37 | 11 | 4 | 1 | 47:19 |
3. | LKS Bestwina | 15 | 31 | 10 | 1 | 4 | 46:17 |
4. | Pasjonat Dankowice | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 29:17 |
5. | Ogrodnik Cielmice | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 37:23 |
6. | KS Bestwinka | 15 | 18 | 5 | 3 | 7 | 24:26 |
7. | Piast Bieruń | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 21:48 |
8. | Pionier Pisarzowice | 16 | 12 | 4 | 0 | 12 | 31:52 |
9. | Sokół Wola | 16 | 10 | 3 | 1 | 12 | 19:64 |
10. | Przełom Kaniów | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 13:53 |
.