Wydrukuj tę stronę

Faworyci rozpoczęli od zwycięstw - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 13 i 14 marca (aktualizacja)

Faworyci rozpoczęli od zwycięstw - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 13 i 14 marca (aktualizacja)

Od mocnego uderzenia rozpoczęli wiosenne występy piłkarze Orła Miedary. Jeden z faworytów do awansu rozgromił Odrę Miasteczko Śląskie 5:0. Od wygranej zaczęli zmagania inni faworyci: ekipa rezerw Piasta Gliwice pewnie pokonała Silesię Miechowice.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 1. kolejki:

ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś 0:2 (0:1)
0:1 - Bogumiło, 9 min.
0:2 - Blaszke, 79 min.

Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śląskie 5:0 (1:0)
1:0 - Wójcik, 6 min.
2:0 - Kocot, 50 min.
3:0 - Kajda, 54 min.
4:0 - Daszkiewicz, 58 min.
5:0 - Bednorz, 78 min.

Przyszłość Ciochowice - Olimpia Boruszowice 0:2 (0:0)
0:1 - Wałek, 50 min.
0:2 - Kabaciński, 88 min.

Silesia Miechowice - Piast II Gliwice 1:3 (1:2)
0:1 - Kędziora, 20 min.
1:1 - Lewandowski, 26 min.
1:2 - Podgórski, 27 min.
1:3 - Sulma, 87 min.

Katowice

Wyniki 22. kolejki:

Sparta Katowice - Orzeł Mokre 2:0 (1:0)
1:0 - Bożek, 36 min.
2:0 - Bożek, 64 min.

Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 3:1 (1:0)
1:0 - Fahrenholt, 14 min.
2:0 - Fonfara, 60 min.
2:1 - Keler, 69 min.
3:1 - Chwalibogowski, 75 min.

Podlesianka Katowice - Siemianowiczanka 3:1 (0:0)
1:0 - Rosiński, 72 min.
2:0 - Rosiński, 74 min.
2:1 - Przątka, 76 min.
3:1 - Rosiński, 90 min.

Naprzód Lipiny - MK Górnik Katowice 2:3 (0:1)
0:1 - Ludwig, 33 min.
0:2 - Honysz, 55 min.
0:3 - Lipok, 72 min.
1:3 - Świerczyna, 85 min.
2:3 - Pleszak, 90 min.

Wawel Wirek - GKS Katowice 1:3 (0:2)
0:1 - Wodnicki, 20 min.
0:2 - Pietrzyk, 39 min.
0:3 - Wodnicki, 84 min.
1:3 - Kałużny, 88 min.

Pauzowała: Urania Ruda Śląska

1.  Podlesianka Katowice 20 54 18 0 2 85:20
2.  Sparta Katowice 20 46 15 1 4 48:26
3.  Pogoń Imielin 20 40 13 1 6 48:34
4.  MK Górnik Katowice 20 39 12 3 5 47:40
5.  GKS II Katowice 20 39 12 3 5 67:25
6.  Górnik 09 Mysłowice 20 31 10 1 9 44:45
7.  Siemianowiczanka 20 19 4 7 9 32:47
8.  Orzeł Mokre 20 17 4 5 11 25:50
9.  Wawel Wirek 20 11 2 5 13 26:63
10.  Urania Ruda Śląska 20 9 2 3 15 27:60
11.   Naprzód Lipiny 20 9 2 3 15 23:62

Awans do grupy mistrzowskiej: Podlesianka Katowice, Sparta Katowice, Pogoń Imielin i MK Górnik Katowice.

Grupa spadkowa: GKS II Katowice, Górnik 09 Mysłowice, Siemianowiczanka, Orzeł Mokre, Wawel Wirek, Urania Ruda Śląska i Naprzód Lipiny. 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Faworyci rozpoczęli od zwycięstw - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 13 i 14 marca (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Faworyci rozpoczęli od zwycięstw - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 13 i 14 marca (aktualizacja)

Faworyci rozpoczęli od zwycięstw - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 13 i 14 marca (aktualizacja)

Od mocnego uderzenia rozpoczęli wiosenne występy piłkarze Orła Miedary. Jeden z faworytów do awansu rozgromił Odrę Miasteczko Śląskie 5:0. Od wygranej zaczęli zmagania inni faworyci: ekipa rezerw Piasta Gliwice pewnie pokonała Silesię Miechowice.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 1. kolejki:

ŁTS Łabędy - Burza Borowa Wieś 0:2 (0:1)
0:1 - Bogumiło, 9 min.
0:2 - Blaszke, 79 min.

Orzeł Miedary - Odra Miasteczko Śląskie 5:0 (1:0)
1:0 - Wójcik, 6 min.
2:0 - Kocot, 50 min.
3:0 - Kajda, 54 min.
4:0 - Daszkiewicz, 58 min.
5:0 - Bednorz, 78 min.

Przyszłość Ciochowice - Olimpia Boruszowice 0:2 (0:0)
0:1 - Wałek, 50 min.
0:2 - Kabaciński, 88 min.

Silesia Miechowice - Piast II Gliwice 1:3 (1:2)
0:1 - Kędziora, 20 min.
1:1 - Lewandowski, 26 min.
1:2 - Podgórski, 27 min.
1:3 - Sulma, 87 min.

Katowice

Wyniki 22. kolejki:

Sparta Katowice - Orzeł Mokre 2:0 (1:0)
1:0 - Bożek, 36 min.
2:0 - Bożek, 64 min.

Górnik 09 Mysłowice - Pogoń Imielin 3:1 (1:0)
1:0 - Fahrenholt, 14 min.
2:0 - Fonfara, 60 min.
2:1 - Keler, 69 min.
3:1 - Chwalibogowski, 75 min.

Podlesianka Katowice - Siemianowiczanka 3:1 (0:0)
1:0 - Rosiński, 72 min.
2:0 - Rosiński, 74 min.
2:1 - Przątka, 76 min.
3:1 - Rosiński, 90 min.

Naprzód Lipiny - MK Górnik Katowice 2:3 (0:1)
0:1 - Ludwig, 33 min.
0:2 - Honysz, 55 min.
0:3 - Lipok, 72 min.
1:3 - Świerczyna, 85 min.
2:3 - Pleszak, 90 min.

Wawel Wirek - GKS Katowice 1:3 (0:2)
0:1 - Wodnicki, 20 min.
0:2 - Pietrzyk, 39 min.
0:3 - Wodnicki, 84 min.
1:3 - Kałużny, 88 min.

Pauzowała: Urania Ruda Śląska

1.  Podlesianka Katowice 20 54 18 0 2 85:20
2.  Sparta Katowice 20 46 15 1 4 48:26
3.  Pogoń Imielin 20 40 13 1 6 48:34
4.  MK Górnik Katowice 20 39 12 3 5 47:40
5.  GKS II Katowice 20 39 12 3 5 67:25
6.  Górnik 09 Mysłowice 20 31 10 1 9 44:45
7.  Siemianowiczanka 20 19 4 7 9 32:47
8.  Orzeł Mokre 20 17 4 5 11 25:50
9.  Wawel Wirek 20 11 2 5 13 26:63
10.  Urania Ruda Śląska 20 9 2 3 15 27:60
11.   Naprzód Lipiny 20 9 2 3 15 23:62

Awans do grupy mistrzowskiej: Podlesianka Katowice, Sparta Katowice, Pogoń Imielin i MK Górnik Katowice.

Grupa spadkowa: GKS II Katowice, Górnik 09 Mysłowice, Siemianowiczanka, Orzeł Mokre, Wawel Wirek, Urania Ruda Śląska i Naprzód Lipiny. 

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing