Wydrukuj tę stronę

Rezerwy Piasta Gliwice i Podlesianka Katowice o krok od awansu - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 16 czerwca

Rezerwy Piasta Gliwice i Podlesianka Katowice o krok od awansu - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 16 czerwca

Drużyny rezerw Piasta Gliwice i Podlesianki Katowice są o krok do awansu do IV ligi. W zaległym meczu gliwiczanie pokonali Przyszłość Ciochowice, a Podlesianka wygrywając z Tęczą Błędów wykorzystała potknięcie rezerw Zagłębia Sosnowiec.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Zaległe mecze 7. kolejki:

Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice 5:1 (1:1)
1:0 - Podgórski, 27 min.
1:1 - Materla, 44 min.
2:1 - Spende, 55 min.
3:1 - Kędziora, 66 min.
4:1 - Glapka, 80 min.
5:1 - Buchta, 86 min.

Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary 2:4 (1:2)
1:0 - Gondek, 5 min.
1:1 - Daszkiewicz, 32 min.
1:2 - Konieczny, 35 min.
1:3 - Rekus, 60 min.
1:4 - Kocot, 71 min.
2:4 - Sobel, 83 min.

 1.  Piast II Gliwice  12  34  45:8
 2.  Orzeł Miedary  13  32  49:14
 3.  Odra Miasteczko Śląskie  13  20  23:23
 4.  Przyszłość Ciochowice  13  17  20:27
 5.  Silesia Miechowice  12  14  25:29
 6.  Olimpia Boruszowice  13  10  18:30
 7.  ŁTS Łabędy  12   9  11:26
 8.  Burza Borowa Wieś  12   5  11:47

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Awansem z 4. kolejki:

Forteca Świerklany - Granica Ruptawa 5:3 (1:2)
1:0 - Kopacz, 15 min.
1:1 - Konopacki, 28 min.
1:2 - Konopacki, 45 min.
2:2 - Czerniak, 53 min.
3:2 - Gorzała, 57 min.
3:3 - Ceremon, 58 min.
4:3 - Czerniak, 61 min.
5:3 - Czerniak, 72 min.

 1.  Czarni Gorzyce  10  28  38:5
 2.  Forteca Świerklany  11  19  28:25
 3.  Unia Racibórz  10  18  17:20
 4.  LKS Tworków  10  16  22:20
 5.  LKS Krzyżanowice  10  13  27:23
 6.  Granica Ruptawa  10  10  16:28
 7.  Płomień Połomia  11   7  14:22
 8.  Pierwszy Chwałowice  10   7  11:30

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 12. kolejki:

Podlesianka Katowice - Tęcza Błędów 5:1 (2:0)
1:0 - Rosiński, 6 min.
2:0 - Colik, 39 min.
3:0 - Kędzierski, 73 min.
4:0 - Rosiński, 75 min,
4:1 - Szabla, 85 min.
5:1 - Maciejowski, 86 min. (samobójczy)

Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik 1:1 (1:0)
1:0 - Popczyk, 5 min.
1:1 - Barchan, 67 min.

Niwy Brudzowice - Sparta Katowice 0:3 (0:2)
0:1 - Drabik, 9 min.
0:2 - Januszkiewicz, 21 min.
0:3 - Sarzała, 71 min.

Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice 2:1 (1:0)
1:0 - Cisoń, 41 min.
2:0 - Koster, 69 min.
2:1 - Ochojski, 88 min.

 1.  Podlesianka Katowice  12  29  46:13
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  12  24  32:12
 3.  Sparta Katowice  12  22  30:17
 4.  Cyklon Rogoźnik  12  15  18:22
 5.  Pogoń Imielin  12  14  18:27
 6.  Niwy Brudzowice  12  11  16:32
 7.  MK Górnik Katowice  12  10  19:44
 8.  Tęcza Błędów  12   8  17:29

Grupa spadkowa

Wyniki 2. kolejki:

Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wojkowice 3:1 (1:1)
1:0 - Vieira, 7 min.
1:1 - Gierczuk, 15 min.
2:1 - Vieira, 64 min.
3:1 - Vieira, 90 min.

Orzeł Mokre - Źródło Kromołów 2:1 (0:1)
0:1 - Wasik, 13 min.
1:1 - Kulisa, 52 min.
2:1 - Kulisa, 88 min.

Urania Ruda Śląska - Błękitni Sarnów 1:8 (0:2)
0:1 - Keller, 87 min.
0:2 - Przybyłek, 15 min.
0:3 - Matura, 62 min. (samobójczy)
1:3 - Nowak, 63 min.
1:4 - Górniak, 71 min.
1:5 - Czura, 75 min.
1:6 - Miska, 83 min.
1:7 - Koch, 87 min.
1:8 - Góral, 89 min.

Naprzód Lipiny - Ostoja Żelisławice 2:4 (0:1)
0:1 - Kopyciok, 45 min.
0:2 - Kalika, 56 min. (samobójczy)
0:3 - Mastalerz, 73 min.
0:4 - Mastalerz, 77 min.
1:4 - Grzybowski, 85 min.
2:4 - Gawenda, 87 min.

Siemianowiczanka - Unia Ząbkowice 3:0 (2:0)
1:0 - Kowalczyk, 17 min.
2:0 - Skorupa, 38 min.
3:0 - Ogryzek, 74 min.

Wawel Wirek - Górnik Piaskin 6:2 (4:0)
1:0 - Bujałkowski, 16 min.
2:0 - Chudziński, 30 min.
3:0 - Chudziński, 42 min.
4:0 - Chudziński, 45 min.
5:0 - Yahiya, 53 min.
5:1 - Prykhodko, 54 min
6:1 - Kałużny, 61 min.
6:0 - Kałużny, 69 min.

Pauzował: GKS II Katowice

 1.  GKS II Katowice  22  52   83:27
 2.  Górnik 09 Mysłowice  22  49  62:33
 3.  Górnik Wojkowice  22  48  54:24 
 4.  Źródło Kromołów  22  45  82:35
 5.  Siemianowiczanka  23  37  50:38
 6.  Ostoja Żelisławice  22   35  55:56
 7.  Błękitni Sarnów  22  29  51:47
 8.  Orzeł Mokre  22  28  33:43
 9.  Unia Ząbkowice  22  24  37:45
10.  Naprzód Lipiny  22  24  38:62
11.  Wawel Wirek  23  18  40:66
12.  Urania Ruda Śląska  22  12  32:87
13.  Górnik Piaski  22   6  27:81

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Zaległy mecz 11. kolejki:

MKS Lędziny - Czarni Jaworze 4:2 (1:2)
1:0 - Śliwa, 12 min. (karny)
1:1 - Ścibor, 18 min.
1:2 - Pilch, 30 min.
2:2 - Wójcik, 65 min.
3:2 - Śliwa, 68 min.
4:2 - Nowrocki, 85 min.

 1.  MKS Lędziny  11  25   36:15
 2.  LKS Bestwina  11  25  32:14
 3.  Rekord II Bielsko-Biała  11  19  27:17
 4.  Pasjonat Dankowice  11  19  29:19
 5.  Czarni Jaworze  11  16  31:26
 6.  GTS Bojszowy  11   8  12:33
 7.  LKS Studzienice  11   6  15:36
 8.  LKS Łąka  11   4  14:36

,

 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Rezerwy Piasta Gliwice i Podlesianka Katowice o krok od awansu - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 16 czerwca - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Rezerwy Piasta Gliwice i Podlesianka Katowice o krok od awansu - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 16 czerwca

Rezerwy Piasta Gliwice i Podlesianka Katowice o krok od awansu - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 16 czerwca

Drużyny rezerw Piasta Gliwice i Podlesianki Katowice są o krok do awansu do IV ligi. W zaległym meczu gliwiczanie pokonali Przyszłość Ciochowice, a Podlesianka wygrywając z Tęczą Błędów wykorzystała potknięcie rezerw Zagłębia Sosnowiec.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Zaległe mecze 7. kolejki:

Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice 5:1 (1:1)
1:0 - Podgórski, 27 min.
1:1 - Materla, 44 min.
2:1 - Spende, 55 min.
3:1 - Kędziora, 66 min.
4:1 - Glapka, 80 min.
5:1 - Buchta, 86 min.

Olimpia Boruszowice - Orzeł Miedary 2:4 (1:2)
1:0 - Gondek, 5 min.
1:1 - Daszkiewicz, 32 min.
1:2 - Konieczny, 35 min.
1:3 - Rekus, 60 min.
1:4 - Kocot, 71 min.
2:4 - Sobel, 83 min.

 1.  Piast II Gliwice  12  34  45:8
 2.  Orzeł Miedary  13  32  49:14
 3.  Odra Miasteczko Śląskie  13  20  23:23
 4.  Przyszłość Ciochowice  13  17  20:27
 5.  Silesia Miechowice  12  14  25:29
 6.  Olimpia Boruszowice  13  10  18:30
 7.  ŁTS Łabędy  12   9  11:26
 8.  Burza Borowa Wieś  12   5  11:47

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Awansem z 4. kolejki:

Forteca Świerklany - Granica Ruptawa 5:3 (1:2)
1:0 - Kopacz, 15 min.
1:1 - Konopacki, 28 min.
1:2 - Konopacki, 45 min.
2:2 - Czerniak, 53 min.
3:2 - Gorzała, 57 min.
3:3 - Ceremon, 58 min.
4:3 - Czerniak, 61 min.
5:3 - Czerniak, 72 min.

 1.  Czarni Gorzyce  10  28  38:5
 2.  Forteca Świerklany  11  19  28:25
 3.  Unia Racibórz  10  18  17:20
 4.  LKS Tworków  10  16  22:20
 5.  LKS Krzyżanowice  10  13  27:23
 6.  Granica Ruptawa  10  10  16:28
 7.  Płomień Połomia  11   7  14:22
 8.  Pierwszy Chwałowice  10   7  11:30

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 12. kolejki:

Podlesianka Katowice - Tęcza Błędów 5:1 (2:0)
1:0 - Rosiński, 6 min.
2:0 - Colik, 39 min.
3:0 - Kędzierski, 73 min.
4:0 - Rosiński, 75 min,
4:1 - Szabla, 85 min.
5:1 - Maciejowski, 86 min. (samobójczy)

Zagłębie II Sosnowiec - Cyklon Rogoźnik 1:1 (1:0)
1:0 - Popczyk, 5 min.
1:1 - Barchan, 67 min.

Niwy Brudzowice - Sparta Katowice 0:3 (0:2)
0:1 - Drabik, 9 min.
0:2 - Januszkiewicz, 21 min.
0:3 - Sarzała, 71 min.

Pogoń Imielin - MK Górnik Katowice 2:1 (1:0)
1:0 - Cisoń, 41 min.
2:0 - Koster, 69 min.
2:1 - Ochojski, 88 min.

 1.  Podlesianka Katowice  12  29  46:13
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  12  24  32:12
 3.  Sparta Katowice  12  22  30:17
 4.  Cyklon Rogoźnik  12  15  18:22
 5.  Pogoń Imielin  12  14  18:27
 6.  Niwy Brudzowice  12  11  16:32
 7.  MK Górnik Katowice  12  10  19:44
 8.  Tęcza Błędów  12   8  17:29

Grupa spadkowa

Wyniki 2. kolejki:

Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wojkowice 3:1 (1:1)
1:0 - Vieira, 7 min.
1:1 - Gierczuk, 15 min.
2:1 - Vieira, 64 min.
3:1 - Vieira, 90 min.

Orzeł Mokre - Źródło Kromołów 2:1 (0:1)
0:1 - Wasik, 13 min.
1:1 - Kulisa, 52 min.
2:1 - Kulisa, 88 min.

Urania Ruda Śląska - Błękitni Sarnów 1:8 (0:2)
0:1 - Keller, 87 min.
0:2 - Przybyłek, 15 min.
0:3 - Matura, 62 min. (samobójczy)
1:3 - Nowak, 63 min.
1:4 - Górniak, 71 min.
1:5 - Czura, 75 min.
1:6 - Miska, 83 min.
1:7 - Koch, 87 min.
1:8 - Góral, 89 min.

Naprzód Lipiny - Ostoja Żelisławice 2:4 (0:1)
0:1 - Kopyciok, 45 min.
0:2 - Kalika, 56 min. (samobójczy)
0:3 - Mastalerz, 73 min.
0:4 - Mastalerz, 77 min.
1:4 - Grzybowski, 85 min.
2:4 - Gawenda, 87 min.

Siemianowiczanka - Unia Ząbkowice 3:0 (2:0)
1:0 - Kowalczyk, 17 min.
2:0 - Skorupa, 38 min.
3:0 - Ogryzek, 74 min.

Wawel Wirek - Górnik Piaskin 6:2 (4:0)
1:0 - Bujałkowski, 16 min.
2:0 - Chudziński, 30 min.
3:0 - Chudziński, 42 min.
4:0 - Chudziński, 45 min.
5:0 - Yahiya, 53 min.
5:1 - Prykhodko, 54 min
6:1 - Kałużny, 61 min.
6:0 - Kałużny, 69 min.

Pauzował: GKS II Katowice

 1.  GKS II Katowice  22  52   83:27
 2.  Górnik 09 Mysłowice  22  49  62:33
 3.  Górnik Wojkowice  22  48  54:24 
 4.  Źródło Kromołów  22  45  82:35
 5.  Siemianowiczanka  23  37  50:38
 6.  Ostoja Żelisławice  22   35  55:56
 7.  Błękitni Sarnów  22  29  51:47
 8.  Orzeł Mokre  22  28  33:43
 9.  Unia Ząbkowice  22  24  37:45
10.  Naprzód Lipiny  22  24  38:62
11.  Wawel Wirek  23  18  40:66
12.  Urania Ruda Śląska  22  12  32:87
13.  Górnik Piaski  22   6  27:81

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Zaległy mecz 11. kolejki:

MKS Lędziny - Czarni Jaworze 4:2 (1:2)
1:0 - Śliwa, 12 min. (karny)
1:1 - Ścibor, 18 min.
1:2 - Pilch, 30 min.
2:2 - Wójcik, 65 min.
3:2 - Śliwa, 68 min.
4:2 - Nowrocki, 85 min.

 1.  MKS Lędziny  11  25   36:15
 2.  LKS Bestwina  11  25  32:14
 3.  Rekord II Bielsko-Biała  11  19  27:17
 4.  Pasjonat Dankowice  11  19  29:19
 5.  Czarni Jaworze  11  16  31:26
 6.  GTS Bojszowy  11   8  12:33
 7.  LKS Studzienice  11   6  15:36
 8.  LKS Łąka  11   4  14:36

,

 

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing