Rezerwy Ruchu nie zwalniają tempa. Orzeł Miedary gromi - wyniki 2. kolejki ZINA klasy okręgowej

Rezerwy Ruchu nie zwalniają tempa. Orzeł Miedary gromi - wyniki 2. kolejki ZINA klasy okręgowej

Świetnie na starcie sezonu spisuje się drużyna rezerw Ruchu Chorzów. Niebiescy w dwóch meczach zdobyli komplet punktów i strzelili dziesięć goli nie tracąc przy tym żadnego. Jeszcze bardziej piorunujący początek notuje Orzeł Miedary, który po dwóch kolejkach ma już na koncie 13 strzelonych goli.

Bytom - Zabrze

Wyniki 2. kolejki:

Tempo Paniówki - ŁTS Łabędy 2:1 ( 2:1)
1:0 - Jóźwik, 2 min.
2:0 - Hajok, 20 min.
2:1 - Czaja, 43 min.

LKS Żyglin - Gwiazda Chudów 4:3 (1:0)
1:0 - Banaś, 29 min.
1:1 - Kasprzyk, 54 min.
2:1 - Cziba, 55 min.
3:1 - Banaś, 59 min.
3:2 - Adamczyk, 68 min.
4:2 - Cziba, 76 min.
4:3 - Kasprzyk, 84 min.

Sośnica Gliwice – Concordia Knurów 0:1 (0:0)
0:1 - Orylski, 63 min.

Olimpia Boruszowice – Nitron Krupski Młyn 6:0 (2:0)
1:0 - Gondek, 10 min.
2:0 - Kabaciński, 41 min.
3:0 - Bulek, 72 min.
4:0 - Sobel, 81 min.
5:0 - Gondek, 86 min.
6:0 - Daszkiewicz, 87 min.

Burza Borowa Wieś – Start Sierakowice 1:4 (0:3)
0:1 - Sikora, 22 min.
0:2 - Piewko, 33 min.
0:3 - Sulima, 39 min.
1:3 - Kinder, 67 min.
1:4 - Rosochacki, 90 min.

Czarni Pyskowice – Silesia Miechowice 4:1 (1:0)
1:0 - Rapsiewicz, 23 min.
1:1 - Lewandowski, 53 min.
2:1 - Przybysz, 79 min.
3:1 - Saborowski, 85 min.
4:1 - Petzelt, 88 min.

Przyszłość Ciochowice – Odra Miasteczko Śląskie 1:5 (1:0)
1:0 - Grecz, 5 min.
1:1 - Stryjakiewicz, 52 min.
1:2 - Wietek, 67 min.
1:3 - Koschny, 71 min.
1:4 - Paliga, 85 min.
1:5 - Wiśniewski, 90 min.

Orzeł Miedary – Jedność 32 Przyszowice 8:1 (1:0)
1:0 - Dworaczek, 12 min.
2:0 - Korzeniowski, 47 min.
3:0 - Popiel, 50 min.
4:0 - Madeja, 64 min.
5:0 - Kajda, 73 min.
6:0 - Kajda, 80 min.
7:0 - Kajda, 82 min.
8:0 - Zaczyński, 85 min.
8:1 - Kiełbasa, 89 min.

1.  Orzeł Miedary 2 6 13-1
2.  Odra Miasteczko Śląskie 2 6 9-1
3.  Tempo Paniówki 2 6 7-1
4.  Start Sierakowice 2 6 8-3
5.  LKS Żyglin 2 4 5-4
6.  ŁTS Łabędy 2 3 5-3
7.  Concordia Knurów 2 3 1-5
8.  Olimpia Boruszowice 2 3 8-4
9.  Jedność 32 Przyszowice 2 3 3-9
10.  Sośnica Gliwice 2 3 2-2
11.  Czarni Pyskowice 2 3 5-5
12.  Burza Borowa Wieś 2 1 2-5
13.  Silesia Miechowice 2 0 2-6
14.  Gwiazda Chudów 2 0 3-8
15.  Przyszłość Ciochowice 2 0 2-7
16.  Nitron Krupski Młyn 2 0 0-11

Racibórz - Rybnik

Wyniki 2. kolejki:

GKS II Jastrzębie – LKS 1908 Nędza 2:6 (2:2)
1:0 - Bednorz, 20 min.
1:1 - Lukoszek, 30 min.
2:1 - Podeszwa, 32 min.
2:2 - Paskuda, 45 min.
2:3 - Fojcik, 55 min.
2:4 - Kozłowski, 61 min. (samobójczy)
2:5 - Grzesik, 87 min.
2:6 - Popow, 89 min.

Forteca Świerklany – LKS Raszczyce 1:0 (1:0)
1:0 - Kulczyk, 45 min.

Górnik Radlin – Płomień Połomia 2:0 (1:0)
1:0 - Szydłowski, 31 min.
2:0 - Frycz, 57 min.

LKS Krzyżanowice – Czarni Gorzyce 1:2 (1:0)
1:0 - Kostecki, 40 min.
1:1 - Lamczyk, 49 min.
1:2 - Gać, 60 min.

Pierwszy Chwałowice – Naprzód Czyżowice 2:2 (1:0)
1:0 - Morawa, 12 min.
2:0 - Piełka, 57 min.
2:1 - Adamczyk, 67 min.
2:2 - Mioduszewski, 75 min.

Dąb Gaszowice – LKS Tworków 1:3 (1:1)
0:1 - Koczor, 15 min.
1:1 - Siedlaczek, 27 min.
1:2 - Ziemkiewicz, 46 min.
1:3 - Cerkowniak, 60 min.

Zameczek Czernica – Jedność Jejkowice 2:0 (1:0)
1:0 - Pawlak, 18 min.
2:0 - Sękowski, 79 min.

Gwiazda Skrzyszów – Granica Ruptawa 4:0 (1:0)
1:0 - Żbikowski, 43 min.
2:0 - Porwoł, 60 min.
3:0 - Gardawski, 69 min.
4:0 - Kurasz, 90 min.

1.  LKS 1908 Nędza 2 6 10-5
2.  Gwiazda Skrzyszów 2 6 7-2
3.  LKS Tworków 2 6 5-2
4.  Górnik Radlin 2 4 4-2
   Zameczek Czernica 2 4 4-2
6.  Czarni Gorzyce 2 4 2-1
7.  Forteca Świerklany 2 4 1-0
8.  LKS Raszczyce 2 3 2-2
9.  Naprzód Czyżowice 2 1 4-5
10.  Pierwszy Chwałowice 2 1 3-4
11.  Dąb Gaszowice 2 1 3-5
12.  Płomień Połomia 2 1 2-4
13.  GKS II Jastrzębie 2 1 3-7
14.  Granica Ruptawa 2 1 1-5
15.  LKS Krzyżanowice 2 0 2-4
16.  Jedność Jejkowice 2 0 3-6

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 2. kolejki:

Slavia Ruda Śląska – RKS Grodziec 0:2 (0:1)
0:1 - Waśniewski, 10 min.
0:2 - Skut, 64 min. (samobójczy)

Niwy Brudzowice – GKS II Katowice 3:1 (3:0)
1:0 - Szydłowski, 3 min.
2:0 - Szydłowski, 30 min.
3:0 - Grunt, 33 min.
3:1 - Krawczyk, 61 min.

Sarmacja Będzin - Sparta Katowice 1:5 (0:2)
0:1 - Sawicki, 11 min.
0:2 - Bętkowski, 26 min.
0:3 - Mazurek, 52 min.
0:4 - Bętkowski, 64 min.
1:4 - Góral, 70 min.
1:5 - Hołota, 86 min.

MK Górnik Katowice – CKS Czeladź 1:4 (0:1)
0:1 - Śmiałkowski, 29 min.
0:2 - Woźniak, 47 min.
0:3 - Miłek, 78 min.
1:3 - Ludwig, 82 min.
1:4 - Jagusztyn, 90 min.

Pogoń Imielin – Ruch II Chorzów 0:3 (0:0)
0:1 - Sadlak, 76 min.
0:2 - Wincierz, 77 min.
0:3 - Roguła, 83 min.

Górnik Piaski – Cyklon Rogoźnik 1:2 (0:2)
0:1 - Wojsyk, 3 min.
0:2 - Wojsyk, 31 min.
1:2 - Stępień, 66 min.

AKS Mikołów – Górnik Wojkowice 2:2 (1:0)
1:0 - Wasiak, 27 min.
2:0 - Sikora, 55 min.
2:1 - Głośny, 60 min.
2:2 - Połedniok, 90 min.

Siemianowiczanka - Górnik 09 Mysłowice 1:2 (0:2)
0:1 - Villanueva, 13 min.
0:2 - Tomczyk, 37 min. (samobójczy)
1:2 - Mieszczak, 80 min.

1.  Ruch II Chorzów 2 6 10-0
2.  Sparta Katowice 2 6 9-1
3.  Niwy Brudzowice 2 6 6-3
4.  AKS Mikołów 2 4 4-2
5.  Siemianowiczanka 2 3 5-2
6.  Górnik 09 Mysłowice 1 3 2-1
7.  CKS Czeladź 2 3 6-4
8.  Cyklon Rogoźnik 2 3 2-3
   GKS II Katowice 2 3 2-3
10.  RKS Grodziec 2 3 2-4
11.  Górnik Wojkowice 2 2 4-4
12.  Sarmacja Będzin 2 1 3-7
13.  Górnik Piaski 1 0 1-2
14.  Slavia Ruda Śląska 2 0 0-3
15.  Pogoń Imielin 2 0 0-7
16.  MK Górnik Katowice 2 0 1-11

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 2. kolejki:

JUW-e Jaroszowice – Rotuz Bronów 0:2 (0:0)
0:1 - Mencnarowski, 73 min.
0:2 - Gaszczyk, 90 min.

GTS Bojszowy – LKS Studzienice 2:2 (1:0)
1:0 - Niemiec, 41 min.
1:1 - Galoch, 61 min.
1:2 - Pilar, 84 min.
2:2 - Wróbel, 87 min.

GLKS Wilkowice – ZET Tychy 1:1 (0:0)
1:0 - Kępys, 60 min.
1:1 - Gajewski, 63 min.

Pasjonat Dankowice – LKS Bestwina 3:1 (2:1)
1:0 - Adamus, 25 min.
1:1 - Adamowicz, 27 min.
2:1 - Tomala, 45 min.
3:1 - Pietrzyk, 70 min.

Rekord II Bielsko-Biała – LKS Łąka 5:2 (5:0)
1:0 - Tomiczek, 12 min.
2:0 - Camara, 22 min.
3:0 - Profic, 37 min.
4:0 - Profic, 41 min.
5:0 - Camara, 43 min.
5:1 - Szandurski, 61 min.
5:2 - Kraus, 70 min.

LKS II Goczałkowice-Zdrój – Iskra Pszczyna 1:0 (1:0)
1:0 - Piesiur, 64 min.

Mecze LKS Wisła Wielka – BKS Stal Bielsko-Biała i Czarni Jaworze – KS Międzyrzecze zostały odwołane z powodu złego stanu boiska.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 2 6 9-4
2.  Rotuz Bronów 2 6 4-1
   LKS II Goczałkowice-Zdrój 2 6 4-1
4.  KS Międzyrzecze 1 3 4-0
5.  Iskra Pszczyna 2 3 8-1
6.  Czarni Jaworze 1 3 6-3
7.  LKS Łąka 2 3 5-5
8.  Pasjonat Dankowice 2 3 3-5
9.  GTS Bojszowy 2 2 4-4
10.  GLKS Wilkowice 2 1 2-3
11.  ZET Tychy 2 1 4-7
12.  JUW-e Jaroszowice 2 1 2-4
13.  LKS Studzienice 2 1 2-10
14.  BKS Stal Bielsko-Biała 1 0 1-3
15.  LKS Wisła Wielka 1 0 0-3
16.  LKS Bestwina 2 0 3-7

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami