Nitron Krupski Młyn czyli trudny los beniaminka - wyniki 3. kolejki ZINA klasy okręgowej

Nitron Krupski Młyn czyli trudny los beniaminka - wyniki 3. kolejki ZINA klasy okręgowej

Drużyna Nitronu Krupski Młyn doznała trzeciej wysokiej porażki w tym sezonie. Tym razem beniaminek ZINA klasy okręgowej przegrał z Burzą Borowa Wieś 2:6 i po trzech kolejkach ma na swoim koncie już 17 straconych goli.

Bytom - Zabrze

Wyniki 3. kolejki:

Start Sierakowice - LKS Żyglin 4:1 (2:0)
1:0 - Łutowicz, 5 min.
2:0 - Wawoczny, 43 min.
3:0 - Swietlicki, 73 min.
3:1 - Żalek, 77 min.
4:1 - Wawoczny, 85 min.

Nitron Krupski Młyn - Burza Borowa Wieś 2:6

Concordia Knurów - Czarni Pyskowice 0:3 (0:1)
0:1 - Mikulski, 22 min.
0:2 - Błaszczyk, 58 min.
0:3 - Przybysz, 90 min.

Jedność 32 Przyszowice - Sośnica Gliwice 2:1 (2:0)
1:0 - Poznański, 41 min.
2:0 - Linek, 45 min.
2:1 - Rakowiecki, 67 min.

Odra Miasteczko Śląskie - Orzeł Miedary 0:4 (0:3)
0:1 - Wojdat, 5 min.
0:2 - Imiołczyk, 31 min.
0:3 - Daszkiewicz, 45 min.
0:4 - Kajda, 49 min.

Gwiazda Chudów - Przyszłość Ciochowice 5:0 (2:0)
1:0 - Botor, 20 min.
2:0 - Maciejewski, 28 min.
3:0 - Kasprzyk, 65 min.
4:0 - Adamczyk, 73 min.
5:0 - Kasprzyk, 87 min.

7 września (środa)
godz. 17.00: ŁTS Łabędy - Olimpia Boruszowice

19 listopada (niedziela)
godz. 11.00: Silesia Miechowice - Olimpia Boruszowice

1.  Orzeł Miedary 3 9 17-1
2.  Start Sierakowice 3 9 12-4
3.  Tempo Paniówki 2 6 7-1
4.  Odra Miasteczko Śląskie 3 6 9-5
5.  Czarni Pyskowice 3 6 8-5
6.  Jedność 32 Przyszowice 3 6 5-10
7.  LKS Żyglin 3 4 6-8
8.  Burza Borowa Wieś 3 4 8-7
9.  Concordia Knurów 3 3 1-8
10.  Olimpia Boruszowice 2 3 8-4
11.  ŁTS Łabędy 2 3 5-3
12.  Gwiazda Chudów 3 3 8-8
13.  Sośnica Gliwice 3 3 3-4
14.  Silesia Miechowice 2 0 2-6
15.  Przyszłość Ciochowice 3 0 2-12
16.  Nitron Krupski Młyn 3 0 2-17

Racibórz - Rybnik

Wyniki 3. kolejki:

Płomień Połomia - Zameczek Czernica 5:0 (2:0)
1:0 - Ceremon, 26 min.
2:0 - Imiela, 41 min.
3:0 - Mitko, 67 min.
4:0 - Hasior, 78 min.
5:0 - Pawela, 85 min.

Czarni Gorzyce - Dąb Gaszowice 5:1 (3:1)
0:1 - Suchiński, 2 min.
1:1 - Gać, 11 min.
2:1 - Gać, 18 min.
3:1 - Lamczyk, 32 min.
4:1 - Gać, 88 min.
5:1 - Wojtala, 90 min.

LKS Raszczyce - LKS Krzyżanowice 0:4 (0:2)
0:1 - Kostecki, 14 min.
0:2 - Wodecki, 24 min.
0:3 - Antończak, 56 min.
0:4 - Sikora, 88 min.

Naprzód Czyżowice - Forteca Świerklany 1:2 (1:0)
1:0 - Adamczyk, 34 min.
1:1 - Kulczyk, 54 min.
1:2 - Kasprzak, 60 min.

Granica Ruptawa - Pierwszy Chwałowice 3:0 (2:0)
1:0 - Konopacki, 13 min.
2:0 - Maksymiuk, 33 min.
3:0 - Mazurek, 88 min.

LKS 1908 Nędza - Gwiazda Skrzyszów 4:1

Jedność Jejkowice - GKS II Jastrzębie 1:0 (0:0)
1:0 - Wolski, 51 min.

Górnik Radlin - LKS Tworków 3:0 (1:0)
1:0 - Siegmund, 17 min.
2:0 - Rosiak, 86 min.
3:0 - Jaskólski, 90 min.

1.  LKS 1908 Nędza 3 9 14-6
2.  Czarni Gorzyce 3 7 7-2
3.  Forteca Świerklany 3 7 3-1
4.  Górnik Radlin 3 7 7-2
5.  Gwiazda Skrzyszów 3 6 8-6
6.  LKS Tworków 3 6 5-5
7.  Płomień Połomia 3 4 7-4
8.  Granica Ruptawa 3 4 4-5
9.  Zameczek Czernica 3 4 4-7
10.  LKS Krzyżanowice 3 3 6-4
11.  Jedność Jejkowice 3 3 4-6
12.  LKS Raszczyce 3 3 2-6
13.  Naprzód Czyżowice 3 1 5-7
14.  Pierwszy Chwałowice 3 1 3-7
15.  GKS II Jastrzębie 3 1 3-8
16.  Dąb Gaszowice 3 1 4-10

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 3. kolejki:

Rotuz Bronów - GTS Bojszowy 2:1 (0:0)
1:0 - Skęczek, 49 min.
2:0 - Adamczyk, 62 min.
2:1 - Wronka, 74 min. (samobójczy)

ZET Tychy - JUW-e Jaroszowice 0:3 (0:3)
0:1 - Matysek, 5 min.
0:2 - Matysek, 15 min.
0:3 - Cibor, 31 min.

KS Międzyrzecze - GLKS Wilkowice 6:1 (2:0)
1:0 - Kuder, 20 min.
2:0 - Sobik, 45 min.
3:0 - Czernek, 55 min. 
4:0 - Ogrocki, 58 min.
4:1 - Caputa, 63 min.
5:1 - Wajdzik, 78 min.
6:1 - Kuder, 81 min. (karny)

LKS Bestwina - Czarni Jaworze 3:1 (0:1)
0:1 - Ścibor, 10 min.
1:1 - Krawczyk, 52 min.
2:1 - Krawczyk, 65 min.
3:1 - Adamowicz, 70 min.

LKS Łąka - Pasjonat Dankowice 0:8
0:1 - Pietrzyk, 4 min.
0:2 - Pietrzyk, 8 min.
0:3 - Brańka, 29 min.
0:4 - Adamus,
0:5 - Szary, 66 min.
0:6 - Pietrzyk, 75 min.
0:7 - Herok, 82 min.
0:8 - Herok, 84 min.

Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka 2:2 (1:1)
1:0 - Komraus, 7 min.
1:1 - Ploch, 21 min.
2:1 - Komraus, 70 min.
2:2 - Bryczek, 77 min. (samobójczy)

LKS Studzienice - LKS II Goczałkowice-Zdrój 1:5

Rekord II Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 4:1 (1:1)
1:0 - Camara, 27 min.
1:1 - Wojtyłko, 36 min.
2:1 - Madzia, 50 min.
3:1 - Madzia, 83 min.
4:1 - Wójcik, 90 min.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 3 9 13-5
2.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 3 9 9-2
3.  Rotuz Bronów 3 9 6-2
4.  KS Międzyrzecze 2 6 10-1
5.  Pasjonat Dankowice 3 6 11-5
6.  Iskra Pszczyna 3 4 10-3
7.  JUW-e Jaroszowice 3 4 5-4
8.  LKS Bestwina 3 3 6-8
9.  LKS Łąka 3 3 5-13
10.  Czarni Jaworze 2 3 7-6
11.  GTS Bojszowy 3 2 5-6
12.  ZET Tychy 3 1 4-10
13.  GLKS Wilkowice 3 1 3-9
14.  LKS Wisła Wielka 2 1 2-5
15.  LKS Studzienice 3 1 3-15
16.  BKS Stal Bielsko-Biała 2 0 2-7

.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami