Kanonada w Chorzowie. Sparta samodzielnym liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 10 i 11 września

Kanonada w Chorzowie. Sparta samodzielnym liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 10 i 11 września

Aż 16 goli padło w meczu rezerw Ruchu Chorzów z Górnikiem Piaski. Niebiescy wygrali 12:4! Samodzielnym liderem grupy katowicko-sosnowieckiej została Sparta Katowice, która pewnie pokonała Cyklon Rogoźnik.

Bytom - Zabrze

Wyniki 6. kolejki:

Sośnica Gliwice - Przyszłość Ciochowice 0:3 (0:3)
0:1 - Cieslik, 21 min.
0:2 - Halama, 25 min.
0:3 - Cieslik, 38 min.

Czarni Pyskowice - Gwiazda Chudów 0:2 (0:2)
0:1 - Fic, 12 min.
0:2 - Botor, 17 min.

Olimpia Boruszowice - Jedność 32 Przyszowice 3:1 (0:1)
0:1 - 43 min.
1:1 - Bulek, 55 min.
2:1 - Daszkiewicz, 67 min.
3:1 - Bulek, 87 min.

Burza Borowa Wieś - Concordia Knurów 2:1 (2:0)
1:0 - Skowiera, 15 min.
2:0 - Bociek, 34 min. (samobójczy)
2:1 - Kaczor, 85 min.

Nitron Krupski Młyn - ŁTS Łabędy 2:4 (1:1)
0:1 - Majerowski, 23 min.
1:1 - Nowak, 43 min.
2:1 - Kiebuła, 46 min.
2:2 - Admaczyk, 59 min.
2:3 - Góra, 65 min.
2:4 - Raczyński, 90 min.

Tempo Paniówki - Odra Miasteczkjo Śląskie 2:1 (0:1)
0:1 - Koschny, 35 min.
1:1 - Frey, 39 min.
2:1 - Bińkowski, 67 min.

Start Sierakowice - Silesia Miechowice 5:3 (3:2)
0:1 - Dudziński, 2 min.
0:2 - Świetlicki, 13 min. ( samobójczy)
1:2 - Piewko, 32 min. (karny)
2:2 - Sopel, 36 min.
3:2 - Borys, 40 min.
3:3 - Sobczyk, 47 min.
4:3 - Wawoczny, 56 min.
5:3 - Wawoczny, 80 min.

21 września (środa)
godz. 16.30: LKS Żyglin - Orzeł Miedary

1.  Start Sierakowice 6 18 21-8
2.  Orzeł Miedary 5 15 24-2
3.  Tempo Paniówki 5 15 17-2
4.  LKS Żyglin 5 10 16-9
5.  ŁTS Łabędy 6 9 14-11
6.  Olimpia Boruszowice 6 9 17-14
7.  Sośnica Gliwice 6 9 6-7
8.  Odra Miasteczko Śląskie 6 9 12-9
9.  Czarni Pyskowice 6 9 12-10
10.  Burza Borowa Wieś 6 7 12-13
11.  Silesia Miechowice 5 6 12-14
12.  Gwiazda Chudów 6 6 10-13
13.  Jedność 32 Przyszowice 6 6 7-18
14.  Concordia Knurów 6 6 5-17
15.  Przyszłość Ciochowice 6 3 7-24
16.  Nitron Krupski Młyn 6 0 4-25

Racibórz - Rybnik

Wyniki 6. kolejki:

Zameczek Czernica - Gwiazda Skrzyszów 3:2 (2:1)
1:0 - Szweda, 14 min.
2:0 - Bochenek, 23 min.
2:1 - Gardawski, 35 min.
2:2 - Franke, 48 min.
3:2 - Krzysztoń, 81 min.

Pierwszy Chwałowice - GKS II Jastrzębie 1:3 (0:2)
0:1 - Pryka, 13 min.
0:2 - Kasperowicz, 44 min.
0:3 - Brachman, 66 min.
1:3 - 86 min.

Forteca Świerklany - Jedność Jejkowice 1:0 (0:0)
1:0 - Blaut, 81 min.

LKS Krzyżanowice - LKS 1908 Nędza 2:2 (0:1)
0:1 - Frydryk, 15 min.
1:1 - Kamczyk, 59 min.
2:1 - Mańka, 63 min.
2:2 - Lukoszek, 90 min.

Dąb Gaszowice - Granica Ruptawa 2:3 (1:2)
0:1 - Zbyl. 3 min.
1:1 - Siedlaczek, 28 min.
1:2 - Zbyl, 31 min.
1:3 - Konopacki, 48 min.
2:3 - Suchiński, 59 min.

Górnik Radlin - Naprzód Czyżowice 1:3 (0:0)
0:1 - Buko, 66 min.
0:2 - Mioduszewski, 75 min.
1:2 - Czogała, 79 min. (samobójczy)
1:3 - Reguła, 90 min.

Płomień Połomia - LKS Raszczyce 1:2 (0:1)
0:1 - Kłoda, 7 min.
0:2 - Buczek, 55 min.
1:2 - Szymura, 68 min.

LKS Tworków - Czarni Gorzyce 3:1 (1:1)
1:0 - Jakosz, 37 min.
1:1 - Waś, 38 min.
2:1 - Kaczor, 64 min.
3:1 - Cerkowniak, 90 min.

1.  LKS 1908 Nędza 6 16 21-11
2.  Forteca Świerklany 6 13 9-6
3.  LKS Tworków 6 12 10-10
4.  LKS Raszczyce 6 12 8-9
5.  Czarni Gorzyce 6 11 11-7
6.  LKS Krzyżanowice 6 10 17-8
7.  Płomień Połomia 6 8 13-8
8.  GKS II Jastrzębie 6 8 11-13
9.  Zameczek Czernica 6 8 10-13
10.  Gwiazda Skrzyszów 6 7 12-12
11.  Naprzód Czyżowice 6 7 14-11
12.  Górnik Radlin 6 7 10-9
13.  Granica Ruptawa 6 7 10-16
14.  Pierwszy Chwałowice 6 4 9-14
15.  Jedność Jejkowice 6 4 7-12
16.  Dąb Gaszowice 6 1 7-20

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 5. kolejki:

Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik 4:1 (2:1)
1:0 - Januszkiewicz, 15 min.
1:1 - Wojsyk, 27 min.
2:1 - Januszkiewicz, 45 min.
3:1 - Mazurek, 67 min.
4:1 - Chwila, 77 min.

Ruch II Chorzów - Górnik Piaski 12:4 (6:1)
1:0 - Sadlak, 4 min.
2:0 - Wincierz, 14 min.
3:0 - Bąk, 26 min.
4:0 - Barański, 30 min.
5:0 - Barański, 32 min.
6:0 - Bąk, 33 min.
6:1 - Skrzypek, 45 min.
7:1 - Musiolik, 47 min.
7:2 - Cepek, 51 min.
8:2 - Barański, 62 min.
8:3 - Skrzypek, 64 min.
9:3 - Wojtek, 67 min.
10:3 - Roguła, 70 min.
10:4 - Maślanka, 76 min.
11:4 - Matys, 86 min.
12:4 - Lenert, 89 min.

Slavia Ruda Śląska - Niwy Brudzowice 3:1 (0:1)
0:1 - Bała, 16 min.
1:1 - Polak, 52 min.
2:1 - Stefaniak, 63 min.
3:1 - Szubert, 90 min.

Górnik Wojkowice - Górnik 09 Mysłowice 4:0 (1:0)
1:0 - Gierczuk, 35 min.
2:0 - Krzos, 72 min.
3:0 - Skórka, 82 min.
4:0 - Burczyk, 88 min.

CKS Czeladź - AKS Mikołów 4:2 (3:1)
1:0 - Muszalik, 25 min.
2:0 - Pach, 35 min.
3:0 - Pach, 39 min. (karny)
3:1 - Wujec, 45 min.
4:1 - Szopa, 65 min.
4:2 - Łoboda, 83 min.

RKS Grodziec - Pogoń Imielin 0:4 (0:3)
0:1 - Pilarski, 27 min.
0:2 - Malina, 29 min.
0:3 - Stachowicz, 31 min.
0:4 - Drzewiecki, 81 min.

Siemianowiczanka - MK Górnik Katowice 2:3 (0:2)
0:1 - Honysz, 6 min.
0:2 - Bąk, 29 min.
0:3 - Dąbrowiecki, 68 min.
1:3 - Krzyżawski, 71 min. (samobójczy)
2:3 - Kuchta, 86 min.

GKS II Katowice - Sarmacja Będzin 3:0 (1:0)
1:0 - Wojciechowski, 25 min.
2:0 - Mahale, 82 min.
3:0 - Żebrowski, 88 min.

1.  Sparta Katowice 5 13 16-3
2.  Ruch II Chorzów 5 12 25-7
3.  GKS II Katowice 5 12 12-3
4.  Niwy Brudzowice 5 10 10-7
5.  CKS Czeladź 5 10 14-8
6.  Cyklon Rogoźnik 5 9 8-9
7.  Górnik Wojkowice 5 8 15-7
8.  AKS Mikołów 5 8 9-8
9.  RKS Grodziec 5 7 6-9
10.  Slavia Ruda Śląska 5 7 6-6
11.  Siemianowiczanka 5 4 10-10
12.  Górnik 09 Mysłowice 4 3 3-8
13.  Pogoń Imielin 5 3 5-12
14.  MK Górnik Katowice 5 3 5-22
15.  Sarmacja Będzin 5 2 5-13
16.  Górnik Piaski 4 0 5-22

Tychy - Bielsko-Biała

Wyniki 6. kolejki:

Czarni Jaworze - Iskra Pszczyna 2:2 (1:1)
0:1 - Kondziołka, 27 min.
1:1 - Sawicki, 30 min.
1:2 - Mąka, 53 min.
2:2 - Sawicki, 82 min.

JUW-e Jaroszowice - LKS Łąka 1:3 (1:1)
1:0 - Chrząścik, 31 min.
1:1 - Wentkowski, 41 min.
2:1 - Kowalczyk, 61 min.
3:1 - Kowalczyk, 71 min.

LKS Bestwina - Rotuz Bronów 1:3 (0:1)
0:1 - Feruga, 42 min.
1:1 - Krawczyk, 63 min.
1:2 - Szczelina, 87 min.
1:3 - Skęczek, 90 min. (karny)

Pasjonat Dankowice - LKS Studzienice 3:3 (2:3)
0:1 - M. Janosz, 8 min.
1:1 - Sadlok, 38 min.
1:2 - A. Janosz, 30 min.
2:2 - Tomala, 37 min.
2:3 - Wybrańczyk, 38 min.
3:3 - Gołąb, 90 min. (karny)

GLKS Wilkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 4:1 (1:0)
1:0 - Marzec, 42 min.
2:0 - Kasprzycki, 46 min.
3:0 - Marzec, 57 min.
3:1 - Lorenc, 73 min.
4:1 - Caputa, 83 min.

ZET Tychy - KS Międzyrzecze 1:5 (1:2)
1:0 - Zamajda, 13 min.
1:1 - Pilch, 26 min.
1:2 - Pilch, 40 min.
1:3 - Kuder, 74 min.
1:4 - Czernak, 86 min.
1:5 - Kuder, 90 min. (karny)

GTS Bojszowy - LKS Wisła Wielka 3:2 (3:0)
1:0 - Dudek, 24 min.
2:0 - Dudek, 29 min.
3:0 - Krawczyk, 45 min.
3:1 - Żupa, 60 min.
3:2 - Ploch, 68 min.

Rekord II Bielsko-Biała - LKS II Goczałkowice-Zdrój 5:1 (2:1)
1:0 - Waluś, 3 min.
2:0 - Bogunia, 17 min.
2:1 - Piesiur, 25 min.
3:1 - Camara, 47 min.
4:1 - Kasprzyk, 67 min.
5:1 - Kowalczyk, 82 min.

1.  Rekord II Bielsko-Biała 6 18 22-8
2.  KS Międzyrzecze 6 16 30-9
3.  Rotuz Bronów 6 14 12-6
4.  Pasjonat Dankowice 6 13 21-11
5.  LKS II Goczałkowice-Zdrój 6 13 15-10
6.  Czarni Jaworze 6 10 16-16
7.  GTS Bojszowy 6 9 12-11
8.  LKS Łąka 6 7 8-15
9.  GLKS Wilkowice 6 6 8-11
10.  JUW-e Jaroszowice 6 5 11-13
11.  LKS Beswtina 6 5 9-13
12.  Iskra Pszczyna 6 5 13-8
13.  LKS Wisła Wielka 5 4 7-11
14.  ZET Tychy 6 2 7-18
15.  LKS Studzienice 6 2 8-23
16.  BKS Stal Bielsko-Biała 5 0 5-21

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami