Rezerwy Ruchu z Pogonią, a Sparta z Sarmacją - zapowiedź 17. kolejki klasy okręgowej
Czy Pogoń Imielin będzie w stanie zatrzymać rozpędzony zespół rezerw Ruchu Chorzów? Czy może Sparta Katowice wykorzysta potknięcie lidera i pokonując Sarmację Będzin "zluzuje" Niebieskich na tym fotelu? - przekonamy się śledząc wyniki 17. kolejki klasy okręgowej.
Bytom - Zabrze
Zestaw par 17. kolejki:
25 marca (sobota)
godz. 15.00: Jedność 32 Przyszowice - Orzeł Miedary
godz. 15.00: Concordia Knurów - Sośnica Gliwice
godz. 15.30: Gwiazda Chudów - LKS Żyglin
godz. 15.30: Odra Miasteczko Śląskie - Przyszłość Ciochowice
godz. 15.30: ŁTS Łabędy - Tempo Paniówki
godz. 15.30: Nitron Krupski Młyn - Olimpia Boruszowice
26 marca (niedziela)
godz. 11.00: Silesia Miechowice - Czarni Pyskowice
godz. 15.30: Start Sierakowice - Burza Borowa Wieś
Racibórz - Rybnik
Zestaw par 17. kolejki:
25 marca (sobota)
godz. 15.30: Jedność Jejkowice - Zameczek Czernica
godz. 15.30: LKS 1908 Nędza - GKS II Jastrzębie
godz. 15.30: Granica Ruptawa - Gwiazda Skrzyszów
godz. 15.30: Naprzód Czyżowice - Pierwszy Chwałowice
godz. 15.30: LKS Raszczyce - Forteca Świerklany
godz. 15.30: Płomień Połomia - Górnik Radlin
26 marca (niedziela)
godz. 14.00: Czarni Gorzyce - LKS Krzyżanowice
godz. 15.00: LKS Tworków - Dąb Gaszowice
Katowice - Sosnowiec
Zestaw par 17. kolejki:
25 marca (sobota)
godz. 11.00: Sparta Katowice - Sarmacja Będzin
godz. 15.30: RKS Grodziec - Slavia Ruda Śląska
godz. 15.30: GKS II Katowice - Niwy Brudzowice
godz. 15.30: Górnik Wojkowice - AKS Mikołów
godz. 15.30: Cyklon Rogoźnik - Górnik Piaski
26 marca (niedziela)
godz. 10.00: Ruch II Chorzów - Pogoń Imielin
godz. 11.00: CKS Czeladź - MK Górnik Katowice
Pauzuje: Siemianowiczanka
Tychy - Bielsko-Biała
Zestaw par 17. kolejki:
25 marca (sobota)
godz. 11.00: KS Międzyrzecze - Czarni Jaworze
godz. 15.30: LKS Studzienice - GTS Bojszowy
godz. 15.30: Iskra Pszczyna - LKS II Goczałkowice-Zdrój
godz. 15.30: LKS Łąka - Rekord II Bielsko-Biała
godz. 15.30: LKS Bestwina - Pasjonat Dankowice
godz. 15.30: ZET Tychy - GLKS Wilkowice
godz. 16.00: Stal Bielsko-Biała - LKS Wisła Wielka
26 marca (niedziela)
godz. 13.00: Rotuz Bronów - JUW-e Jaroszowice