Jastrzębski Węgiel: prezentacja drużyny i mecz z włoską Piacenzą

FOTO: Magdalena Kowolik FOTO: Magdalena Kowolik

W najbliższy piątek (11 października) w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej odbędzie się prezentacja siatkarskiej drużyny Jastrzębskiego Węgla połączona z meczem otwarcia sezonu.

Prezentacja zespołu prowadzonego przez trenera Roberto Santillego rozpocznie się o godz. 17.00. O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz KułagaMarek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje. Duet ten słynie ze świetnego kierowania dopingiem podczas meczów siatkarskiej reprezentacji Polski, ale ma również ogromne doświadczenie w tworzeniu wspaniałej atmosfery podczas innych widowisk sportowych, niezwiązanych z siatkówką.

Bezpośrednio po prezentacji kibiców czeka siatkarska uczta. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz działacze Jastrzębskiego Węgla zaprosili z tej okazji klasowego rywala. Tym razem będzie to klub włoskiej Serie A1 Gas Sales Piacenza Volley. Drużyną tą z ławki trenerskiej dowodzi znany z prowadzenia ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski trener Andrea Gardini. W jego zespole występują tak klasowi gracze, jak: Alessandro Fei, Dragan Stanković, Dick Kooy, Alexander Berger czy były siatkarz Jastrzębskiego Węgla Igor Yudin.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami