Wydrukuj tę stronę

Dwa szybkie ciosy - wyniki 2. kolejki eWinner II ligi

Dwa szybkie ciosy - wyniki 2. kolejki eWinner II ligi

Już po niespełna 20. minutach gry GKS Jastrzębie przegrywał z Górnikiem Polkowice 0:2 i tej straty podopieczni trenera Grzegorza Kurdziela nie zdołali odrobić. Ponieśli w ten sposób pierwszą porażkę w sezonie.

GKS Jastrzębie - Górnik Polkowice 0:2 (0:2)
0:1 - Burka, 9 min.
0:2 - Idzik, 18 min.
GKS: Drazik – Wybraniec, Słodowy, Zacharczenko, Szkudlarek – Kamiński (79. Passoni), Lech, Boruń, Wysiński (46. Szymczak), Borkała (46. Stanclik) – Gołuch.

Wyniki pozostałych spotkań 2. kolejki:

Znicz Pruszków - Radunia Stężyca 3:1 (0:0)
0:1 - Stępień, 53 min.
1:1 - Firlej, 56 min.
2:1 - Nagamatsu, 81 min.
3:1 - Firlej, 90 min.

Śląsk II Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 0:2 (0:1)
0:1 - Goncerz, 14 min. (karny)
0:2 - Goncerz, 65 min.

KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków 3:1 (1:0)
1:0 -Giel, 25 min.
2:0 - Kendzia, 65 min.
2:1 - Kuczak, 74 min.
3:1 - Gęsior, 89 min.

Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa 2:1 (2:0)
1:0 - Nowak, 34 min.
2:0 - Nowak, 45 min.
2:1 - Pieczara, 57 min.

Wisła Puławy - Hutnik Kraków 3:1 (3:0)
1:0 - Retlewski, 3 min.
2:0 - Puton, 25 min.
3:0 - Kołtański, 33 min.
3:1 - Zięba, 52 min.

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)
1:0 - Żebrakowski, 55 min.
1:1 - Rajch, 89 min.

Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin 6:2 (1:1)
0:1 - Dieng, 35 min.
1:1 - Wójcik, 43 min.
2:1 - Kurbiel, 52 min. (karny)
3:1 - Tecław, 56 min. (karny)
4:1 - Kurbiel, 62 min.
4:2 - Kłudka, 70 min.
5:2 - Zwir, 75 min. (karny)
6:2 - Zwir, 86 min.

Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)
1:0 - Zagórski, 20 min.
1:1 - Czmelenko, 27 min.

1.  Górnik Polkowice 2 6 3-0
2.  Stomil Olsztyn 2 4 6-2
3.  Siarka Tarnobrzeg 2 4 5-1
4.  Kotwica Kołobrzeg 2 4 2-0
5.  KKS 1925 Kalisz 1 3 3-1
6.  Wisła Puławy 2 3 3-2
7.  Pogoń Siedlce 2 3 2-2
8.  Hutnik Kraków 2 3 4-5
9.  GKS Jastrzębie 2 3 1-2
10.  Znicz Pruszków 2 3 3-5
11.  Zagłębie II Lubin 2 3 3-6
12.  Motor Lublin 2 2 3-3
13.  Lech II Poznań 2 1 3-4
14.  Olimpia Elbląg 2 1 1-2
15.  Radunia Stężyca 2 1 4-6
16.  Garbarnia Kraków 2 1 3-5
   Śląsk II Wrocłąw 2 1 3-5
18.  Polonia Warszawa 1 0 1-2

.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Dwa szybkie ciosy - wyniki 2. kolejki eWinner II ligi - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Dwa szybkie ciosy - wyniki 2. kolejki eWinner II ligi

Dwa szybkie ciosy - wyniki 2. kolejki eWinner II ligi

Już po niespełna 20. minutach gry GKS Jastrzębie przegrywał z Górnikiem Polkowice 0:2 i tej straty podopieczni trenera Grzegorza Kurdziela nie zdołali odrobić. Ponieśli w ten sposób pierwszą porażkę w sezonie.

GKS Jastrzębie - Górnik Polkowice 0:2 (0:2)
0:1 - Burka, 9 min.
0:2 - Idzik, 18 min.
GKS: Drazik – Wybraniec, Słodowy, Zacharczenko, Szkudlarek – Kamiński (79. Passoni), Lech, Boruń, Wysiński (46. Szymczak), Borkała (46. Stanclik) – Gołuch.

Wyniki pozostałych spotkań 2. kolejki:

Znicz Pruszków - Radunia Stężyca 3:1 (0:0)
0:1 - Stępień, 53 min.
1:1 - Firlej, 56 min.
2:1 - Nagamatsu, 81 min.
3:1 - Firlej, 90 min.

Śląsk II Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 0:2 (0:1)
0:1 - Goncerz, 14 min. (karny)
0:2 - Goncerz, 65 min.

KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków 3:1 (1:0)
1:0 -Giel, 25 min.
2:0 - Kendzia, 65 min.
2:1 - Kuczak, 74 min.
3:1 - Gęsior, 89 min.

Pogoń Siedlce - Polonia Warszawa 2:1 (2:0)
1:0 - Nowak, 34 min.
2:0 - Nowak, 45 min.
2:1 - Pieczara, 57 min.

Wisła Puławy - Hutnik Kraków 3:1 (3:0)
1:0 - Retlewski, 3 min.
2:0 - Puton, 25 min.
3:0 - Kołtański, 33 min.
3:1 - Zięba, 52 min.

Motor Lublin - Olimpia Elbląg 1:1 (0:0)
1:0 - Żebrakowski, 55 min.
1:1 - Rajch, 89 min.

Stomil Olsztyn - Zagłębie II Lubin 6:2 (1:1)
0:1 - Dieng, 35 min.
1:1 - Wójcik, 43 min.
2:1 - Kurbiel, 52 min. (karny)
3:1 - Tecław, 56 min. (karny)
4:1 - Kurbiel, 62 min.
4:2 - Kłudka, 70 min.
5:2 - Zwir, 75 min. (karny)
6:2 - Zwir, 86 min.

Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg 1:1 (1:1)
1:0 - Zagórski, 20 min.
1:1 - Czmelenko, 27 min.

1.  Górnik Polkowice 2 6 3-0
2.  Stomil Olsztyn 2 4 6-2
3.  Siarka Tarnobrzeg 2 4 5-1
4.  Kotwica Kołobrzeg 2 4 2-0
5.  KKS 1925 Kalisz 1 3 3-1
6.  Wisła Puławy 2 3 3-2
7.  Pogoń Siedlce 2 3 2-2
8.  Hutnik Kraków 2 3 4-5
9.  GKS Jastrzębie 2 3 1-2
10.  Znicz Pruszków 2 3 3-5
11.  Zagłębie II Lubin 2 3 3-6
12.  Motor Lublin 2 2 3-3
13.  Lech II Poznań 2 1 3-4
14.  Olimpia Elbląg 2 1 1-2
15.  Radunia Stężyca 2 1 4-6
16.  Garbarnia Kraków 2 1 3-5
   Śląsk II Wrocłąw 2 1 3-5
18.  Polonia Warszawa 1 0 1-2

.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis