Remis ROW-u z BKS-em Stal Bielsko-Biała

Sprawiedliwy remis w sparingu ROW-u z BKS-em (foto: Roksana Bibiela ROW 1964 ROW) Sprawiedliwy remis w sparingu ROW-u z BKS-em (foto: Roksana Bibiela ROW 1964 ROW)

ROW 1964 Rybnik zremisował 1:1 z III-ligowym BKS-em Stal Bielsko-Biała w swoim ostatnim sparingu przed sobotnim meczem PP z JKS-em Jarosław na wyjeździe.

Mecz rozgrany został na trudnym i grząskim terenie. Lepiej rozpoczeli go III-ligowcy z Bielska Białej. Po kwadransie gry, na lewej stronie boiska Kacper Prokopów zagrał do Damiana Zdolskiego, który strzałem w krótki róg dał prowadzenie BKS-owi. Goście z prowadzenia cieszyli się tylko chwilę. Błąd obrony w 17. minucie wykorzystał doświadczony Mariusz Muszalik, który pokonał Krzysztofa Kozika - doprowadzając tym samym do remisu.

Całe spotkanie było bardzo wyrównane, z przewagą raz jednej, a za chwilę drugiej drużyny. Obie ekipy niestety raziły niedokładnościami oraz nieskutecznością.  Bliżej zwycięskiego trafienia byli rybniczanie, ale dwukrotnie w sytaucji sam na sam, gości uratował bramkarz. Ostatecznie sparing zakończył się sprawiedliwym remisem 1:1.

13 lipca 2016, godz. 11:00 - Rybnik-Kamień

ROW 1964 Rybnik - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (1:1)

1:0 - Mariusz Muszalik 17 min.
2:0 - Damian Zdolski 15 min.

ROW 1964 Rybnik: (I połowa)  Kajzer - Dudzik, Cichy, Balul, Groborz, Jary, Slisz, Tkocz, Muszalik, Polak, Gładkowski.

(II połowa) Makuchowski - Kalisz, Bober, Cichy, Jaroszewski, Nowak, zawodnik testowany, Koleczko, Siwek, Dzierbicki  Koch), Drozdowski.

BKS Stal Bielsko-Biała: (I połowa)  Kozik -  Prokopów, Dancík, Felsch, Iskrzycki, Zdolski, Sobala, Czaicki, Furczyk, Szczęsny (30 zawodnik testowany), Caputa.

(II połowa) zawodnik testowany - Dzionsko, Felsch (65 Dudała), Dancík, zawodnik testowany, zawodnik testowany (60 Karcz), Bednarz, Furczyk (60 zawodnik testowany), Czaicki (65 zawodnik testowany), Wiśniewski, zawodnik testowany.

źródło: inf. własna / ROW 1964 Rybnik / BKS Stal B-B