Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej III ligi

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Znany jest już terminarz grupy 3. piłkarskiej III ligi. Beniaminek czyli Odra Wodzisław w premierowej kolejce podejmie Piasta Żmigród. Polonia Bytom rozpocznie rywalizację od wyjazdowego starcia z rezerwami Miedzi Legnica, Gwarek Tarnowskie Góry wyjedzie do Jeleniej Góry.

Przygotowanie terminarza rundy jesiennej komplikowała sytuacja, jaka wytworzyła się po zakończeniu rozgrywek opolskiej IV ligi. Rywalizację z ogromną przewagą nad rywalami wygrał Ruch Zdzieszowice. Jednak działacze tego klubu od razu zakomunikowali, że rezygnują z awansu do III ligi. W tej sytuacji przed szansą stanął LZS Starowice Dolne, ale zarząd tego klubu również nie był skłonny do tego, by drużyna występowała na trzecioligowym szczeblu. Ostatecznie zarząd Opolskiego Związku Piłki Nożnej zaopiniował, jako drużynę do awansu trzecią na zakończenie poprzedniego sezonu ekipę Agroplunu Głuszyce. Decyzji tej nie uznał PZPN, a to oznaczał, że miejsce w III lidze utrzymała Foto-Higiena Gać.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (7-8 sierpnia)
Odra Wodzisław - Piast Żmigród
Miedź II Legnica - Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski - Foto-Higiena Gać
LKS Goczałkowice-Zdrój - Ślęza Wrocław
Carina Gubin - MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice
Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

2. kolejka (14-15 sierpnia)
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Carina Gubin
Foto-Higiena Gać - LKS Goczałkowice-Zdrój
Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Wodzisław - Miedź II Legnica

3. kolejka (18 sierpnia)
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Wodzisław
LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Bytom
Carina Gubin - Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra

4. kolejka (21-22 sierpnia)
Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Carina Gubin
Odra Wodzisław - LKS Goczałkowice-Zdrój
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski

5. kolejka (28-29 sierpnia)
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
LKS Goczałkowice-Zdrój - Miedź II Legnica
Carina Gubin - Odra Wodzisław
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry

6. kolejka (4-5 września)
Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice-Zdrój

7. kolejka (8 września)
LKS Goczałkowice-Zdrój - Piast Żmigród
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice

8. kolejka (11-12 września)
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Odra Wodzisław - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice-Zdrój - Carina Gubin

9. kolejka (18-19 września)
Carina Gubin - Piast Żmigród
Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice-Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra - Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork

10. kolejka (25-26 września)
Piast Żmigród - MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra
Odra Wodzisław - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
LKS Goczałkowice-Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin - Górnik II Zabrze

11. kolejka (2-3 października)
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice-Zdrój
Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice - Foto-Higiena Gać
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław

12. kolejka (9-10 października)
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice
Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice-Zdrój - Zagłębie II Lubin
Carina Gubin - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra

13. kolejka (16-17 października)
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin - Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice-Zdrój
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław
MKS Kluczbork - Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać

14. kolejka (23-24 października)
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
Odra Wodzisław - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice-Zdrój - Lechia Zielona Góra
Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg

15. kolejka (30-31 października)
Stal Brzeg - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice-Zdrój
Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław
Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom

16. kolejka (6-7 listopada)
Piast Żmigród - Polonia Bytom
Odra Wodzisław - Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice-Zdrój - Pniówek Pawłowice
Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin

17. kolejka (13-14 listopada)
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Carina Gubin
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice-Zdrój
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica
Polonia Bytom - Odra Wodzisław

18. kolejka (20-21 listopada)
Piast Żmigród - Odra Wodzisław
Polonia Bytom - Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice- Zdrój
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz rundy jesiennej III ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz rundy jesiennej III ligi

FOTO: Dariusz Grabiński FOTO: Dariusz Grabiński

Znany jest już terminarz grupy 3. piłkarskiej III ligi. Beniaminek czyli Odra Wodzisław w premierowej kolejce podejmie Piasta Żmigród. Polonia Bytom rozpocznie rywalizację od wyjazdowego starcia z rezerwami Miedzi Legnica, Gwarek Tarnowskie Góry wyjedzie do Jeleniej Góry.

Przygotowanie terminarza rundy jesiennej komplikowała sytuacja, jaka wytworzyła się po zakończeniu rozgrywek opolskiej IV ligi. Rywalizację z ogromną przewagą nad rywalami wygrał Ruch Zdzieszowice. Jednak działacze tego klubu od razu zakomunikowali, że rezygnują z awansu do III ligi. W tej sytuacji przed szansą stanął LZS Starowice Dolne, ale zarząd tego klubu również nie był skłonny do tego, by drużyna występowała na trzecioligowym szczeblu. Ostatecznie zarząd Opolskiego Związku Piłki Nożnej zaopiniował, jako drużynę do awansu trzecią na zakończenie poprzedniego sezonu ekipę Agroplunu Głuszyce. Decyzji tej nie uznał PZPN, a to oznaczał, że miejsce w III lidze utrzymała Foto-Higiena Gać.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (7-8 sierpnia)
Odra Wodzisław - Piast Żmigród
Miedź II Legnica - Polonia Bytom
Warta Gorzów Wielkopolski - Foto-Higiena Gać
LKS Goczałkowice-Zdrój - Ślęza Wrocław
Carina Gubin - MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice
Karkonosze Jelenia Góra - Gwarek Tarnowskie Góry
Stal Brzeg - Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin - Rekord Bielsko-Biała

2. kolejka (14-15 sierpnia)
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała
Lechia Zielona Góra - Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry - Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice - Karkonosze Jelenia Góra
MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław - Carina Gubin
Foto-Higiena Gać - LKS Goczałkowice-Zdrój
Polonia Bytom - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Wodzisław - Miedź II Legnica

3. kolejka (18 sierpnia)
Miedź II Legnica - Piast Żmigród
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Wodzisław
LKS Goczałkowice-Zdrój - Polonia Bytom
Carina Gubin - Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice
Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Zielona Góra

4. kolejka (21-22 sierpnia)
Piast Żmigród - Lechia Zielona Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice - Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
Ślęza Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
Foto-Higiena Gać - Górnik II Zabrze
Polonia Bytom - Carina Gubin
Odra Wodzisław - LKS Goczałkowice-Zdrój
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski

5. kolejka (28-29 sierpnia)
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
LKS Goczałkowice-Zdrój - Miedź II Legnica
Carina Gubin - Odra Wodzisław
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom
Karkonosze Jelenia Góra - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław
Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice
Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry

6. kolejka (4-5 września)
Piast Żmigród - Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice - Lechia Zielona Góra
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
Polonia Bytom - Karkonosze Jelenia Góra
Odra Wodzisław - Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica - Carina Gubin
Warta Gorzów Wielkopolski - LKS Goczałkowice-Zdrój

7. kolejka (8 września)
LKS Goczałkowice-Zdrój - Piast Żmigród
Carina Gubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra - Odra Wodzisław
Stal Brzeg - Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Lechia Zielona Góra - MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry - Pniówek Pawłowice

8. kolejka (11-12 września)
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice
MKS Kluczbork - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra
Foto-Higiena Gać - Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin
Odra Wodzisław - Stal Brzeg
Miedź II Legnica - Karkonosze Jelenia Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik II Zabrze
LKS Goczałkowice-Zdrój - Carina Gubin

9. kolejka (18-19 września)
Carina Gubin - Piast Żmigród
Górnik II Zabrze - LKS Goczałkowice-Zdrój
Karkonosze Jelenia Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Stal Brzeg - Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław
Rekord Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Lechia Zielona Góra - Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork

10. kolejka (25-26 września)
Piast Żmigród - MKS Kluczbork
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice
Foto-Higiena Gać - Gwarek Tarnowskie Góry
Polonia Bytom - Lechia Zielona Góra
Odra Wodzisław - Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - Zagłębie II Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski - Stal Brzeg
LKS Goczałkowice-Zdrój - Karkonosze Jelenia Góra
Carina Gubin - Górnik II Zabrze

11. kolejka (2-3 października)
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin
Stal Brzeg - LKS Goczałkowice-Zdrój
Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław
Gwarek Tarnowskie Góry - Polonia Bytom
Pniówek Pawłowice - Foto-Higiena Gać
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław

12. kolejka (9-10 października)
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice
Odra Wodzisław - Gwarek Tarnowskie Góry
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
LKS Goczałkowice-Zdrój - Zagłębie II Lubin
Carina Gubin - Stal Brzeg
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra

13. kolejka (16-17 października)
Karkonosze Jelenia Góra - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze
Zagłębie II Lubin - Carina Gubin
Rekord Bielsko-Biała - LKS Goczałkowice-Zdrój
Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Miedź II Legnica
Pniówek Pawłowice - Odra Wodzisław
MKS Kluczbork - Polonia Bytom
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać

14. kolejka (23-24 października)
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Polonia Bytom - Ślęza Wrocław
Odra Wodzisław - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice
Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Goczałkowice-Zdrój - Lechia Zielona Góra
Carina Gubin - Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze - Zagłębie II Lubin
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Brzeg

15. kolejka (30-31 października)
Stal Brzeg - Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin - Karkonosze Jelenia Góra
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze
Lechia Zielona Góra - Carina Gubin
Gwarek Tarnowskie Góry - LKS Goczałkowice-Zdrój
Pniówek Pawłowice - Warta Gorzów Wielkopolski
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław - Odra Wodzisław
Foto-Higiena Gać - Polonia Bytom

16. kolejka (6-7 listopada)
Piast Żmigród - Polonia Bytom
Odra Wodzisław - Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - MKS Kluczbork
LKS Goczałkowice-Zdrój - Pniówek Pawłowice
Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra
Karkonosze Jelenia Góra - Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin

17. kolejka (13-14 listopada)
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Lechia Zielona Góra - Karkonosze Jelenia Góra
Gwarek Tarnowskie Góry - Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice - Carina Gubin
MKS Kluczbork - LKS Goczałkowice-Zdrój
Ślęza Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica
Polonia Bytom - Odra Wodzisław

18. kolejka (20-21 listopada)
Piast Żmigród - Odra Wodzisław
Polonia Bytom - Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - LKS Goczałkowice- Zdrój
MKS Kluczbork - Carina Gubin
Pniówek Pawłowice - Górnik II Zabrze
Gwarek Tarnowskie Góry - Karkonosze Jelenia Góra
Lechia Zielona Góra - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing