Wydrukuj tę stronę

Unia Kosztowy pokonała lidera, klęska Odry Wodzisław - wyniki 7. kolejki IV ligi (aktualizacja)

Unia Kosztowy pokonała lidera, klęska Odry Wodzisław - wyniki 7. kolejki IV ligi (aktualizacja)

Unia Kosztowy w dobrym stylu rozprawiła się z liderem grupy I śląskiej IV ligi Wartą Zawiercie. W grupie II zaskakującej porażki doznała Odra Wodzisław, która aż 0:3 przegrała ze Spójnią Landek.

Wyniki 7. kolejki:

Grupa I

Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa 2:0 (0:0)
1:0 - Machalski, 61 min.
2:0 - Syguła, 73 min.

Drama Zbrosławice - Ruch Radzionków 1:3 (0:1)
0:1 - Ćwielong, 36 min.
1:1 - Leszczyński, 72 min.
1:2 - Kopeć, 78 min.
2:3 - Kopeć, 87 min.

RKS Grodziec - Szombierki Bytom 0:2 (0:2)
0:1 - Pstuś, 31 min.
0:2 - Pstuś, 45 min.

Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne 2:3 (1:0)
1:0 - Gałązkiewicz, 13min.
1:1 - Szojda, 51min.
1:2 - Mazurek, 77min.
1:3 - Szojda, 83min.
2:3 - Sewerin, 90min.

Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków 4:2 (3:1)
1:0 - Smarzyński, 18 min.
2:0 - Szopa, 23 min.
3:0 - Smarzyński, 43 min.
3:1 - Krupa, 45 min. (karny)
4:1 - Szopa, 47 min. (karny)
4:2 - Kowalski, 81 min.

AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 0:0

Unia Kosztowy - Warta Zawiercie 4:2 (1:1)
1:0 - Iwan, 40 min.
1:1 - Adamiecki, 45 min.
2:1 - Adamek, 58 min.
3:1 - Iwan, 75 min.
4:1 - Pryszcz, 81 min.
4:2 - Bębenek, 90 min.

Znicz Kłobuck - Przemsza Siewierz 1:2 (0:1)
0:1 - Bajor, 38 min.
0:2 - Zając, 74 min.
1:2 - bajor, 88 min. (samobójczy)

Pauzował: Śląsk Świętochłowice

1.  Warta Zawiercie 7 16 5 1 1 18:8
2.  Raków II Częstochowa 7 16 5 1 1 8:3
3.  Unia Kosztowy 7 15 5 0 2 20:7
4.  Polonia Łaziska Górne 6 13 4 1 1 13:8
5.  Znicz Kłobuck 6 11 3 2 1 8:4
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 7 11 3 2 2 8:6
7.  Szczakowianka Jaworzno 7 10 3 1 3 9:13
8.  Ruch Radzionków 6 9 3 0 3 11:12
9.  Gwarek Ornontowice 7 8 2 2 3 11:12
10.  Przemsza Siewierz 6 8 2 2 2 8:10
11.  Sarmacja Będzin 7 8 2 2 3 7:7
 12.   Śląsk Świętochłowice 5 7 2 1 2 6:6
 13.   MKS Myszków 5 7 2 1 2 11:10
14.  Szombierki Bytom 6 7 2 1 3 8:9
15.  RKS Grodziec 7 4 1 1 5 6:15
16.  AKS Mikołów 7 3 0 3 4 1:9
 17.  Drama Zbrosławice 7 1 0 1 6 6:20

Grupa II

Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (0:0)
1:0 - Mrózek, 90 min.
2:0 - Hałat, 90 min.

Unia Książenice - Iskra Pszczyna 3:2 (3:2)
1:0 - Pieczka, 11 min. (karny)
2:0 - Koleczko, 12 min.
3:0 - Bysiec, 13 min.
3:2 - Zawadzki, 26 min. (karny)
3:2 - Zawadzki, 34 min.

MKP Odra Centrum Wodzisław - Kuźnia Ustroń 2:4 (0:1)
0:1 - Dobrowolski, 9 min.
0:2 - Pietraczyk, 49 min.
1:2 - Tkocz, 62 min. (karny)
1:3 - Wigezzi, 64 min.
2:3 - Obara, 72 min.
2:4 - Sikora, 78 min.

Jedność 32 Przyszowice - GKS II Tychy 3:0 (0:0)
1:0 - Hajok, 68 min.
2:0 - Kiełtyka, 73 min.
3:0 - Paszek, 90 min.

Spójnia Landek - Odra Wodzisław 3:0 (0:0)
1:0 - Skrobol, 46 min.
2:0 - Bukowczan, 59 min.
3:0 - Masternak, 90 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Decor Bełk 3:0 (2:0)
1:0 - Borek, 13 min.
2:0 - Kręcichwost, 34 min.
3:0 - Kręcichwost, 53 min.

Drzewiarz Jasienica - Rozwój Katowice 4:1 (2:0)
1:0 - Bęben, 15 min.
2:0 - Waliczek, 41 min.
3:0 - Gajda, 64 min.
3:1 - Lazar, 66 min.
4:1 - Kocemba, 90 min.

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec 1:2 (0:0)
1:0 - Janik, 60 min.
1:1 - Felsch, 65 min.
1:2 - Wiśniowski, 83 min.

Pauzowała: Unia Turza

1.  Unia Książenice 6 18 6 0 0 16:5
2.  Odra Wodzisław 7 15 5 0 2 18:8
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 14 4 2 1 15:6
4.  Drzewiarz Jasienica 7 13 4 1 2 14:12
5.  Decor Bełk 7 11 3 2 2 11:9
6.  LKS Czaniec 6 11 3 2 1 14:13
7.  Orzeł Łękawica 6 10 3 1 2 12:7
8.  MRKS Czechowice-Dziedzice 6 10 3 1 1 9:7
9.  Kuźnia Ustroń 6 10 3 1 2 13:12
10.  Spójnia Landek 7 9 2 3 2 8:5
11.  Rozwój Katowice 7 8 2 2 3 16:13
12.  Unia Turza 6 6 1 3 2 10:16
 13.   Jedność 32 Przyszowice 7 6 2 0 5 6:15
14.  GKS Radziechowy-Wieprz 6 4 1 1 4 7:14
15.  GKS II Tychy 7 4 1 1 5 9:14
16.  Iskra Pszczyna 6 3 1 0 5 6:16
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 6 3 1 0 5 8:20

.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Unia Kosztowy pokonała lidera, klęska Odry Wodzisław - wyniki 7. kolejki IV ligi (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Unia Kosztowy pokonała lidera, klęska Odry Wodzisław - wyniki 7. kolejki IV ligi (aktualizacja)

Unia Kosztowy pokonała lidera, klęska Odry Wodzisław - wyniki 7. kolejki IV ligi (aktualizacja)

Unia Kosztowy w dobrym stylu rozprawiła się z liderem grupy I śląskiej IV ligi Wartą Zawiercie. W grupie II zaskakującej porażki doznała Odra Wodzisław, która aż 0:3 przegrała ze Spójnią Landek.

Wyniki 7. kolejki:

Grupa I

Unia Dąbrowa Górnicza - Raków II Częstochowa 2:0 (0:0)
1:0 - Machalski, 61 min.
2:0 - Syguła, 73 min.

Drama Zbrosławice - Ruch Radzionków 1:3 (0:1)
0:1 - Ćwielong, 36 min.
1:1 - Leszczyński, 72 min.
1:2 - Kopeć, 78 min.
2:3 - Kopeć, 87 min.

RKS Grodziec - Szombierki Bytom 0:2 (0:2)
0:1 - Pstuś, 31 min.
0:2 - Pstuś, 45 min.

Gwarek Ornontowice - Polonia Łaziska Górne 2:3 (1:0)
1:0 - Gałązkiewicz, 13min.
1:1 - Szojda, 51min.
1:2 - Mazurek, 77min.
1:3 - Szojda, 83min.
2:3 - Sewerin, 90min.

Szczakowianka Jaworzno - MKS Myszków 4:2 (3:1)
1:0 - Smarzyński, 18 min.
2:0 - Szopa, 23 min.
3:0 - Smarzyński, 43 min.
3:1 - Krupa, 45 min. (karny)
4:1 - Szopa, 47 min. (karny)
4:2 - Kowalski, 81 min.

AKS Mikołów - Sarmacja Będzin 0:0

Unia Kosztowy - Warta Zawiercie 4:2 (1:1)
1:0 - Iwan, 40 min.
1:1 - Adamiecki, 45 min.
2:1 - Adamek, 58 min.
3:1 - Iwan, 75 min.
4:1 - Pryszcz, 81 min.
4:2 - Bębenek, 90 min.

Znicz Kłobuck - Przemsza Siewierz 1:2 (0:1)
0:1 - Bajor, 38 min.
0:2 - Zając, 74 min.
1:2 - bajor, 88 min. (samobójczy)

Pauzował: Śląsk Świętochłowice

1.  Warta Zawiercie 7 16 5 1 1 18:8
2.  Raków II Częstochowa 7 16 5 1 1 8:3
3.  Unia Kosztowy 7 15 5 0 2 20:7
4.  Polonia Łaziska Górne 6 13 4 1 1 13:8
5.  Znicz Kłobuck 6 11 3 2 1 8:4
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 7 11 3 2 2 8:6
7.  Szczakowianka Jaworzno 7 10 3 1 3 9:13
8.  Ruch Radzionków 6 9 3 0 3 11:12
9.  Gwarek Ornontowice 7 8 2 2 3 11:12
10.  Przemsza Siewierz 6 8 2 2 2 8:10
11.  Sarmacja Będzin 7 8 2 2 3 7:7
 12.   Śląsk Świętochłowice 5 7 2 1 2 6:6
 13.   MKS Myszków 5 7 2 1 2 11:10
14.  Szombierki Bytom 6 7 2 1 3 8:9
15.  RKS Grodziec 7 4 1 1 5 6:15
16.  AKS Mikołów 7 3 0 3 4 1:9
 17.  Drama Zbrosławice 7 1 0 1 6 6:20

Grupa II

Orzeł Łękawica - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (0:0)
1:0 - Mrózek, 90 min.
2:0 - Hałat, 90 min.

Unia Książenice - Iskra Pszczyna 3:2 (3:2)
1:0 - Pieczka, 11 min. (karny)
2:0 - Koleczko, 12 min.
3:0 - Bysiec, 13 min.
3:2 - Zawadzki, 26 min. (karny)
3:2 - Zawadzki, 34 min.

MKP Odra Centrum Wodzisław - Kuźnia Ustroń 2:4 (0:1)
0:1 - Dobrowolski, 9 min.
0:2 - Pietraczyk, 49 min.
1:2 - Tkocz, 62 min. (karny)
1:3 - Wigezzi, 64 min.
2:3 - Obara, 72 min.
2:4 - Sikora, 78 min.

Jedność 32 Przyszowice - GKS II Tychy 3:0 (0:0)
1:0 - Hajok, 68 min.
2:0 - Kiełtyka, 73 min.
3:0 - Paszek, 90 min.

Spójnia Landek - Odra Wodzisław 3:0 (0:0)
1:0 - Skrobol, 46 min.
2:0 - Bukowczan, 59 min.
3:0 - Masternak, 90 min.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Decor Bełk 3:0 (2:0)
1:0 - Borek, 13 min.
2:0 - Kręcichwost, 34 min.
3:0 - Kręcichwost, 53 min.

Drzewiarz Jasienica - Rozwój Katowice 4:1 (2:0)
1:0 - Bęben, 15 min.
2:0 - Waliczek, 41 min.
3:0 - Gajda, 64 min.
3:1 - Lazar, 66 min.
4:1 - Kocemba, 90 min.

GKS Radziechowy-Wieprz - LKS Czaniec 1:2 (0:0)
1:0 - Janik, 60 min.
1:1 - Felsch, 65 min.
1:2 - Wiśniowski, 83 min.

Pauzowała: Unia Turza

1.  Unia Książenice 6 18 6 0 0 16:5
2.  Odra Wodzisław 7 15 5 0 2 18:8
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 14 4 2 1 15:6
4.  Drzewiarz Jasienica 7 13 4 1 2 14:12
5.  Decor Bełk 7 11 3 2 2 11:9
6.  LKS Czaniec 6 11 3 2 1 14:13
7.  Orzeł Łękawica 6 10 3 1 2 12:7
8.  MRKS Czechowice-Dziedzice 6 10 3 1 1 9:7
9.  Kuźnia Ustroń 6 10 3 1 2 13:12
10.  Spójnia Landek 7 9 2 3 2 8:5
11.  Rozwój Katowice 7 8 2 2 3 16:13
12.  Unia Turza 6 6 1 3 2 10:16
 13.   Jedność 32 Przyszowice 7 6 2 0 5 6:15
14.  GKS Radziechowy-Wieprz 6 4 1 1 4 7:14
15.  GKS II Tychy 7 4 1 1 5 9:14
16.  Iskra Pszczyna 6 3 1 0 5 6:16
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 6 3 1 0 5 8:20

.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing