Wydrukuj tę stronę

Szombierki jadą do wicelidera, Rozwój podejmie beniaminka - zapowiedź 15. kolejki ZINA IV ligi

Szombierki jadą do wicelidera, Rozwój podejmie beniaminka - zapowiedź 15. kolejki ZINA IV ligi

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 15. kolejki ZINA IV ligi w grupie I Warta Zawiercie podejmie Szombierki Bytom. W grupie II interesująco zapowiada się pojedynek Rozwoju Katowice z Iskrą Pszczyna

Zestaw par 15. kolejki:

Grupa I

31 października (sobota)
godz. 11.00: Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck
godz. 11.00: Warta Zawiercie - Szombierki Bytom
godz. 11.00: Sarmacja Będzin - Polonia Łaziska Górne
godz. 12.30: Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz
godz. 14.00: Szczakowianka Jaworzno - Gwarek Ornontowice
godz. 14.00: AKS Mikołów - RKS Grodziec
godz. 14.00: Unia Kosztowy - Śląsk Świętochłowice

Mecz MKS Myszków - Ruch Radzionków przełożony na 5 grudnia

Pauzuje: Raków II Częstochowa

Grupa II

31 października (sobota)
godz. 11.30: Rozwój Katowice - Iskra Pszczyna
godz. 14.00: Unia Turza - MRKS Czechowice-Dziedzice
godz. 14.00: Jedność 32 Przyszowice - GKS Radziechowy-Wieprz
godz. 14.00: Spójnia Landek - MKP Odra Centrum Wodzisław
godz. 14.00: Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Książenice
godz. 14.00: Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica
godz. 14.00: Decor Bełk - Kuźnia Ustroń

Mecz Odra Wodzisław - LKS Czaniec przełożony na 21 listopada

Pauzuje: GKS II Tychy

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Szombierki jadą do wicelidera, Rozwój podejmie beniaminka - zapowiedź 15. kolejki ZINA IV ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Szombierki jadą do wicelidera, Rozwój podejmie beniaminka - zapowiedź 15. kolejki ZINA IV ligi

Szombierki jadą do wicelidera, Rozwój podejmie beniaminka - zapowiedź 15. kolejki ZINA IV ligi

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 15. kolejki ZINA IV ligi w grupie I Warta Zawiercie podejmie Szombierki Bytom. W grupie II interesująco zapowiada się pojedynek Rozwoju Katowice z Iskrą Pszczyna

Zestaw par 15. kolejki:

Grupa I

31 października (sobota)
godz. 11.00: Unia Dąbrowa Górnicza - Znicz Kłobuck
godz. 11.00: Warta Zawiercie - Szombierki Bytom
godz. 11.00: Sarmacja Będzin - Polonia Łaziska Górne
godz. 12.30: Drama Zbrosławice - Przemsza Siewierz
godz. 14.00: Szczakowianka Jaworzno - Gwarek Ornontowice
godz. 14.00: AKS Mikołów - RKS Grodziec
godz. 14.00: Unia Kosztowy - Śląsk Świętochłowice

Mecz MKS Myszków - Ruch Radzionków przełożony na 5 grudnia

Pauzuje: Raków II Częstochowa

Grupa II

31 października (sobota)
godz. 11.30: Rozwój Katowice - Iskra Pszczyna
godz. 14.00: Unia Turza - MRKS Czechowice-Dziedzice
godz. 14.00: Jedność 32 Przyszowice - GKS Radziechowy-Wieprz
godz. 14.00: Spójnia Landek - MKP Odra Centrum Wodzisław
godz. 14.00: Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Unia Książenice
godz. 14.00: Drzewiarz Jasienica - Orzeł Łękawica
godz. 14.00: Decor Bełk - Kuźnia Ustroń

Mecz Odra Wodzisław - LKS Czaniec przełożony na 21 listopada

Pauzuje: GKS II Tychy

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing