Wydrukuj tę stronę

Terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023

Terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023 FOTO: Dariusz Grabiński

Nowy sezon rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy rozpocznie się 15 lipca 2022 roku. Tak wczesny start podyktowany jest nietypowym terminem finałów mistrzostw świata, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia w Katarze. Rozgrywki zakończą się 27 maja przyszłego roku.

Kalendarz przygotowany przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA, został zatwierdzony przez obradujący w poniedziałek Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Sezon wystartuje o tydzień wcześniej niż obecny, a ostatnia kolejka w roku rozegrana będzie miesiąc wcześniej niż zazwyczaj.

- Tegoroczne mecze mogą być rozgrywane najpóźniej do 13 listopada. Tego dnia wszystkie ligi w Europie przerwą rozgrywki ligowe, bo już 21 listopada ruszą mistrzostwa świata w Katarze. Oznacza to, że jesienią zagramy siedemnaście kolejek, tyle samo wiosną. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w weekendy. Natomiast w terminach w środku tygodnia wolnych od rozgrywek UEFA i FIFA, rozgrywane będą mecze Pucharu Polski – mówi dyrektor operacyjny Ekstraklasy SA Marcin Stefański.

Po jedenastu tygodniach przerwy zimowej początek rundy wiosennej będzie miał miejsce 27 stycznia 2023 roku. Zakończenie sezonu planowane jest na 27 maja po rozegraniu wszystkich 34 kolejek. Finał Pucharu Polski odbędzie się tradycyjnie 2 maja.

Terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/20223:

1. kolejka (16-17 lipca)
Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Radomiak Radom - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

2. kolejka (23-24 lipca)
Cracovia - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Lech Poznań
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Radomiak Radom
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Wisła Płock

3. kolejka (30-31 lipca)
Cracovia - Legia Warszawa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Wisła Płock
Miedź Legnica - Warta Poznań
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

4. kolejka (6-7 sierpnia)
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Cracovia
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

5. kolejka (13-14 sierpnia)
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Korona Kielce - Warta Poznań
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Legia Warszawa

6. kolejka (20-21 sierpnia)
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Warta Poznań - Widzew Łódź
Wisła Płock - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom

7. kolejka (27-28 sierpnia)
Cracovia - Warta Poznań
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Radomiak Radom - Korona Kielce
Stal Mielec - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Wisła Płock

8. kolejka (3-4 września)
Cracovia - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

9. kolejka (10-11 września)
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Miedź Legnica - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Radomiak Radom - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Warta Poznań - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Cracovia

10. kolejka (17-18 września)
Cracovia - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Stal Mielec - Widzew Łódź
Warta Poznań - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Wisła Płock

11. kolejka (1-2 października)
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Legia Warszawa
Miedź Legnica - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Radomiak Radom - Cracovia
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Piast Gliwice

12. kolejka (8-9 października)
Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Lech Poznań - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Warta Poznań
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

13. kolejka (15-16 października)
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Stal Mielec
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Legia Warszawa

14. kolejka (22-23 października)
Cracovia - Lech Poznań
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Stal Mielec - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

15. kolejka (29-30 października)
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Radomiak Radom - Warta Poznań
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Cracovia

16. kolejka (5-6 listopada)
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Radomiak Radom

17. kolejka (12-13 listopada)
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Warta Poznań - Stal Mielec
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

18. kolejka (28-29 stycznia)
Cracovia - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

19. kolejka (4-5 lutego)
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Cracovia
Lech Poznań - Miedź Legnica
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Radomiak Radom - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Warta Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

20. kolejka (11-12 lutego)
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Cracovia
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Warta Poznań - Miedź Legnica
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

21. kolejka (18-19 lutego)
Cracovia - Stal Mielec
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Wisła Płock
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

22. kolejka (25-26 lutego)
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Cracovia
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Warta Poznań - Korona Kielce
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica

23. kolejka (4-5 marca)
Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Warta Poznań

24. kolejka (11-12 marca)
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Stal Mielec
Piast Gliwice - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Cracovia
Wisła Płock - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

25. kolejka (18-19 marca)
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Radomiak Radom - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Lech Poznań

26. kolejka (1-2 kwietnia)
Cracovia - Widzew Łódź
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Warta Poznań

27. kolejka (8-9 kwietnia)
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Warta Poznań
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Stal Mielec
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

28. kolejka (15-16 kwietnia)
Cracovia - Radomiak Radom
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
Stal Mielec - Miedź Legnica
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

29. kolejka (22-23 kwietnia)
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Radomiak Radom - Lech Poznań
Warta Poznań - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

30. kolejka (29-30 kwietnia)
Cracovia - Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

31. kolejka (6-7 maja)
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Cracovia
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Wisła Płock - Stal Mielec

32. kolejka (13-14 maja)
Cracovia - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Warta Poznań - Radomiak Radom
Widzew Łódź - Górnik Zabrze

33. kolejka (20-21 maja)
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Warta Poznań - Piast Gliwice
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Stal Mielec

34. kolejka (27-28 maja)
Cracovia - Wisła Płock
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Warta Poznań
Widzew Łódź - Korona Kielce

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023 - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023

Terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/2023 FOTO: Dariusz Grabiński

Nowy sezon rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy rozpocznie się 15 lipca 2022 roku. Tak wczesny start podyktowany jest nietypowym terminem finałów mistrzostw świata, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia w Katarze. Rozgrywki zakończą się 27 maja przyszłego roku.

Kalendarz przygotowany przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA, został zatwierdzony przez obradujący w poniedziałek Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej. Sezon wystartuje o tydzień wcześniej niż obecny, a ostatnia kolejka w roku rozegrana będzie miesiąc wcześniej niż zazwyczaj.

- Tegoroczne mecze mogą być rozgrywane najpóźniej do 13 listopada. Tego dnia wszystkie ligi w Europie przerwą rozgrywki ligowe, bo już 21 listopada ruszą mistrzostwa świata w Katarze. Oznacza to, że jesienią zagramy siedemnaście kolejek, tyle samo wiosną. Wszystkie kolejki zostaną rozegrane w weekendy. Natomiast w terminach w środku tygodnia wolnych od rozgrywek UEFA i FIFA, rozgrywane będą mecze Pucharu Polski – mówi dyrektor operacyjny Ekstraklasy SA Marcin Stefański.

Po jedenastu tygodniach przerwy zimowej początek rundy wiosennej będzie miał miejsce 27 stycznia 2023 roku. Zakończenie sezonu planowane jest na 27 maja po rozegraniu wszystkich 34 kolejek. Finał Pucharu Polski odbędzie się tradycyjnie 2 maja.

Terminarz PKO BP Ekstraklasy na sezon 2022/20223:

1. kolejka (16-17 lipca)
Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Korona Kielce - Legia Warszawa
Lech Poznań - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Radomiak Radom - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Warta Poznań
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

2. kolejka (23-24 lipca)
Cracovia - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Lech Poznań
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Radomiak Radom
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Wisła Płock

3. kolejka (30-31 lipca)
Cracovia - Legia Warszawa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Wisła Płock
Miedź Legnica - Warta Poznań
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

4. kolejka (6-7 sierpnia)
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Cracovia
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

5. kolejka (13-14 sierpnia)
Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Korona Kielce - Warta Poznań
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Legia Warszawa

6. kolejka (20-21 sierpnia)
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Cracovia
Warta Poznań - Widzew Łódź
Wisła Płock - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom

7. kolejka (27-28 sierpnia)
Cracovia - Warta Poznań
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Radomiak Radom - Korona Kielce
Stal Mielec - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Wisła Płock

8. kolejka (3-4 września)
Cracovia - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

9. kolejka (10-11 września)
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Miedź Legnica - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Radomiak Radom - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Warta Poznań - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Cracovia

10. kolejka (17-18 września)
Cracovia - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Stal Mielec - Widzew Łódź
Warta Poznań - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Wisła Płock

11. kolejka (1-2 października)
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Legia Warszawa
Miedź Legnica - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Radomiak Radom - Cracovia
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Piast Gliwice

12. kolejka (8-9 października)
Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Lech Poznań - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Warta Poznań
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Raków Częstochowa - Miedź Legnica
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

13. kolejka (15-16 października)
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Stal Mielec
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Miedź Legnica - Cracovia
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Legia Warszawa

14. kolejka (22-23 października)
Cracovia - Lech Poznań
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Stal Mielec - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

15. kolejka (29-30 października)
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Radomiak Radom - Warta Poznań
Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Cracovia

16. kolejka (5-6 listopada)
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Korona Kielce
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Radomiak Radom

17. kolejka (12-13 listopada)
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Korona Kielce - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Warta Poznań - Stal Mielec
Wisła Płock - Cracovia
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

18. kolejka (28-29 stycznia)
Cracovia - Górnik Zabrze
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Legia Warszawa - Korona Kielce
Miedź Legnica - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Warta Poznań - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

19. kolejka (4-5 lutego)
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Cracovia
Lech Poznań - Miedź Legnica
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Radomiak Radom - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Warta Poznań
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

20. kolejka (11-12 lutego)
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Cracovia
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Warta Poznań - Miedź Legnica
Wisła Płock - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

21. kolejka (18-19 lutego)
Cracovia - Stal Mielec
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Wisła Płock
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

22. kolejka (25-26 lutego)
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Piast Gliwice - Cracovia
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Warta Poznań - Korona Kielce
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica

23. kolejka (4-5 marca)
Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Korona Kielce - Wisła Płock
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Warta Poznań

24. kolejka (11-12 marca)
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Stal Mielec
Piast Gliwice - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Cracovia
Wisła Płock - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin

25. kolejka (18-19 marca)
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
Radomiak Radom - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Cracovia
Śląsk Wrocław - Stal Mielec
Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Widzew Łódź - Lech Poznań

26. kolejka (1-2 kwietnia)
Cracovia - Widzew Łódź
Korona Kielce - Miedź Legnica
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Warta Poznań

27. kolejka (8-9 kwietnia)
Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Warta Poznań
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Cracovia
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Widzew Łódź - Stal Mielec
Wisła Płock - Zagłębie Lubin

28. kolejka (15-16 kwietnia)
Cracovia - Radomiak Radom
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Lech Poznań
Piast Gliwice - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
Stal Mielec - Miedź Legnica
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

29. kolejka (22-23 kwietnia)
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Miedź Legnica - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Radomiak Radom - Lech Poznań
Warta Poznań - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Piast Gliwice
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

30. kolejka (29-30 kwietnia)
Cracovia - Miedź Legnica
Jagiellonia Białystok - Warta Poznań
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

31. kolejka (6-7 maja)
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Cracovia
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Widzew Łódź
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Wisła Płock - Stal Mielec

32. kolejka (13-14 maja)
Cracovia - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Warta Poznań - Radomiak Radom
Widzew Łódź - Górnik Zabrze

33. kolejka (20-21 maja)
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Warta Poznań - Piast Gliwice
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Stal Mielec

34. kolejka (27-28 maja)
Cracovia - Wisła Płock
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Warta Poznań
Widzew Łódź - Korona Kielce

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis