Wiadomo kiedy odrobią zaległości

Wiadomo kiedy odrobią zaległości

Znane są już terminy zaległych spotkań Haiz IV ligi i ZINA klasy okręgowej. Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył daty ich rozegrania.

W grupie II Haiz IV ligi jesienią nie udało się rozegrać dwóch spotkań. 10 marca odbędzie się mecz pomiędzy rezerwami Podbeskidzia Bielsko-Biała a Drzewiarzem Jasienica. Natomiast pojedynek Dębu Gaszowice z Unią Racibórz zaplanowany został na 4 kwietnia.

Na raty odrabiane będą też zaległości w ZINA klasie okręgowej. W grupie II 11 marca Tęcza Wielowieś podejmie rezerwy ROW-u 1964 Rybnik. Spotkania Unia KsiążeniceMKS Zaborze oraz KS 94 RachowicePrzyszłość Ciochowice odbędą się 4 kwietnia. W grupie IV mecz Orzeł MiedaryWyzwolenie Chorzów również zaplanowany został na 4 kwietnia.

Wiadomo też, że runda wiosenna zarówno w Haiz IV lidze jak i ZINA klasie okręgowej rozpocznie się 17 marca i potrwa do 9 czerwca. Spotkania barażowe o awans do III ligi rozegrane zostaną 16 i 20 czerwca, a baraże o pozostanie w Haiz IV lidze 16 lub 20 czerwca oraz 20 lub 23 czerwca.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami