Wydrukuj tę stronę

Letnie okienko transferowe - sezon 2021/2022

Letnie okienko transferowe - sezon 2021/2022

Krótka jest letnia przerwa w piłkarskich rozgrywkach w Polsce. Pandemiczna sytuacja sprawiła, że sezon skończył się w czerwcu, a już pod koniec lipca rusza kolejny. Kluby wykazują się dużą aktywnością. My na bieżąco informuje o zmianach kadrowych w drużynach z Górnego Śląska.

Ekstraklasa

Górnik Zabrze
Przychodzą: Ishmael Baidoo (Pogoń Siedlce), Filip Bainović (FK Radnik), Daniel Bielica (Warta Poznań), Mateusz Cholewiak (Legia Warszawa), Robert Dadok (Stal Mielec), Wojciech Hajda (Sandecja Nowy Sącz), Lukas Podolski (Antalyaspor Kulübü), Paweł Sokół (Chojniczanka Chojnice), Jakub Szymański (Górnik Polkowice), Grzegorz Sandomierski (CFR Cluj), Rafał Janicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Vamara Sanogo (Dinamo Batumi).
Odchodzą: Martin Chudy (?), Michał Koj (Korona Kielce), Dawid Kudła (GKS Katowice), Giannis Massouras (Omypmiakos Pireus), Roman Prochazka (Spartak Trnava), Bartosz Naugebauer (Skra Częstochowa,), Bartłomiej Eizenchart (Resovia), Aleksander Paluszek (FK Pohronie), Jakub Grzesiak (MKS Kluczbork), Richmond Boakye (Betar Jerozolima) Wojciech Hajda (Puszcza Niepołomice), Daniel Ściślak (FK Pohronie).

Piast Gliwice
Przychodzą: Michael Ameyaw (Widzew Łódź), Wojciech Kamiński (Wigry Suwałki), Ariel Mosór (Legia Warszawa), Miguel Muñoz (Real Murcia CF), Alberto Toril (Real Murcia CF), Damian Kądzior (SD Eibar), Gabriel Kirejczyk (Unia Oświęcim).
Odchodzą: Javier Ajenjo Hyjek (Śląsk Wrocław), Gerard Badía (FC Asco), Remigiusz Borkała (GKS 1962 Jastrzębie), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Sebastian Milewski (Arka Gdynia), Bartosz Rymaniak (Górnik Łęczna), Jakub Świerczok (Nagoya Grampus).

Fortuna I liga

GKS Tychy
Przychodzą: Marcin Kozina (LKS Goczałkowice-Zdrój), Tomas Malec (FC Senica), Anatolij Kozłenko (Ruch Chorzów), Gracjan Jaroch (Warta Poznań).
Odchodzą: Dawid Kasprzyk (Rekord Bielsko-Biała), Szymon Lewicki (Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Łukasz Norkowski (Lech Poznań), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź).

GKS 1962 Jastrzębie
Przychodzą: Konrad Handzlik (Warta Poznań), Łukasz Gajda (ROW 1964 Rybnik), Michał Rutkowski (Garbarnia), Wojciech Mazurowski (Sokół Ostróda), Dariusz Kamiński (Wisłoka Dębica), Adrian Balboa (Raków II Częstochowa), Adam Fojcik (Akademia GKS 1962 Jastrzębie), Jakub Kasperowicz (Akademia GKS 1962 Jastrzębie), Patryk Witkowski (Piast II Gliwice), Michał Kuczałek (Resovia), Remigiusz Borkała (Piast Gliwice), Grzegorz Gulczyński (Olimpia Grudziądz).
Odchodzą: Daniel Szczepan (Ruch Chorzów), Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna), Konrad Sieracki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Skórecki (Sokół Ostróda), Marek Mróz (Resovia), Aleksander Komor (Resovia), Lukas Bielak (Podhale Nowy Targ), Jakub Apolinarski (Raków Częstochowa), Tomasz Dzida (?), Dominik Szczęch (Pniówek Pawłowice), Michał Mydlarz (rozwiązanie kontraktu).

GKS Katowice
Przychodzą: Dawid Kudła (Górnik Zabrze), Oskar Repka (Pogoń Siedlce), Hubert Sadowski (Skra Częstochowa), Filip Szymczak (Lech Poznań), Paweł Gierach (Jagiellonia Białystok), Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław).
Odchodzą: Mateusz Flak (Olimpia Grudziądz), Michał Gałecki (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Grychotlik (Elana Toruń), Piotr Kurbiel (Olimpia Elbląg), Bartosz Mrozek (Lech Poznań), Mateusz Broda (Podhale Nowy Targ).

eWinner II liga

Ruch Chorzów
Przychodzą: Tomasz Dyr (Ślęza Wrocław), Filip Nawrocki (Lech II Poznań), Jakub Nowak (powrót po kontuzji), Patryk Sikora (powrót po kontuzji), Daniel Szczepan (GKS 1962 Jastrzębie), Przemysław Szkatuła (Pniówek Pawłowice), Filip Żagiel (Polonia Bytom), Maciej Styrczula (Podhale Nowy Targ).
Odchodzą: Jakub Grzywaczewski (Cracovia), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Mariusz Idzik (?), Anatolij Kozłenko (GKS Tychy), Daniel Paszek (AKS Mikołów), Jakub Słota (Śląsk Świętochłowice)), Mateusz Lechowicz (Stal Brzeg), Jakub Rudek (Śląsk Świętochłowice), Kamil Skwiszcz (Śląsk Świętochłowice), Nikodem Kokot (Śląsk Świętochłowice), Kamil Lankocz (Polonia Łaziska Górne), Bartosz Musiolik (Odra Wodzisław).

III liga

Polonia Bytom
Przychodzą: Daniel Iwanek (Rekord Bielsko-Biała), Marek Krotofil (ROW 1964 Rybnik), Konrad Andrzejczak (Stal Brzeg).
Odchodzą: Dawid Gargasz (?), Filip Żagiel (Ruch Chorzów), Marcin Lachowski (Drama Zbrosławice), Wojciech Mróz (koniec kariery), Kajetan Frankowski (Lechia Zielona Góra), Leon Fulianty (Pniówek Pawłowice), Patryk Krążyński (Śląsk Świętochłowice).

Gwarek Tarnowskie Góry
Przychodzą: trener Łukasz Ganowicz, Adrian Pytlik (ROW 1964 Rybnik), Kamil Zalewski (Sokół Ostróda), Szymon Przystalski (MKS Kluczbork), Michał Rakowiecki (Piast Gliwice), Norbert Jaszczak (MKS Kluczbork), Marcin Pisarek (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Bąk (Ruch Chorzów), Michał Bodys (Piast Gliwice).
Odchodzą: trener Krzysztof Górecko, Rafał Kuliński (Ruch Radzionków), Andrzej Wiśniewski (Górnik 09 Mysłowice), Sławomir Pach (koniec kariery) Robert Chwastek (Drama Zbrosławice), Adam Dzido (Drama Zbrosławice), Sebastian Siwek (Unia Kosztowy), Patryk Joachim (Decor Bełk).

Pniówek Pawłowice
Przychodzą: Szymon Kuś (Spójnia Landek), Piotr Pacholski (ROW 1964 Rybnik), Leon Fulianty (Polonia Bytom), Kamil Herman (Górnik Zabrze), Dominik Szczęch (GKS 1962 Jastrzębie).
Odchodzą: Przemysław Szkatuła (Ruch Chorzów), Filip Łukasik (GKS 1962 Jastrzębie), Mateusz Pańkowski (Rekord Bielsko-Biała), Bartosz Żyła (?), Kamil Lewandowski (Gwarek Ornontowice).

Odra Wodzisław
Przychodzą: Mateusz Mielczarek (Warta Działoszyn), Wojciech Wenglorz (MKS Kluczbork), Bartłomiej Lenert (Śląsk Świętochłowice), Bartosz Musiolik (Ruch Chorzów), Dawid Migus (ROW 1964 Rybnik), Radosław Dzierbicki (Raków II Częstochowa), Kamil Chiliński (Raków II Częstochowa).
Odchodzą: Patryk Dudziński (Unia Turza), Daniel Podbioł (Unia Turza), Maciej Kacperski (?), Mateusz Łuczak (Centra 1946 Ostrów Wielkopolski), Arkadiusz Woś (Unia Turza).

IV liga

Unia Kosztowy
Przychodzą: Dawid Witek (MKS Kluczbork), Dawid Wrona (Warta Zawiercie), Sebastian Siwek (Gwarek Tarnowskie Góry), Paweł Szołtys (Siarka Tarnobrzeg), Jakub Słowikowski (Piast Gliwice), Piotr Załuski (Polonia Łaziska Górne).
Odchodzą: Mateusz Opiela (Gwarek Ornontowice), Adam Porogel (UKS Szopienice), Kamil Rak (UKS Szopienice), Piotr Osiecki (AKS Mikołów), Igor Wojtala (Unia Książenice).

Rozwój Katowice
Przychodzą:
Odchodzą: Mateusz Jastrzembski (ŁKS Łódź).

Podlesianka Katowice
Przychodzą: Maciej Niesyto (AKS Mikołów), Bartosz Bujakiewicz (MK Górnik Katowice), Łukasz Stachoń (Górnik 09 Mysłowice), Nikolas Sprus (GKS II Katowice), Jacek Jarnot (MKS Myszków).
Odchodzą: Dawid Colik (koniec kariery), Augustine Nwagwu (koniec kariery), Szymon Nowak (?), Marcin Nawrot (zawieszenie kariery), Jakub Krzyżowski (?).

Gwarek Ornontowice
Przychodzą: Mateusz Opiela (Unia Kosztowy), Mateusz Wystop (Górnik Zabrze), Maciej Kowalik (Górnik Zabrze), Dominik Mazur (Sarmacja Będzin), Paweł Błaszczyk (Akademia Pyskowice), Kamil Lewandowski (Pniówek Pawłowice), Kevin Rocki (Ruch Radzionków).
Odchodzą: Mateusz Rajca (koniec kariery), Tomasz Kasprzyk (Gwiazda Chudów), Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno), Dawid Kaszok (Polonia Łaziska Górne), Dominik Małkowski (Szczakowianka Jaworzno), Arkadiusz Latka (Slavia Ruda Śląska), Remigiusz Bogacz (UKS Ruch Chorzów), Wiktor Cioch (UKS Ruch Chorzów).

Szombierki Bytom
Przychodzą: Mateusz Śliwa (Górnik 09 Mysłowice), Maciej Wierzbicki (Górnik 09 Mysłowice), Łukasz Polak (Śląsk Świętochłowice), Giorgi Tsuliesikiri (AKS Mikołów), Marcel Peda (Warta Zawiercie), Bartosz Waśkiewicz (AKS Mikołów), Dominik Czekański (Przyszłość Ciochowice), Rafał Czajor (Ruch Chorzów), Marcin Micor (MKS Zaborze), Maksymilian Janicki (Piast Gliwice), Kordian Rusz (AKS Mikołów), Amadeusz Zając (Przemsza Siewierz).
Odchodzą: Mateusz Harkawy, Miłosz Ziomek, Kacper Cebula, Stanisław Krawiec, Fabian Bulek, Remigiusz Curyło, Przemysław Kuciński (szukają nowych klubów), Mateusz Kaiser (Śląsk Świętochłowice), Karol Pstuś (Drama Zbrosławice).

Ruch Radzionków
Przychodzą: Adam Baran (RKS Grodziec), Rafał Otwinowski (RKS Grodziec), Bartosz Nawrocki (Śląsk Świętochłowice), Rafał Kuliński (Gwarek Tarnowskie Góry).
Odchodzą: Daniel Pietrycha (?), Kevin Rocki (Gwarek Ornontowice), Daniel Skalski (?), Patryk Wnuk (?).

Polonia Łaziska Górne
Przychodzą: Dawid Kaszok (Gwarek Ornontowice), Kamil Lankocz (Ruch Chorzów), Rafał Maścibrzuch (Warta Zawiercie), Piotr Woźnica, Jakub Kaziszyn (LKS Kamienica Polska), Jacek Rączka (LKS Goczałkowice-Zdrój), Kacper Zawadzki (Sarmacja Będzin), Bartosz Popenda.
Odchodzą: Mateusz Mazurek (MKS Myszków), Damian Szmyd, Piotr Załuski, Bartosz Just, Szymon Górecki, Szymon Słupik.

Śląsk Świętochłowice
Przychodzą: Mateusz Kaiser (Szombierki Bytom), Patryk Krążyński (Polonia Bytom), Jakub Rudek (Ruch Chorzów), Kamil Skwiszcz (Ruch Chorzów), Nikodem Kokot (Ruch Chorzów), Jakub Słota (Ruch Chorzów), Robert Dymowski (Decor Bełk), Karol Szulc, Adrian Matusiak.
Odchodzą: Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków), Bartłomiej Lenert (Odra Wodzisław), Łukasz Polak (Szombierki Bytom), Adam Seiler (Slavia Ruda Śląska), Fabrisito Borgomastro (Slavia Ruda Śląska), Michał Stopyra (MRKS Czechowice-Dziedzice).

Decor Bełk
Przychodzą: Grzegorz Kleemann (Kotwica Kołobrzeg), Patryk Joachim (Gwarek Tarnowskie Góry), Bartosz Kaczor (Concordia Knurów), Bartosz Beruda (MKS Zaborze), Sylwester Sobczyk (Przemsza Siewierz).
Odchodzą: Kamil Sikora (Unia Turza), Wojciech Orzeł (Unia Turza), Mateusz Łobaczewski (?), Robert Dymowski (Śląsk Świętochłowice).

Piast II Gliwice
Przychodzą:
Odchodzą: Patryk Witkowski (GKS 1962 Jastrzębie).

GKS II Tychy
Przychodzą: 
Odchodzą: Bartosz Rutkowski (Spójnia Landek).

ROW 1964 Rybnik
Przychodzą: Paweł Kapusta (Unia Książenice) Damian Koleczko (Unia Książenice), Dawid Wrzosek (Rymer Rybnik), Bartosz Kunat (Unia Książenice), Michał Pieczka (Unia Książenice).
Odchodzą: Łukasz Gajda (GKS 1962 Jastrzębie), Marek Krotofil (Polonia Bytom), Adrian Pytlik (Gwarek Tarnowskie Góry), Mateusz Tomaszewski (Chojniczanka), Tomasz Gomola (?), Balazs Boda (?), Jakub Kuczera (Garbarnia Kraków), Piotr Pacholski (Pniówek Pawłowice), Bartosz Plewka (Wieczysta Kraków), Adrian Pytlik (Górnik Konin), Szymon Kuzior (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Migus (Unia Racibórz), Łukasz Krakowczyk (?).

Unia Turza
Przychodzą: Paweł Kulczyk (SV 90 Altergottern), Wojciech Orzeł (Decor Bełk), Kamil Sikora (Decor Bełk), Patryk Dudziński (Odra Wodzisław), Daniel Podbioł (Odra Wodzisław), Daniel Gryman (Spójnia Landek), Arkadiusz Woś (Odra Wodzisław), Bieniamin Jastrzębowski (Naprzód Borucin).
Odchodzą: Dariusz Pawlusiński (LKS Krzyżanowice). Dawid Pawlusiński (MRKS Czechowice-Dziedzice), Piotr Szymiczek (LKS Krzyżanowice), Paweł Mitko (Płomień Połomia), Kacper Skrenik (Unia Książenice), Adam Witoszek (Porawie Większyce), Mateusz Wuwer (studia).

Unia Książenice:
Przychodzą: trener Robert Tkocz, Kacper Skrenik (Unia Turza), Karol Wacławiec (Odra Wodzisław), Jarosław Wieczorek (Silesia Lubomia), Igor Wojtala (Unia Kosztowy), Kajetan Florkowski (Silesia Lubomia), Krzysztof Koch (ROW 1964 Rybnik), Mateusz Bennek (Jedność Grabownia), Tomasz Czech (MKP Odra Centrum Wodzisław).
Odchodzą: trener Paweł Krzysztoporski, Paweł Kapusta (ROW 1964 Rybnik), Damian Koleczko (ROW 1964 Rybnik), Marcin Mizia (MRKS Czechowice-Dziedzice), Bartłomiej Lorenc (MRKS Czechowice-Dziedzice), Bartosz Kunat (ROW 1964 Rybnik), Marcin Kuczera (Dąb Gaszowice), Łukasz Leszczyński (LZS Piotrówka), Paweł Ziaja (LZS Piotrówka), Michał Pieczka (ROW 1964 Rybnik).

 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Letnie okienko transferowe - sezon 2021/2022 - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Letnie okienko transferowe - sezon 2021/2022

Letnie okienko transferowe - sezon 2021/2022

Krótka jest letnia przerwa w piłkarskich rozgrywkach w Polsce. Pandemiczna sytuacja sprawiła, że sezon skończył się w czerwcu, a już pod koniec lipca rusza kolejny. Kluby wykazują się dużą aktywnością. My na bieżąco informuje o zmianach kadrowych w drużynach z Górnego Śląska.

Ekstraklasa

Górnik Zabrze
Przychodzą: Ishmael Baidoo (Pogoń Siedlce), Filip Bainović (FK Radnik), Daniel Bielica (Warta Poznań), Mateusz Cholewiak (Legia Warszawa), Robert Dadok (Stal Mielec), Wojciech Hajda (Sandecja Nowy Sącz), Lukas Podolski (Antalyaspor Kulübü), Paweł Sokół (Chojniczanka Chojnice), Jakub Szymański (Górnik Polkowice), Grzegorz Sandomierski (CFR Cluj), Rafał Janicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Vamara Sanogo (Dinamo Batumi).
Odchodzą: Martin Chudy (?), Michał Koj (Korona Kielce), Dawid Kudła (GKS Katowice), Giannis Massouras (Omypmiakos Pireus), Roman Prochazka (Spartak Trnava), Bartosz Naugebauer (Skra Częstochowa,), Bartłomiej Eizenchart (Resovia), Aleksander Paluszek (FK Pohronie), Jakub Grzesiak (MKS Kluczbork), Richmond Boakye (Betar Jerozolima) Wojciech Hajda (Puszcza Niepołomice), Daniel Ściślak (FK Pohronie).

Piast Gliwice
Przychodzą: Michael Ameyaw (Widzew Łódź), Wojciech Kamiński (Wigry Suwałki), Ariel Mosór (Legia Warszawa), Miguel Muñoz (Real Murcia CF), Alberto Toril (Real Murcia CF), Damian Kądzior (SD Eibar), Gabriel Kirejczyk (Unia Oświęcim).
Odchodzą: Javier Ajenjo Hyjek (Śląsk Wrocław), Gerard Badía (FC Asco), Remigiusz Borkała (GKS 1962 Jastrzębie), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Sebastian Milewski (Arka Gdynia), Bartosz Rymaniak (Górnik Łęczna), Jakub Świerczok (Nagoya Grampus).

Fortuna I liga

GKS Tychy
Przychodzą: Marcin Kozina (LKS Goczałkowice-Zdrój), Tomas Malec (FC Senica), Anatolij Kozłenko (Ruch Chorzów), Gracjan Jaroch (Warta Poznań).
Odchodzą: Dawid Kasprzyk (Rekord Bielsko-Biała), Szymon Lewicki (Stomil Olsztyn), Łukasz Moneta (Stomil Olsztyn), Łukasz Norkowski (Lech Poznań), Bartosz Szeliga (ŁKS Łódź).

GKS 1962 Jastrzębie
Przychodzą: Konrad Handzlik (Warta Poznań), Łukasz Gajda (ROW 1964 Rybnik), Michał Rutkowski (Garbarnia), Wojciech Mazurowski (Sokół Ostróda), Dariusz Kamiński (Wisłoka Dębica), Adrian Balboa (Raków II Częstochowa), Adam Fojcik (Akademia GKS 1962 Jastrzębie), Jakub Kasperowicz (Akademia GKS 1962 Jastrzębie), Patryk Witkowski (Piast II Gliwice), Michał Kuczałek (Resovia), Remigiusz Borkała (Piast Gliwice), Grzegorz Gulczyński (Olimpia Grudziądz).
Odchodzą: Daniel Szczepan (Ruch Chorzów), Kryspin Szcześniak (Górnik Łęczna), Konrad Sieracki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Skórecki (Sokół Ostróda), Marek Mróz (Resovia), Aleksander Komor (Resovia), Lukas Bielak (Podhale Nowy Targ), Jakub Apolinarski (Raków Częstochowa), Tomasz Dzida (?), Dominik Szczęch (Pniówek Pawłowice), Michał Mydlarz (rozwiązanie kontraktu).

GKS Katowice
Przychodzą: Dawid Kudła (Górnik Zabrze), Oskar Repka (Pogoń Siedlce), Hubert Sadowski (Skra Częstochowa), Filip Szymczak (Lech Poznań), Paweł Gierach (Jagiellonia Białystok), Piotr Samiec-Talar (Śląsk Wrocław).
Odchodzą: Mateusz Flak (Olimpia Grudziądz), Michał Gałecki (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Grychotlik (Elana Toruń), Piotr Kurbiel (Olimpia Elbląg), Bartosz Mrozek (Lech Poznań), Mateusz Broda (Podhale Nowy Targ).

eWinner II liga

Ruch Chorzów
Przychodzą: Tomasz Dyr (Ślęza Wrocław), Filip Nawrocki (Lech II Poznań), Jakub Nowak (powrót po kontuzji), Patryk Sikora (powrót po kontuzji), Daniel Szczepan (GKS 1962 Jastrzębie), Przemysław Szkatuła (Pniówek Pawłowice), Filip Żagiel (Polonia Bytom), Maciej Styrczula (Podhale Nowy Targ).
Odchodzą: Jakub Grzywaczewski (Cracovia), Bartosz Guzdek (Widzew Łódź), Mariusz Idzik (?), Anatolij Kozłenko (GKS Tychy), Daniel Paszek (AKS Mikołów), Jakub Słota (Śląsk Świętochłowice)), Mateusz Lechowicz (Stal Brzeg), Jakub Rudek (Śląsk Świętochłowice), Kamil Skwiszcz (Śląsk Świętochłowice), Nikodem Kokot (Śląsk Świętochłowice), Kamil Lankocz (Polonia Łaziska Górne), Bartosz Musiolik (Odra Wodzisław).

III liga

Polonia Bytom
Przychodzą: Daniel Iwanek (Rekord Bielsko-Biała), Marek Krotofil (ROW 1964 Rybnik), Konrad Andrzejczak (Stal Brzeg).
Odchodzą: Dawid Gargasz (?), Filip Żagiel (Ruch Chorzów), Marcin Lachowski (Drama Zbrosławice), Wojciech Mróz (koniec kariery), Kajetan Frankowski (Lechia Zielona Góra), Leon Fulianty (Pniówek Pawłowice), Patryk Krążyński (Śląsk Świętochłowice).

Gwarek Tarnowskie Góry
Przychodzą: trener Łukasz Ganowicz, Adrian Pytlik (ROW 1964 Rybnik), Kamil Zalewski (Sokół Ostróda), Szymon Przystalski (MKS Kluczbork), Michał Rakowiecki (Piast Gliwice), Norbert Jaszczak (MKS Kluczbork), Marcin Pisarek (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Bąk (Ruch Chorzów), Michał Bodys (Piast Gliwice).
Odchodzą: trener Krzysztof Górecko, Rafał Kuliński (Ruch Radzionków), Andrzej Wiśniewski (Górnik 09 Mysłowice), Sławomir Pach (koniec kariery) Robert Chwastek (Drama Zbrosławice), Adam Dzido (Drama Zbrosławice), Sebastian Siwek (Unia Kosztowy), Patryk Joachim (Decor Bełk).

Pniówek Pawłowice
Przychodzą: Szymon Kuś (Spójnia Landek), Piotr Pacholski (ROW 1964 Rybnik), Leon Fulianty (Polonia Bytom), Kamil Herman (Górnik Zabrze), Dominik Szczęch (GKS 1962 Jastrzębie).
Odchodzą: Przemysław Szkatuła (Ruch Chorzów), Filip Łukasik (GKS 1962 Jastrzębie), Mateusz Pańkowski (Rekord Bielsko-Biała), Bartosz Żyła (?), Kamil Lewandowski (Gwarek Ornontowice).

Odra Wodzisław
Przychodzą: Mateusz Mielczarek (Warta Działoszyn), Wojciech Wenglorz (MKS Kluczbork), Bartłomiej Lenert (Śląsk Świętochłowice), Bartosz Musiolik (Ruch Chorzów), Dawid Migus (ROW 1964 Rybnik), Radosław Dzierbicki (Raków II Częstochowa), Kamil Chiliński (Raków II Częstochowa).
Odchodzą: Patryk Dudziński (Unia Turza), Daniel Podbioł (Unia Turza), Maciej Kacperski (?), Mateusz Łuczak (Centra 1946 Ostrów Wielkopolski), Arkadiusz Woś (Unia Turza).

IV liga

Unia Kosztowy
Przychodzą: Dawid Witek (MKS Kluczbork), Dawid Wrona (Warta Zawiercie), Sebastian Siwek (Gwarek Tarnowskie Góry), Paweł Szołtys (Siarka Tarnobrzeg), Jakub Słowikowski (Piast Gliwice), Piotr Załuski (Polonia Łaziska Górne).
Odchodzą: Mateusz Opiela (Gwarek Ornontowice), Adam Porogel (UKS Szopienice), Kamil Rak (UKS Szopienice), Piotr Osiecki (AKS Mikołów), Igor Wojtala (Unia Książenice).

Rozwój Katowice
Przychodzą:
Odchodzą: Mateusz Jastrzembski (ŁKS Łódź).

Podlesianka Katowice
Przychodzą: Maciej Niesyto (AKS Mikołów), Bartosz Bujakiewicz (MK Górnik Katowice), Łukasz Stachoń (Górnik 09 Mysłowice), Nikolas Sprus (GKS II Katowice), Jacek Jarnot (MKS Myszków).
Odchodzą: Dawid Colik (koniec kariery), Augustine Nwagwu (koniec kariery), Szymon Nowak (?), Marcin Nawrot (zawieszenie kariery), Jakub Krzyżowski (?).

Gwarek Ornontowice
Przychodzą: Mateusz Opiela (Unia Kosztowy), Mateusz Wystop (Górnik Zabrze), Maciej Kowalik (Górnik Zabrze), Dominik Mazur (Sarmacja Będzin), Paweł Błaszczyk (Akademia Pyskowice), Kamil Lewandowski (Pniówek Pawłowice), Kevin Rocki (Ruch Radzionków).
Odchodzą: Mateusz Rajca (koniec kariery), Tomasz Kasprzyk (Gwiazda Chudów), Jakub Sewerin (Szczakowianka Jaworzno), Dawid Kaszok (Polonia Łaziska Górne), Dominik Małkowski (Szczakowianka Jaworzno), Arkadiusz Latka (Slavia Ruda Śląska), Remigiusz Bogacz (UKS Ruch Chorzów), Wiktor Cioch (UKS Ruch Chorzów).

Szombierki Bytom
Przychodzą: Mateusz Śliwa (Górnik 09 Mysłowice), Maciej Wierzbicki (Górnik 09 Mysłowice), Łukasz Polak (Śląsk Świętochłowice), Giorgi Tsuliesikiri (AKS Mikołów), Marcel Peda (Warta Zawiercie), Bartosz Waśkiewicz (AKS Mikołów), Dominik Czekański (Przyszłość Ciochowice), Rafał Czajor (Ruch Chorzów), Marcin Micor (MKS Zaborze), Maksymilian Janicki (Piast Gliwice), Kordian Rusz (AKS Mikołów), Amadeusz Zając (Przemsza Siewierz).
Odchodzą: Mateusz Harkawy, Miłosz Ziomek, Kacper Cebula, Stanisław Krawiec, Fabian Bulek, Remigiusz Curyło, Przemysław Kuciński (szukają nowych klubów), Mateusz Kaiser (Śląsk Świętochłowice), Karol Pstuś (Drama Zbrosławice).

Ruch Radzionków
Przychodzą: Adam Baran (RKS Grodziec), Rafał Otwinowski (RKS Grodziec), Bartosz Nawrocki (Śląsk Świętochłowice), Rafał Kuliński (Gwarek Tarnowskie Góry).
Odchodzą: Daniel Pietrycha (?), Kevin Rocki (Gwarek Ornontowice), Daniel Skalski (?), Patryk Wnuk (?).

Polonia Łaziska Górne
Przychodzą: Dawid Kaszok (Gwarek Ornontowice), Kamil Lankocz (Ruch Chorzów), Rafał Maścibrzuch (Warta Zawiercie), Piotr Woźnica, Jakub Kaziszyn (LKS Kamienica Polska), Jacek Rączka (LKS Goczałkowice-Zdrój), Kacper Zawadzki (Sarmacja Będzin), Bartosz Popenda.
Odchodzą: Mateusz Mazurek (MKS Myszków), Damian Szmyd, Piotr Załuski, Bartosz Just, Szymon Górecki, Szymon Słupik.

Śląsk Świętochłowice
Przychodzą: Mateusz Kaiser (Szombierki Bytom), Patryk Krążyński (Polonia Bytom), Jakub Rudek (Ruch Chorzów), Kamil Skwiszcz (Ruch Chorzów), Nikodem Kokot (Ruch Chorzów), Jakub Słota (Ruch Chorzów), Robert Dymowski (Decor Bełk), Karol Szulc, Adrian Matusiak.
Odchodzą: Bartosz Nawrocki (Ruch Radzionków), Bartłomiej Lenert (Odra Wodzisław), Łukasz Polak (Szombierki Bytom), Adam Seiler (Slavia Ruda Śląska), Fabrisito Borgomastro (Slavia Ruda Śląska), Michał Stopyra (MRKS Czechowice-Dziedzice).

Decor Bełk
Przychodzą: Grzegorz Kleemann (Kotwica Kołobrzeg), Patryk Joachim (Gwarek Tarnowskie Góry), Bartosz Kaczor (Concordia Knurów), Bartosz Beruda (MKS Zaborze), Sylwester Sobczyk (Przemsza Siewierz).
Odchodzą: Kamil Sikora (Unia Turza), Wojciech Orzeł (Unia Turza), Mateusz Łobaczewski (?), Robert Dymowski (Śląsk Świętochłowice).

Piast II Gliwice
Przychodzą:
Odchodzą: Patryk Witkowski (GKS 1962 Jastrzębie).

GKS II Tychy
Przychodzą: 
Odchodzą: Bartosz Rutkowski (Spójnia Landek).

ROW 1964 Rybnik
Przychodzą: Paweł Kapusta (Unia Książenice) Damian Koleczko (Unia Książenice), Dawid Wrzosek (Rymer Rybnik), Bartosz Kunat (Unia Książenice), Michał Pieczka (Unia Książenice).
Odchodzą: Łukasz Gajda (GKS 1962 Jastrzębie), Marek Krotofil (Polonia Bytom), Adrian Pytlik (Gwarek Tarnowskie Góry), Mateusz Tomaszewski (Chojniczanka), Tomasz Gomola (?), Balazs Boda (?), Jakub Kuczera (Garbarnia Kraków), Piotr Pacholski (Pniówek Pawłowice), Bartosz Plewka (Wieczysta Kraków), Adrian Pytlik (Górnik Konin), Szymon Kuzior (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Migus (Unia Racibórz), Łukasz Krakowczyk (?).

Unia Turza
Przychodzą: Paweł Kulczyk (SV 90 Altergottern), Wojciech Orzeł (Decor Bełk), Kamil Sikora (Decor Bełk), Patryk Dudziński (Odra Wodzisław), Daniel Podbioł (Odra Wodzisław), Daniel Gryman (Spójnia Landek), Arkadiusz Woś (Odra Wodzisław), Bieniamin Jastrzębowski (Naprzód Borucin).
Odchodzą: Dariusz Pawlusiński (LKS Krzyżanowice). Dawid Pawlusiński (MRKS Czechowice-Dziedzice), Piotr Szymiczek (LKS Krzyżanowice), Paweł Mitko (Płomień Połomia), Kacper Skrenik (Unia Książenice), Adam Witoszek (Porawie Większyce), Mateusz Wuwer (studia).

Unia Książenice:
Przychodzą: trener Robert Tkocz, Kacper Skrenik (Unia Turza), Karol Wacławiec (Odra Wodzisław), Jarosław Wieczorek (Silesia Lubomia), Igor Wojtala (Unia Kosztowy), Kajetan Florkowski (Silesia Lubomia), Krzysztof Koch (ROW 1964 Rybnik), Mateusz Bennek (Jedność Grabownia), Tomasz Czech (MKP Odra Centrum Wodzisław).
Odchodzą: trener Paweł Krzysztoporski, Paweł Kapusta (ROW 1964 Rybnik), Damian Koleczko (ROW 1964 Rybnik), Marcin Mizia (MRKS Czechowice-Dziedzice), Bartłomiej Lorenc (MRKS Czechowice-Dziedzice), Bartosz Kunat (ROW 1964 Rybnik), Marcin Kuczera (Dąb Gaszowice), Łukasz Leszczyński (LZS Piotrówka), Paweł Ziaja (LZS Piotrówka), Michał Pieczka (ROW 1964 Rybnik).

 

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing