Wydrukuj tę stronę

Unia rusza na podbój Fortecy - zapowiedź 21. kolejki ZINA klasy okręgowej

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

W przedświąteczną sobotę (20 kwietnia) rozegrane zostaną wszystkie mecze 21. serii ZINA klasy okręgowej. Najciekawiej powinno być w Świerklanach, gdzie miejscowa Forteca podejmie wicelidera grupy III Unię Turza.

Zestaw par 21. kolejki:

Grupa I

20 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: LKS Łąka - Podlesianka Katowice, sędzia: Marcin Knopek (Wodzisław Śląski)
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - MKS Lędziny, sędzia: Kamil Kubiak (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Wyzwolenie Chorzów, sędzia: Adam Jakubczyk (Mikołów)
godz. 11.00: Sparta Katowice - Fortuna Wyry, sędzia: Magdalena Figura-Łyżwa (Świerklany)
godz. 12.00: Piast Bieruń - AKS Mikołów, sędzia: Michał Ficiński (Sosnowiec)
godz. 13.00: Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna, sędzia: Jakub Kołodziejczyk (Bytom)
godz. 13.00: Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy)
godz. 13.00: Górnik 09 Mysłowice - LKS Studzienice, sędzia: Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)

Grupa II

20 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: Tęcza Wielowieś - Unia Książenice, sędzia: Mateusz Piszczelok (Lubomia)
godz. 11.00: Naprzód Lipiny - Orzeł Mokre, sędzia: Mirosław Górecki (Ruda Śląska)
godz. 13.00: Przyszłość Ciochowice - MKS Czerwionka, sędzia: Angelika Gębka (Sosnowiec)
godz. 13.00: Rymer Rybnik - Jedność 32 Przyszowice, sędzia: Mateusz Bielawski (Mysłowice)
godz. 13.00: KS 94 Rachowice - Czarni Pyskowice, sędzia: Piotr Bielecki (Pszczyna)
godz. 13.00: Naprzód Rydułtowy - Zameczek Czernica, sędzia: Adam Adamus (Bytom)
godz. 13.00: Pierwszy Chwałowice - Piast II Gliwice, sędzia: Kamil Budny (Sosnowiec)
godz. 14.00: Sośnica Gliwice - ROW 1964 II Rybnik, sędzia: Marcin Szymiczek (Lubomia)

Grupa III

20 kwietnia (sobota)
godz. 10.00: Silesia Lubomia - Przyszłość Rogów, sędzia: Marcin Zientek (Racibórz)
godz. 13.00: Naprzód Syrynia - LKS 1908 Nędza, sędzia: Piotr Kopiec (Żory)
godz. 13.00: KS Kornowac - Polonia Marklowice, sędzia: Paweł Bajon (Bytom)
godz. 13.00: Forteca Świerklany - Unia Turza, sędzia: Marcin Rusek (Chorzów)
godz. 13.00: Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice, sędzia: Maciej Jankowski (Bytom)
godz. 13.00: Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Borucin, sędzia: Mateusz Konieczny (Kobiór)
godz. 13.00: Czarni Gorzyce - APN Odra Wodzisław, sędzia: Adrian Markiewicz (Mikołów)
godz. 13.00: Naprzód Czyżowice - Rafako Racibórz, sędzia: Michał Pisarek (Katowice)

Grupa II

20 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: Źródło Kromołów - Silesia Miechowice, sędzia: Arkadiusz Szymczak (Katowice)
godz. 11.00: Tęcza Błędów - Szczakowianka Jaworzno, sędzia: Bogdan Drobot (Siemianowice Śląskie)
godz. 12.30: Drama Zbrosławice - Łazowianka, sędzia: Damian Rokosz (Rogoźnik)
godz. 13.00: Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śląskie, sędzia: Wojciech Zarzycki (Bytom)
godz. 13.00: Orzeł Miedary - Górnik Wojkowice, sędzia: Robert Skoludek (Przezchlebie)
godz. 13.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec, sędzia: Marek Kofin (Zabrze)
godz. 13.00: AKS Górnik Niwka - SKS Łagisza, sędzia: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
godz. 13.00: Cyklon Rogoźnik - Siemianowiczanka, sędzia: Marcin Kasprzyk (Bytom)

 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Unia rusza na podbój Fortecy - zapowiedź 21. kolejki ZINA klasy okręgowej - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Unia rusza na podbój Fortecy - zapowiedź 21. kolejki ZINA klasy okręgowej

FOTO: Jarek Narewski FOTO: Jarek Narewski

W przedświąteczną sobotę (20 kwietnia) rozegrane zostaną wszystkie mecze 21. serii ZINA klasy okręgowej. Najciekawiej powinno być w Świerklanach, gdzie miejscowa Forteca podejmie wicelidera grupy III Unię Turza.

Zestaw par 21. kolejki:

Grupa I

20 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: LKS Łąka - Podlesianka Katowice, sędzia: Marcin Knopek (Wodzisław Śląski)
godz. 11.00: MK Górnik Katowice - MKS Lędziny, sędzia: Kamil Kubiak (Jastrzębie-Zdrój)
godz. 11.00: Urania Ruda Śląska - Wyzwolenie Chorzów, sędzia: Adam Jakubczyk (Mikołów)
godz. 11.00: Sparta Katowice - Fortuna Wyry, sędzia: Magdalena Figura-Łyżwa (Świerklany)
godz. 12.00: Piast Bieruń - AKS Mikołów, sędzia: Michał Ficiński (Sosnowiec)
godz. 13.00: Pogoń Imielin - Iskra Pszczyna, sędzia: Jakub Kołodziejczyk (Bytom)
godz. 13.00: Sokół Wola - Ogrodnik Cielmice, sędzia: Paweł Dziopak (Tychy)
godz. 13.00: Górnik 09 Mysłowice - LKS Studzienice, sędzia: Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój)

Grupa II

20 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: Tęcza Wielowieś - Unia Książenice, sędzia: Mateusz Piszczelok (Lubomia)
godz. 11.00: Naprzód Lipiny - Orzeł Mokre, sędzia: Mirosław Górecki (Ruda Śląska)
godz. 13.00: Przyszłość Ciochowice - MKS Czerwionka, sędzia: Angelika Gębka (Sosnowiec)
godz. 13.00: Rymer Rybnik - Jedność 32 Przyszowice, sędzia: Mateusz Bielawski (Mysłowice)
godz. 13.00: KS 94 Rachowice - Czarni Pyskowice, sędzia: Piotr Bielecki (Pszczyna)
godz. 13.00: Naprzód Rydułtowy - Zameczek Czernica, sędzia: Adam Adamus (Bytom)
godz. 13.00: Pierwszy Chwałowice - Piast II Gliwice, sędzia: Kamil Budny (Sosnowiec)
godz. 14.00: Sośnica Gliwice - ROW 1964 II Rybnik, sędzia: Marcin Szymiczek (Lubomia)

Grupa III

20 kwietnia (sobota)
godz. 10.00: Silesia Lubomia - Przyszłość Rogów, sędzia: Marcin Zientek (Racibórz)
godz. 13.00: Naprzód Syrynia - LKS 1908 Nędza, sędzia: Piotr Kopiec (Żory)
godz. 13.00: KS Kornowac - Polonia Marklowice, sędzia: Paweł Bajon (Bytom)
godz. 13.00: Forteca Świerklany - Unia Turza, sędzia: Marcin Rusek (Chorzów)
godz. 13.00: Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice, sędzia: Maciej Jankowski (Bytom)
godz. 13.00: Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Borucin, sędzia: Mateusz Konieczny (Kobiór)
godz. 13.00: Czarni Gorzyce - APN Odra Wodzisław, sędzia: Adrian Markiewicz (Mikołów)
godz. 13.00: Naprzód Czyżowice - Rafako Racibórz, sędzia: Michał Pisarek (Katowice)

Grupa II

20 kwietnia (sobota)
godz. 11.00: Źródło Kromołów - Silesia Miechowice, sędzia: Arkadiusz Szymczak (Katowice)
godz. 11.00: Tęcza Błędów - Szczakowianka Jaworzno, sędzia: Bogdan Drobot (Siemianowice Śląskie)
godz. 12.30: Drama Zbrosławice - Łazowianka, sędzia: Damian Rokosz (Rogoźnik)
godz. 13.00: Sokół Orzech - Odra Miasteczko Śląskie, sędzia: Wojciech Zarzycki (Bytom)
godz. 13.00: Orzeł Miedary - Górnik Wojkowice, sędzia: Robert Skoludek (Przezchlebie)
godz. 13.00: Górnik Bobrowniki Śląskie - Zagłębie II Sosnowiec, sędzia: Marek Kofin (Zabrze)
godz. 13.00: AKS Górnik Niwka - SKS Łagisza, sędzia: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie)
godz. 13.00: Cyklon Rogoźnik - Siemianowiczanka, sędzia: Marcin Kasprzyk (Bytom)

 

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing