Wydrukuj tę stronę

Terminarz klasy okręgowej grupy katowicko-sosnowieckiej

Terminarz klasy okręgowej grupy katowicko-sosnowieckiej

Zespoły występujące w grupie katowicko-sosnowieckiej ZINA klasy okręgowej w sezonie 2019/2020 wybiegną na boiska po raz pierwszy już 10 sierpnia a piłkarskie zmagania rundy jesiennej potrwają do 23 listopada.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (10-11 sierpnia)
Wawel Wirek - Zagłębie II Sosnowiec
Orzeł Mokre - Pogoń Imielin
Tęcza Błędów - Żródło Kromołów
AKS Górnik Niwka - Podlesianka Katowice
Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice
Urania Ruda Śląska - Górnik Piaski
Cyklon Rogoźnik - Szczakowianka Jaworzno
MK Górnik Katowice - Naprzód Lipiny
Siemianowiczanka - Sparta Katowice

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Zagłębie II Sosnowiec - Sparta Katowice
Naprzód Lipiny - Siemianowiczanka
Szczakowianka Jaworzno - MK Górnik Katowice
Górnik Piaski - Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice - Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice - Niwy Brudzowice
Żródło Kromołów - AKS Górnik Niwka
Pogoń Imielin - Tęcza Błędów
Wawel Wirek - Orzeł Mokre

3. kolejka (24-25 sierpnia)
Orzeł Mokre Zagłębie Ii Sosnowiec
Tęcza Błędów - Wawel Wirek
AKS Górnik Niwka - Pogoń Imielin
Niwy Brudzowice - Żródło Kromołów
Urania Ruda Śląska -Podlesianka Katowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice
MK Górnik Katowice - Górnik Piaski
Siemianowiczanka - Szczakowianka Jaworzno
Sparta Katowice - Naprzód Lipiny

4. kolejka (28 sierpnia)
Zagłębie II Sosnowiec - Naprzód Lipiny
Szczakowianka Jaworzno - Sparta Katowice
Górnik Piaski - Siemianowiczanka
Górnik Wojkowice - MK Górnik Katowice
Podlesianka Katowice - Cyklon Rogoźnik
Żródło Kromołów - Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
Wawel Wirek - AKS Górnik Niwka
Orzeł Mokre - Tęcza Błędów

5. kolejka (31 sierpnia - 1 września)
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec
AKS Górnik Niwka - Orzeł Mokre
Niwy Brudzowice - Wawel Wirek
Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Żródło Kromołów
MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice
Siemianowiczanka - Górnik Wojkowice
Sparta Katowice - Górnik Piaski
Naprzód Lipiny - Szczakowianka Jaworzno

6. kolejka (7-8 września)
Zagłębie II Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno
Górnik Piaski - Naprzód Lipiny
Górnik Wojkowice - Sparta Katowice
Podlesianka Katowice - Siemianowiczanka
Żródło Kromołów - MK Górnik Katowice
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre - Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów - AKS Górnik Niwka

7. kolejka (14-15 września)
AKS Górnik Niwka - Zagłębie Ii Sosnowiec
Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów
Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre
Cyklon Rogoźnik - Wawel Wirek
MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin
Siemianowiczanka - Żródło Kromołów
Sparta Katowice - Podlesianka Katowice
Naprzód Lipiny - Górnik Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno - Górnik Piaski

8. kolejka (21-22 września)
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Piaski
Górnik Wojkowice - Szczakowianka Jaworzno
Podlesianka Katowice - Naprzód Lipiny
Żródło Kromołów - Sparta Katowice
Pogoń Imielin - Siemianowiczanka
Wawel Wirek - MK Górnik Katowice
Orzeł Mokre - Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów - Urania Ruda Śląska
AKS Górnik Niwka - Niwy Brudzowice

9. kolejka (28-29 września)
Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec
Urania Ruda Śląska - AKS Górnik Niwka
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów
MK Górnik Katowice - Orzeł Mokre
Siemianowiczanka - Wawel Wirek
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny - Żródło Kromołów
Szczakowianka Jaworzno - Podlesianka Katowice
Górnik Piaski - Górnik Wojkowice

10. kolejka (5-6 października)
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice
Podlesianka Katowice - Górnik Piaski
Żródło Kromołów - Szczakowianka Jaworzno
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny
Wawel Wirek - Sparta Katowice
Orzeł Mokre - Siemianowiczanka
Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice
AKS Górnik Niwka - Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice - Urania Ruda Śląska

11. kolejka (12-13 października)
Urania Ruda Śląska - Zagłębie Ii Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice
MK Górnik Katowice - AKS Górnik Niwka
Siemianowiczanka - Tęcza Błędów
Sparta Katowice - Orzeł Mokre
Naprzód Lipiny - Wawel Wirek
Szczakowianka Jaworzno - Pogoń Imielin
Górnik Piaski - Żródło Kromołów
Górnik Wojkowice - Podlesianka Katowice

12. kolejka (19-20 października)
Zagłębie II Sosnowiec - Podlesianka Katowice
Żródło Kromołów - Górnik Wojkowice
Pogoń Imielin - Górnik Piaski
Wawel Wirek - Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów - Sparta Katowice
AKS Górnik Niwka - Siemianowiczanka
Niwy Brudzowice - MK Górnik Katowice
Urania Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik

13. kolejka (26-27 października)
Cyklon Rogoźnik - Zagłębie Ii Sosnowiec
MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska
Siemianowiczanka - Niwy Brudzowice
Sparta Katowice - AKS Górnik Niwka
Naprzód Lipiny - Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno - Orzeł Mokre
Górnik Piaski - Wawel Wirek
Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice - Żródło Kromołów

14. kolejka (2-3 listopada)
Zagłębie II Sosnowiec - Żródło Kromołów
Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice
Wawel Wirek - Górnik Wojkowice
Orzeł Mokre - Górnik Piaski
Tęcza Błędów - Szczakowianka Jaworzno
AKS Górnik Niwka - Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice - Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska - Siemianowiczanka
Cyklon Rogoźnik - MK Górnik Katowice

15. kolejka (9-10 listopada)
MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
Siemianowiczanka - Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska
Naprzód Lipiny - Niwy Brudzowice
Szczakowianka Jaworzno - AKS Górnik Niwka
Górnik Piaski - Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice - Orzeł Mokre
Podlesianka Katowice - Wawel Wirek
Żródło Kromołów - Pogoń Imielin

16. kolejka (16-17 listopada)
Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin
Wawel Wirek - Żródło Kromołów
Orzeł Mokre - Podlesianka Katowice
Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice
AKS Górnik Niwka - Górnik Piaski
Niwy Brudzowice - Szczakowianka Jaworzno
Urania Ruda Śląska - Naprzód Lipiny
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice
MK Górnik Katowice - Siemianowiczanka

17. kolejka (23-24 listopada)
Siemianowiczanka - Zagłębie II Sosnowiec
Sparta Katowice - MK Górnik Katowice
Naprzód Lipiny - Cyklon Rogoźnik
Szczakowianka Jaworzno - Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski - Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice - AKS Górnik Niwka
Podlesianka Katowice - Tęcza Błędów
Żródło Kromołów - Orzeł Mokre
Pogoń Imielin - Wawel Wirek

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Terminarz klasy okręgowej grupy katowicko-sosnowieckiej - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Terminarz klasy okręgowej grupy katowicko-sosnowieckiej

Terminarz klasy okręgowej grupy katowicko-sosnowieckiej

Zespoły występujące w grupie katowicko-sosnowieckiej ZINA klasy okręgowej w sezonie 2019/2020 wybiegną na boiska po raz pierwszy już 10 sierpnia a piłkarskie zmagania rundy jesiennej potrwają do 23 listopada.

Terminarz rundy jesiennej:

1. kolejka (10-11 sierpnia)
Wawel Wirek - Zagłębie II Sosnowiec
Orzeł Mokre - Pogoń Imielin
Tęcza Błędów - Żródło Kromołów
AKS Górnik Niwka - Podlesianka Katowice
Niwy Brudzowice - Górnik Wojkowice
Urania Ruda Śląska - Górnik Piaski
Cyklon Rogoźnik - Szczakowianka Jaworzno
MK Górnik Katowice - Naprzód Lipiny
Siemianowiczanka - Sparta Katowice

2. kolejka (17-18 sierpnia)
Zagłębie II Sosnowiec - Sparta Katowice
Naprzód Lipiny - Siemianowiczanka
Szczakowianka Jaworzno - MK Górnik Katowice
Górnik Piaski - Cyklon Rogoźnik
Górnik Wojkowice - Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice - Niwy Brudzowice
Żródło Kromołów - AKS Górnik Niwka
Pogoń Imielin - Tęcza Błędów
Wawel Wirek - Orzeł Mokre

3. kolejka (24-25 sierpnia)
Orzeł Mokre Zagłębie Ii Sosnowiec
Tęcza Błędów - Wawel Wirek
AKS Górnik Niwka - Pogoń Imielin
Niwy Brudzowice - Żródło Kromołów
Urania Ruda Śląska -Podlesianka Katowice
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice
MK Górnik Katowice - Górnik Piaski
Siemianowiczanka - Szczakowianka Jaworzno
Sparta Katowice - Naprzód Lipiny

4. kolejka (28 sierpnia)
Zagłębie II Sosnowiec - Naprzód Lipiny
Szczakowianka Jaworzno - Sparta Katowice
Górnik Piaski - Siemianowiczanka
Górnik Wojkowice - MK Górnik Katowice
Podlesianka Katowice - Cyklon Rogoźnik
Żródło Kromołów - Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin - Niwy Brudzowice
Wawel Wirek - AKS Górnik Niwka
Orzeł Mokre - Tęcza Błędów

5. kolejka (31 sierpnia - 1 września)
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec
AKS Górnik Niwka - Orzeł Mokre
Niwy Brudzowice - Wawel Wirek
Urania Ruda Śląska - Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik - Żródło Kromołów
MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice
Siemianowiczanka - Górnik Wojkowice
Sparta Katowice - Górnik Piaski
Naprzód Lipiny - Szczakowianka Jaworzno

6. kolejka (7-8 września)
Zagłębie II Sosnowiec - Szczakowianka Jaworzno
Górnik Piaski - Naprzód Lipiny
Górnik Wojkowice - Sparta Katowice
Podlesianka Katowice - Siemianowiczanka
Żródło Kromołów - MK Górnik Katowice
Pogoń Imielin - Cyklon Rogoźnik
Wawel Wirek - Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre - Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów - AKS Górnik Niwka

7. kolejka (14-15 września)
AKS Górnik Niwka - Zagłębie Ii Sosnowiec
Niwy Brudzowice - Tęcza Błędów
Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre
Cyklon Rogoźnik - Wawel Wirek
MK Górnik Katowice - Pogoń Imielin
Siemianowiczanka - Żródło Kromołów
Sparta Katowice - Podlesianka Katowice
Naprzód Lipiny - Górnik Wojkowice
Szczakowianka Jaworzno - Górnik Piaski

8. kolejka (21-22 września)
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Piaski
Górnik Wojkowice - Szczakowianka Jaworzno
Podlesianka Katowice - Naprzód Lipiny
Żródło Kromołów - Sparta Katowice
Pogoń Imielin - Siemianowiczanka
Wawel Wirek - MK Górnik Katowice
Orzeł Mokre - Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów - Urania Ruda Śląska
AKS Górnik Niwka - Niwy Brudzowice

9. kolejka (28-29 września)
Niwy Brudzowice - Zagłębie II Sosnowiec
Urania Ruda Śląska - AKS Górnik Niwka
Cyklon Rogoźnik - Tęcza Błędów
MK Górnik Katowice - Orzeł Mokre
Siemianowiczanka - Wawel Wirek
Sparta Katowice - Pogoń Imielin
Naprzód Lipiny - Żródło Kromołów
Szczakowianka Jaworzno - Podlesianka Katowice
Górnik Piaski - Górnik Wojkowice

10. kolejka (5-6 października)
Zagłębie II Sosnowiec - Górnik Wojkowice
Podlesianka Katowice - Górnik Piaski
Żródło Kromołów - Szczakowianka Jaworzno
Pogoń Imielin - Naprzód Lipiny
Wawel Wirek - Sparta Katowice
Orzeł Mokre - Siemianowiczanka
Tęcza Błędów - MK Górnik Katowice
AKS Górnik Niwka - Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice - Urania Ruda Śląska

11. kolejka (12-13 października)
Urania Ruda Śląska - Zagłębie Ii Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice
MK Górnik Katowice - AKS Górnik Niwka
Siemianowiczanka - Tęcza Błędów
Sparta Katowice - Orzeł Mokre
Naprzód Lipiny - Wawel Wirek
Szczakowianka Jaworzno - Pogoń Imielin
Górnik Piaski - Żródło Kromołów
Górnik Wojkowice - Podlesianka Katowice

12. kolejka (19-20 października)
Zagłębie II Sosnowiec - Podlesianka Katowice
Żródło Kromołów - Górnik Wojkowice
Pogoń Imielin - Górnik Piaski
Wawel Wirek - Szczakowianka Jaworzno
Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny
Tęcza Błędów - Sparta Katowice
AKS Górnik Niwka - Siemianowiczanka
Niwy Brudzowice - MK Górnik Katowice
Urania Ruda Śląska - Cyklon Rogoźnik

13. kolejka (26-27 października)
Cyklon Rogoźnik - Zagłębie Ii Sosnowiec
MK Górnik Katowice - Urania Ruda Śląska
Siemianowiczanka - Niwy Brudzowice
Sparta Katowice - AKS Górnik Niwka
Naprzód Lipiny - Tęcza Błędów
Szczakowianka Jaworzno - Orzeł Mokre
Górnik Piaski - Wawel Wirek
Górnik Wojkowice - Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice - Żródło Kromołów

14. kolejka (2-3 listopada)
Zagłębie II Sosnowiec - Żródło Kromołów
Pogoń Imielin - Podlesianka Katowice
Wawel Wirek - Górnik Wojkowice
Orzeł Mokre - Górnik Piaski
Tęcza Błędów - Szczakowianka Jaworzno
AKS Górnik Niwka - Naprzód Lipiny
Niwy Brudzowice - Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska - Siemianowiczanka
Cyklon Rogoźnik - MK Górnik Katowice

15. kolejka (9-10 listopada)
MK Górnik Katowice - Zagłębie II Sosnowiec
Siemianowiczanka - Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice - Urania Ruda Śląska
Naprzód Lipiny - Niwy Brudzowice
Szczakowianka Jaworzno - AKS Górnik Niwka
Górnik Piaski - Tęcza Błędów
Górnik Wojkowice - Orzeł Mokre
Podlesianka Katowice - Wawel Wirek
Żródło Kromołów - Pogoń Imielin

16. kolejka (16-17 listopada)
Zagłębie II Sosnowiec - Pogoń Imielin
Wawel Wirek - Żródło Kromołów
Orzeł Mokre - Podlesianka Katowice
Tęcza Błędów - Górnik Wojkowice
AKS Górnik Niwka - Górnik Piaski
Niwy Brudzowice - Szczakowianka Jaworzno
Urania Ruda Śląska - Naprzód Lipiny
Cyklon Rogoźnik - Sparta Katowice
MK Górnik Katowice - Siemianowiczanka

17. kolejka (23-24 listopada)
Siemianowiczanka - Zagłębie II Sosnowiec
Sparta Katowice - MK Górnik Katowice
Naprzód Lipiny - Cyklon Rogoźnik
Szczakowianka Jaworzno - Urania Ruda Śląska
Górnik Piaski - Niwy Brudzowice
Górnik Wojkowice - AKS Górnik Niwka
Podlesianka Katowice - Tęcza Błędów
Żródło Kromołów - Orzeł Mokre
Pogoń Imielin - Wawel Wirek

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing