Wydrukuj tę stronę

Dużo goli w zaległych meczach "okręgówce"

Dużo goli w zaległych meczach "okręgówce"

Grad goli padło w środowych zaległych meczach klasy okręgowej. Aż dziesięć padło w Łące, gdzie gospodarze pokonali rezerwy MRKS-u Czechowice-Dziedzice 7:3. 

Wyniki środowych spotkań:

I liga

Chrobry Głogów - Radomiak Radom 1:2 (0:1)
0:1 - Angielski, 21 min.
1:1 - Ilków-Gołąb, 48 min.
1:2 - Leandro, 80 min. (karny)

Widzew Łódź - ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
0:1 - Rozwadowicz, 15 min.
0:2 - Klimczak, 64 min.

Stomil Olsztyn - Odra Opole 0:1 (0:1)
0:1 - Kort, 34 min.

III liga

Zagłębie II Lubin - Polonia Świdnica 6:0 (2:0)
1:0 - Czuban, 41 min.
2:0 - Zynek, 45 min.
3:0 - Sypek, 49 min.
4:0 - Sypek, 52 min.
5:0 - Dudziński, 63 min. (karny)
6:0 - Bartolewski, 89 min.

Klasa okręgowa

Zabrze
Przyszłość Ciochowice - Burza Borowa Wieś 4:1

Katowice
Podlesianka Katowice - GKS II Katowice 1:2
Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre 1:2

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

LKS Łąka - MRKS II Czechowice-Dziedzice 7:3 (2:1)
1:0 - Kowalczyk, 23 min.
1:1 - Polakowski, 36 min.
2:1 - Mąka, 40 min.
2:2 - Sztorc, 52 min.
3:2 - Paszek, 53 min.
4:2 - Kowalczyk, 56 min.
5:2 - Klaja, 61 min.
6:2 - Klaja, 75 min.
7:2 - Mąka, 84 min.

LKS Wisła Wielka - BKS Stal Bielsko-Biała 3:6 (2:2)
0:1 - Jastrzębski, 13 min.
0:2 - Kozielski, 25 min.
1:2 - Ploch, 28 min.
2:2 - Wilk, 32 min.
2:3 - Kozielski, 65 min. (karny)
2:4 - Kozielski, 70 min.
2:5 - Szlosek, 82 min.
2:6 - Tański, 86 min.
3:6 - Gołek, 88 min.

Grupa II

Sokół Wola - Pionier Pisarzowice 1:6 (0:3)
0:1 - Nycz, 14 min. (karny)
0:2 - Strzeżoń, 34 min.
0:3 - Strzeżoń, 36 min.
0:4 - Walczyk, 56 min.
1:4 - Pochopień, 59 min.
1:5 - Puda, 87 min.
1:6 - Strrzeżoń, 90 min.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Dużo goli w zaległych meczach "okręgówce" - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Dużo goli w zaległych meczach "okręgówce"

Dużo goli w zaległych meczach "okręgówce"

Grad goli padło w środowych zaległych meczach klasy okręgowej. Aż dziesięć padło w Łące, gdzie gospodarze pokonali rezerwy MRKS-u Czechowice-Dziedzice 7:3. 

Wyniki środowych spotkań:

I liga

Chrobry Głogów - Radomiak Radom 1:2 (0:1)
0:1 - Angielski, 21 min.
1:1 - Ilków-Gołąb, 48 min.
1:2 - Leandro, 80 min. (karny)

Widzew Łódź - ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
0:1 - Rozwadowicz, 15 min.
0:2 - Klimczak, 64 min.

Stomil Olsztyn - Odra Opole 0:1 (0:1)
0:1 - Kort, 34 min.

III liga

Zagłębie II Lubin - Polonia Świdnica 6:0 (2:0)
1:0 - Czuban, 41 min.
2:0 - Zynek, 45 min.
3:0 - Sypek, 49 min.
4:0 - Sypek, 52 min.
5:0 - Dudziński, 63 min. (karny)
6:0 - Bartolewski, 89 min.

Klasa okręgowa

Zabrze
Przyszłość Ciochowice - Burza Borowa Wieś 4:1

Katowice
Podlesianka Katowice - GKS II Katowice 1:2
Urania Ruda Śląska - Orzeł Mokre 1:2

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa I

LKS Łąka - MRKS II Czechowice-Dziedzice 7:3 (2:1)
1:0 - Kowalczyk, 23 min.
1:1 - Polakowski, 36 min.
2:1 - Mąka, 40 min.
2:2 - Sztorc, 52 min.
3:2 - Paszek, 53 min.
4:2 - Kowalczyk, 56 min.
5:2 - Klaja, 61 min.
6:2 - Klaja, 75 min.
7:2 - Mąka, 84 min.

LKS Wisła Wielka - BKS Stal Bielsko-Biała 3:6 (2:2)
0:1 - Jastrzębski, 13 min.
0:2 - Kozielski, 25 min.
1:2 - Ploch, 28 min.
2:2 - Wilk, 32 min.
2:3 - Kozielski, 65 min. (karny)
2:4 - Kozielski, 70 min.
2:5 - Szlosek, 82 min.
2:6 - Tański, 86 min.
3:6 - Gołek, 88 min.

Grupa II

Sokół Wola - Pionier Pisarzowice 1:6 (0:3)
0:1 - Nycz, 14 min. (karny)
0:2 - Strzeżoń, 34 min.
0:3 - Strzeżoń, 36 min.
0:4 - Walczyk, 56 min.
1:4 - Pochopień, 59 min.
1:5 - Puda, 87 min.
1:6 - Strrzeżoń, 90 min.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing