Dziesięć goli Sośnicy Gliwice, derby dla Podlesianki - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 12 i 13 czerwca
Aż dziesięć goli zaaplikowali drużynie Czarnych Kozłowa Góra piłkarze Sośnicy Gliwice. Nie było niespodzianki w derbach Katowic: Podlesianka pokonała MK Górnika. Nie doszedł do skutku mecz w Lędzinach.
Bytom - Zabrze
Grupa mistrzowska
Wyniki 14. kolejki:
Burza Borowa Wieś - Silesia Miechowice 0:3 (0:2)
0:1 - Rożek, 2 min.
0:2 - Suker, 9 min.
0:3 - Salicki, 56 min.
Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice 0:4 (0:2)
0:1 - Fabian, 22 min.
0:2 - Fabian, 28 min.
0:3 - Łuczak, 50 min.
0:4 - Buchta, 78 min.
ŁTS Łabędy - Odra Miasteczko Śląskie 1:3 (1:3)
0:1 - Poznański, 5 min.
0:2 - Thiel, 15 min.
0:3 - Jaworek, 34 min.
1:3 - Nowotarski, 43 min.
Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice 4:1 (1:1)
1:0 - Korzus, 23 min.
1:1 - Kapica, 35 min.
2:1 - Daszkiewicz, 60 min.
3:1 - Daszkiewicz, 85 min.
4:1 - Miszok, 90 min.
1. | Piast II Gliwice | 11 | 31 | 40:7 |
2. | Orzeł Miedary | 12 | 29 | 45:12 |
3. | Odra Miasteczko Śląskie | 13 | 20 | 23:23 |
4. | Przyszłość Ciochowice | 12 | 17 | 19:22 |
5. | Silesia Miechowice | 12 | 14 | 25:29 |
6. | Olimpia Boruszowice | 12 | 10 | 16:26 |
7. | ŁTS Łabędy | 12 | 9 | 11:26 |
8. | Burza Borowa Wieś | 12 | 5 | 11:47 |
Grupa spadkowa
Wyniki 3. kolejki:
Concordia Knurów - Sokół Orzech 1:0 (1:0)
1:0 - Górka, 32 min.
Górnik Bobrowniki Śląskie - Tęcza Wielowieś 5:1 (1:0)
1:0 - Dziuk, 36 min.
2:0 - Kosak, 53 min.
3:0 - Kosak, 70 min.
4:0 - Dziuk, 75 min.
4:1 - Dziambor, 87 min.
5:1 - Chwolik, 88 min.
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Gwiazda Chudów 2:5 (0:1)
0:1 - Kubisz, 5 min.
0:2 - Woźniak, 49 min.
0:3 - Woźniak, 53 min.
1:3 - Janik, 64 min.
1:4 - Kubisz, 71 min.
1:5 - Woźniak, 81 min.
2:5 - Janik, 88 min.
Unia Strzybnica - KS 94 Rachowice 0:0
Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice 0:10 (0:4)
0:1 - Kiełpiński, 10 min.
0:2 - Sawicki, 14 min.
0:3 - Sobek, 37 min.
0:4 - Sawicki, 43 min.
0:5 - Kiełpiński, 51 min.
0:6 - Warchałowski, 63 min.
0:7 - Warchałowski, 68 min.
0:8 - Szczurek, 70 min.
0:9 - Szczurek, 74 min.
0:10 - Barański, 87 min.
Pauzowali: Czarni Pyskowice
1. | Gwiazda Chudów | 18 | 39 | 55:24 |
2. | Sokół Orzech | 18 | 31 | 46:33 |
3. | Czarni Pyskowice | 18 | 30 | 26:24 |
4. | Sośnica Gliwice | 19 | 28 | 39:24 |
5. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 18 | 28 | 46:48 |
6. | Concordia Knurów | 19 | 27 | 49:40 |
7. | Orzeł Biały Brzeziny Śląskie | 18 | 26 | 35:37 |
8. | Unia Strzybnica | 18 | 23 | 33:32 |
9 | KS 94 Rachowice | 18 | 23 | 26:26 |
10. | Tęcza Wielowieś | 18 | 15 | 27:52 |
11. | Czarni Kozłowa Góra | 18 | 4 | 17:64 |
Racibórz - Rybnik
Grupa mistrzowska
Wyniki 13. kolejki:
Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia 3:5 (1:3)
0:1 - Hasior, 3 min.
1:1 - Węgrzyk, 17 min.
1:2 - Kąkol, 36 min.
1:3 - Nowak, 38 min.
1:4 - Szopa, 50 min.
2:4 - Węgrzyk, 52 min.
3:4 - Węgrzyk, 56 min.
3:5 - Hasior, 90 min.
Unia Racibórz - Forteca Świerklany 4:1 (1:0)
1:0 - Łagosz, 21 min.
2:0 - Sobek, 67 min.
2:1 - Czerniak,
3:1 - Woniakowski,
4:1 - Gawlik, 88 min.
Granica Ruptawa - Czarni Gorzyce 1:4 (1:2)
0:1 - Kucharski, 9 min.
0:2 - Bober, 37 min.
1:2 - Konopacki, 42 min.
1:3 - Kucharski, 47 min.
1:4 - Kukla, 90 min.
LKS Tworków - LKS Krzyżanowice 2:1 (2:0)
1:0 - Szewczyk, 17 min.
2:0 - Kocot, 31 min.
2:1 - Musioł, 58 min.
1. | Czarni Gorzyce | 10 | 28 | 38:5 |
2. | Unia Racibórz | 10 | 18 | 17:20 |
3. | LKS Tworków | 10 | 16 | 22:20 |
4. | Forteca Świerklany | 10 | 16 | 23:22 |
5. | LKS Krzyżanowice | 10 | 13 | 27:23 |
6. | Granica Ruptawa | 10 | 10 | 16:28 |
7. | Płomień Połomia | 10 | 7 | 11:17 |
8. | Pierwszy Chwałowice | 10 | 7 | 11:30 |
Grupa spadkowa
Wyniki 12. kolejki:
MKS 32 Radziejów - Zameczek Czernica 2:3 (1:2)
1:0 - Sierny, 4 min.
1:1 - Świdergoł, 21 min.
1:2 - Smal, 24 min.
2:2 - Pawlak, 81 min.
2:3 - Reguła, 89 min.
Rymer Rybnik - Naprzód Borucin 1:8 (0:8)
0:1 - Owczarczyk, 5 min.
0:2 - Cerkowniak, 8 min.
0:3 - Cerkowniak, 14 min.
0:4 - Stawarski, 18 min.
0:5 - Cerkowniak, 24 min.
0:6 - Mańka, 29 min.
0:7 - Ziemkiewicz, 34 min.
0:8 - Wrzosek, 45 min. (samobójczy)
1:8 - Szydłowski, 77 min.
Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice 2:1 (1:1)
1:0 - Pawelec, 34 min.
1:1 - Kraśniewski, 45 min.
2:1 - Miczek, 78 min.
KS 1905 Krzanowice - Polonia Łaziska Rybnickie 2:2 (0:1)
0:1 - Szymura, 9 min.
0:2 - Szkatuła, 80 min.
1:2 - Gorzawski, 77 min.
2:2 - Święty, 88 min.
MKS Czerwionka - Silesia Lubomia 0:2 (0:1)
0:1 - Florokowski, 29 min.
0:2 - Florkowski, 84 min.
Gwiazda Skrzyszów - LKS 1908 Nędza 2:3 (1:3)
0:1 - Popow, 19 min.
0:2 - Cichecki, 30 min.
1:2 - Rymer, 42 min.
1:3 - Popow, 45 min.
2:3 - Kindalski, 69 min.
1. | Naprzód Borucin | 18 | 40 | 66:26 |
2. | LKS 1908 Nędza | 16 | 36 | 36:25 |
3. | Zameczek Czernica | 18 | 34 | 33:22 |
4. | Gwiazda Skrzyszów | 18 | 32 | 36:23 |
5. | Silesia Lubomia | 18 | 31 | 33:23 |
6. | KS 1905 Krzanowice | 18 | 30 | 39:32 |
7. | Rymer Rybnik | 18 | 27 | 38:41 |
8. | Polonia Marklowice | 18 | 25 | 30:32 |
9 | Dąb Gaszowice | 18 | 17 | 27:42 |
10. | Polonia Łaziska Rybnickie | 18 | 15 | 23:39 |
11. | MKS 32 Radziejów | 18 | 8 | 24:50 |
12. | MKS Czerwionka | 18 | 7 | 19:49 |
Katowice - Sosnowiec
Grupa mistrzowska
Wyniki 11. kolejki:
Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 0:3 (0:2)
0:1 - Kłosek, 15 min.
0:2 - Popczyk, 45 min.
0:3 - Popczyk, 58 min.
MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice 0:4 (0:2)
0:1 - Kędzierski, 10 min.
0:2 - Colik, 32 min.
0:3 - Gancarczyk, 57 min.
0:4 - Rosiński, 69 min.
Sparta Katowice - Pogoń Imielin 7:1 (3:0)
1:0 - Gielza, 9 min.
2:0 - Gąska, 12 min.
3:0 - Gielza, 29 min.
4:0 - Bożek, 63 min.
4:1 - Turczyński, 70 min.
5:1 - Bożek, 79 min.
6:1 - Bożek, 88 min.
7:1 - Bożek, 90 min.
Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice 2:3 (0:1)
0:1 - Sadowski, 41 min.
1:1 - Gruszka, 64 min.
1:2 - Nabijonov, 86 min.
2:2 - Kucharczak, 87 min.
2:3 - Nabijonow, 90 min.
1. | Podlesianka Katowice | 11 | 26 | 41:12 |
2. | Zagłębie II Sosnowiec | 11 | 23 | 31:11 |
3. | Sparta Katowice | 11 | 19 | 27:17 |
4. | Cyklon Rogoźnik | 11 | 14 | 17:21 |
5. | Niwy Brudzowice | 11 | 11 | 16:29 |
6. | Pogoń Imielin | 11 | 11 | 16:26 |
7. | MK Górnik Katowice | 11 | 10 | 18:42 |
8. | Tęcza Błędów | 11 | 8 | 16:24 |
Grupa spadkowa
Wyniki 13. kolejki:
Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice 6:1 (3:1)
1:0 - Vieira, 8 min.
2:0 - Fahrenholt, 34 min.
2:1 - Majchrowski, 41 min.
3:1 - Fahrenholt, 42 min.
4:1 - Vieira, 52 min.
5:1 - Cieślik, 64 min.
6:1 - Vieira, 87 min.
Górnik Wojkowice - Siemianowiczanka 1:0 (0:0)
1:0 - Dyrda, 78 min.
Źródło Kromołów - Wawel Wirek 8:1 (4:0)
1:0 - Wacławik, 1 min.
2:0 - Szadkowski, 9 min.
3:0 - Szadkowski, 11 min.
4:0 - Szadkowski, 38 min.
4:1 - Iwański, 69 min.
5:1 - Szwaja, 71 min.
6:1 - Wasik, 75 min.
7:1 - Szwaja, 80 min.
8:1 - Skrzypek, 88 min.
Błękitni Sarnów - GKS II Katowice 3:4 (0:2)
0:1 - Pietrzyk, 14 min.
0:2 - Nowak, 33 min.
1:2 - Keller, 60 min.
1:3 - Wodnicki, 60 min.
2:3 - Góral, 68 min.
2:4 - Nocoń, 71 min.
3:4 - Miska, 76 min.
Unia Ząbkowice - Orzeł Mokre 1:2 (1:2)
0:1 - Kulisa, 16 min.
1:1 - Chmielewski, 29 min.
1:2 - Janoszka, 41 min.
Górnik Piaski - Urania Ruda Śląska 3:5 (1:1)
0:1 - Ogiński, 13 min.
1:1 - Pikuta, 43 min.
2:1 - Borek, 47 min.
2:2 - Nowak, 51 min.
2:3 - Bujny, 61 min.
3:3 - Wanot, 80 min.
3:4 - Zalewski, 82 min.
3:5 - Woźniak, 86 min.
Pauzował: Naprzód Lipiny
1. | GKS II Katowice | 22 | 52 | 83:27 |
2. | Górnik Wojkowice | 21 | 48 | 53:21 |
3. | Górnik 09 Mysłowice | 21 | 46 | 59:32 |
4. | Źródło Kromołów | 21 | 45 | 81:33 |
5. | Siemianowiczanka | 22 | 34 | 47:38 |
6. | Ostoja Żelisławice | 21 | 32 | 51:54 |
7. | Błękitni Sarnów | 21 | 26 | 43:46 |
8. | Orzeł Mokre | 21 | 25 | 31:42 |
9. | Unia Ząbkowice | 21 | 24 | 37:42 |
10. | Naprzód Lipiny | 21 | 24 | 36:58 |
11. | Wawel Wirek | 22 | 15 | 34:64 |
12. | Urania Ruda Śląska | 21 | 12 | 31:79 |
13. | Górnik Piaski | 21 | 6 | 25:75 |
Tychy - Bielsko-Biała
Grupa mistrzowska
Wyniki 11. kolejki:
GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (1:1)
1:0 -
1:1 - Wróblewski, 45 min. (karny)
1:2 - Wróblewski, 47 min.
1:3 - Dudajek, 58 min.
1:4 - Kasprzak, 64 min. (karny)
LKS Łąka - Pasjonat Dankowice 1:5 (0:3)
0:1 - Czylok, 18 min.
0:2 - Ogiegło, 34 min.
0:3 - Tobiasz, 40 min.
0:4 - Sadlok, 54 min.
1:4 - 57 min.
1:5 - Sadlok, 67 min.
LKS Bestwina - LKS Studzienice 7:0 (3:0)
1:0 - Wilczek, 2 min.
2:0 - Wilczek, 26 min.
3:0 - Gleindek, 34 min.
4:0 - Makowski, 52 min.
5:0 - Wilczek, 63 min.
6:0 - Gleindek, 76 min.
7:0 - Gacek, 87 min.
Mecz MKS Lędziny - Czarni Jaworze przełożony na 16 czerwca
1. | LKS Bestwina | 11 | 25 | 32:14 |
2. | MKS Lędziny | 10 | 22 | 32:13 |
3. | Rekord II Bielsko-Biała | 11 | 19 | 27:17 |
4. | Pasjonat Dankowice | 11 | 19 | 29:19 |
5. | Czarni Jaworze | 10 | 16 | 29:22 |
6. | GTS Bojszowy | 11 | 8 | 12:33 |
7. | LKS Studzienice | 11 | 6 | 15:36 |
8. | LKS Łąka | 11 | 4 | 14:36 |
Grupa spadkowa
Wyniki 9. kolejki:
Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka 4:0 (1:0)
1:0 - Toporczyk, 40 min.
2:0 - Szafrański, 49 min.
3:0 - Żupa, 51 min. (samobójczy)
4:0 - Wala, 75 min.
Pionier Pisarzowice - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
1:0 - Nycz, 24 min.
1:1 - Polański, 89 min.
Piast Bieruń - ZET Tychy 0:2 (0:0)
0:1 - Pustalnik, 60 min.
0:2 - Pustalinik, 80 min.
LKS Bestwinka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:1 (1:0)
1:0 - Skęczek, 2 min.
1:1 - Robaszewski, 81 min.
2:1 - Adamowicz, 90 min.
Przełom Kaniów - MRKS II Czechowice-Dziedzice 2:2 (0:0)
0:1 - Adamczyk, 55 min.
1:1 - Jurczyga, 72 min.
2:1 - Jurczyga, 88 min.
2:2 - Herok, 90 min.
Pauzował: Sokół Wola
1. | ZET Tychy | 17 | 36 | 42:20 |
2. | Ogrodnik Cielmice | 17 | 35 | 48:18 |
3. | BKS Stal Bielsko-Biała | 17 | 29 | 32:18 |
4. | LKS Wisła Wielka | 17 | 28 | 33:28 |
5. | Piast Bieruń | 18 | 28 | 30:33 |
6. | MRKS II Czechowice-Dziedzice | 17 | 27 | 40:31 |
7. | KS Bestwinka | 17 | 27 | 25:23 |
8. | Pionier Pisarzowice | 18 | 21 | 32:40 |
9 | Sokół Wola | 17 | 20 | 30:38 |
10. | LKS Rudołtowice-Ćwiklice | 17 | 9 | 19:42 |
11. | Przełom Kaniów | 18 | 5 | 13:53 |
.
Artykuły powiązane
- Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada
- Derby Gliwic czyli Sośnica podejmuje ŁTS Łabędy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 listopada
- Slavia zatrzymała Spartę, a Granica zastopowała Nędzę - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 5 i 6 listopada
- Concordia Knurów podejmuje Gwiazdę Chudów. Lokalne derby w Połomi - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 5 i 6 listopada
- Beniaminek z Czyżowic zatrzymał Nędzę. Sparta znów liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 29 i 30 października