Wydrukuj tę stronę

Dziesięć goli Sośnicy Gliwice, derby dla Podlesianki - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 12 i 13 czerwca

Dziesięć goli Sośnicy Gliwice, derby dla Podlesianki - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 12 i 13 czerwca

Aż dziesięć goli zaaplikowali drużynie Czarnych Kozłowa Góra piłkarze Sośnicy Gliwice. Nie było niespodzianki w derbach Katowic: Podlesianka pokonała MK Górnika. Nie doszedł do skutku mecz w Lędzinach.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 14. kolejki:

Burza Borowa Wieś - Silesia Miechowice 0:3 (0:2)
0:1 - Rożek, 2 min.
0:2 - Suker, 9 min.
0:3 - Salicki, 56 min.

Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice 0:4 (0:2)
0:1 - Fabian, 22 min.
0:2 - Fabian, 28 min.
0:3 - Łuczak, 50 min.
0:4 - Buchta, 78 min.

ŁTS Łabędy - Odra Miasteczko Śląskie 1:3 (1:3)
0:1 - Poznański, 5 min.
0:2 - Thiel, 15 min.
0:3 - Jaworek, 34 min.
1:3 - Nowotarski, 43 min.

Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice 4:1 (1:1)
1:0 - Korzus, 23 min.
1:1 - Kapica, 35 min.
2:1 - Daszkiewicz, 60 min.
3:1 - Daszkiewicz, 85 min.
4:1 - Miszok, 90 min.

 1.  Piast II Gliwice  11  31  40:7
 2.  Orzeł Miedary  12  29  45:12
 3.  Odra Miasteczko Śląskie  13  20  23:23
 4.  Przyszłość Ciochowice  12  17  19:22
 5.  Silesia Miechowice  12  14  25:29
 6.  Olimpia Boruszowice  12  10  16:26
 7.  ŁTS Łabędy  12   9  11:26
 8.  Burza Borowa Wieś  12   5  11:47

Grupa spadkowa

Wyniki 3. kolejki:

Concordia Knurów - Sokół Orzech 1:0 (1:0)
1:0 - Górka, 32 min.

Górnik Bobrowniki Śląskie - Tęcza Wielowieś 5:1 (1:0)
1:0 - Dziuk, 36 min.
2:0 - Kosak, 53 min.
3:0 - Kosak, 70 min.
4:0 - Dziuk, 75 min.
4:1 - Dziambor, 87 min.
5:1 - Chwolik, 88 min.

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Gwiazda Chudów 2:5 (0:1)
0:1 - Kubisz, 5 min.
0:2 - Woźniak, 49 min.
0:3 - Woźniak, 53 min.
1:3 - Janik, 64 min.
1:4 - Kubisz, 71 min.
1:5 - Woźniak, 81 min.
2:5 - Janik, 88 min.

Unia Strzybnica - KS 94 Rachowice 0:0

Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice 0:10 (0:4)
0:1 - Kiełpiński, 10 min.
0:2 - Sawicki, 14 min.
0:3 - Sobek, 37 min.
0:4 - Sawicki, 43 min.
0:5 - Kiełpiński, 51 min.
0:6 - Warchałowski, 63 min.
0:7 - Warchałowski, 68 min.
0:8 - Szczurek, 70 min.
0:9 - Szczurek, 74 min.
0:10 - Barański, 87 min.

Pauzowali: Czarni Pyskowice

 1.  Gwiazda Chudów  18  39   55:24
 2.  Sokół Orzech  18  31  46:33
 3.  Czarni Pyskowice  18  30  26:24 
 4.  Sośnica Gliwice  19  28  39:24
 5.  Górnik Bobrowniki Śląskie  18  28  46:48
 6.  Concordia Knurów  19   27  49:40
 7.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie  18  26  35:37
 8.  Unia Strzybnica  18  23  33:32
 9  KS 94 Rachowice  18  23  26:26
10.  Tęcza Wielowieś  18  15  27:52
11.  Czarni Kozłowa Góra  18   4  17:64

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 13. kolejki:

Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia 3:5 (1:3)
0:1 - Hasior, 3 min.
1:1 - Węgrzyk, 17 min.
1:2 - Kąkol, 36 min.
1:3 - Nowak, 38 min.
1:4 - Szopa, 50 min.
2:4 - Węgrzyk, 52 min.
3:4 - Węgrzyk, 56 min.
3:5 - Hasior, 90 min.

Unia Racibórz - Forteca Świerklany 4:1 (1:0)
1:0 - Łagosz, 21 min.
2:0 - Sobek, 67 min.
2:1 - Czerniak,
3:1 - Woniakowski,
4:1 - Gawlik, 88 min.

Granica Ruptawa - Czarni Gorzyce 1:4 (1:2)
0:1 - Kucharski, 9 min.
0:2 - Bober, 37 min.
1:2 - Konopacki, 42 min.
1:3 - Kucharski, 47 min.
1:4 - Kukla, 90 min.

LKS Tworków - LKS Krzyżanowice 2:1 (2:0)
1:0 - Szewczyk, 17 min.
2:0 - Kocot, 31 min.
2:1 - Musioł, 58 min.

 1.  Czarni Gorzyce  10  28  38:5
 2.  Unia Racibórz  10  18  17:20
 3.  LKS Tworków  10  16  22:20
 4.  Forteca Świerklany  10  16  23:22
 5.  LKS Krzyżanowice  10  13  27:23
 6.  Granica Ruptawa  10  10  16:28
 7.  Płomień Połomia  10   7  11:17
 8.  Pierwszy Chwałowice  10   7  11:30

Grupa spadkowa

Wyniki 12. kolejki:

MKS 32 Radziejów - Zameczek Czernica 2:3 (1:2)
1:0 - Sierny, 4 min.
1:1 - Świdergoł, 21 min.
1:2 - Smal, 24 min.
2:2 - Pawlak, 81 min.
2:3 - Reguła, 89 min.

Rymer Rybnik - Naprzód Borucin 1:8 (0:8)
0:1 - Owczarczyk, 5 min.
0:2 - Cerkowniak, 8 min.
0:3 - Cerkowniak, 14 min.
0:4 - Stawarski, 18 min.
0:5 - Cerkowniak, 24 min.
0:6 - Mańka, 29 min.
0:7 - Ziemkiewicz, 34 min.
0:8 - Wrzosek, 45 min. (samobójczy)
1:8 - Szydłowski, 77 min.

Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice 2:1 (1:1)
1:0 - Pawelec, 34 min.
1:1 - Kraśniewski, 45 min.
2:1 - Miczek, 78 min.

KS 1905 Krzanowice - Polonia Łaziska Rybnickie 2:2 (0:1)
0:1 - Szymura, 9 min.
0:2 - Szkatuła, 80 min.
1:2 - Gorzawski, 77 min.
2:2 - Święty, 88 min.

MKS Czerwionka - Silesia Lubomia 0:2 (0:1)
0:1 - Florokowski, 29 min.
0:2 - Florkowski, 84 min.

Gwiazda Skrzyszów - LKS 1908 Nędza 2:3 (1:3)
0:1 - Popow, 19 min.
0:2 - Cichecki, 30 min.
1:2 - Rymer, 42 min.
1:3 - Popow, 45 min.
2:3 - Kindalski, 69 min.

 1.  Naprzód Borucin   18  40   66:26
 2.  LKS 1908 Nędza  16  36  36:25
 3.  Zameczek Czernica  18  34  33:22 
 4.  Gwiazda Skrzyszów  18  32  36:23
 5.  Silesia Lubomia  18  31  33:23
 6.  KS 1905 Krzanowice  18   30  39:32
 7.  Rymer Rybnik  18  27  38:41
 8.  Polonia Marklowice  18  25  30:32
 9  Dąb Gaszowice  18  17  27:42
10.  Polonia Łaziska Rybnickie  18  15  23:39
11.  MKS 32 Radziejów  18   8  24:50
12.  MKS Czerwionka  18   7  19:49

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 11. kolejki:

Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 0:3 (0:2)
0:1 - Kłosek, 15 min.
0:2 - Popczyk, 45 min.
0:3 - Popczyk, 58 min.

MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice 0:4 (0:2)
0:1 - Kędzierski, 10 min.
0:2 - Colik, 32 min.
0:3 - Gancarczyk, 57 min.
0:4 - Rosiński, 69 min.

Sparta Katowice - Pogoń Imielin 7:1 (3:0)
1:0 - Gielza, 9 min.
2:0 - Gąska, 12 min.
3:0 - Gielza, 29 min.
4:0 - Bożek, 63 min.
4:1 - Turczyński, 70 min.
5:1 - Bożek, 79 min.
6:1 - Bożek, 88 min.
7:1 - Bożek, 90 min.

Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice 2:3 (0:1)
0:1 - Sadowski, 41 min.
1:1 - Gruszka, 64 min.
1:2 - Nabijonov, 86 min.
2:2 - Kucharczak, 87 min.
2:3 - Nabijonow, 90 min.

 1.  Podlesianka Katowice  11  26  41:12
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  11  23  31:11
 3.  Sparta Katowice  11  19  27:17
 4.  Cyklon Rogoźnik  11  14  17:21
 5.  Niwy Brudzowice  11  11  16:29
 6.  Pogoń Imielin  11  11  16:26
 7.  MK Górnik Katowice  11  10  18:42
 8.  Tęcza Błędów  11   8  16:24

Grupa spadkowa

Wyniki 13. kolejki:

Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice 6:1 (3:1)
1:0 - Vieira, 8 min.
2:0 - Fahrenholt, 34 min.
2:1 - Majchrowski, 41 min.
3:1 - Fahrenholt, 42 min.
4:1 - Vieira, 52 min.
5:1 - Cieślik, 64 min.
6:1 - Vieira, 87 min.

Górnik Wojkowice - Siemianowiczanka 1:0 (0:0)
1:0 - Dyrda, 78 min.

Źródło Kromołów - Wawel Wirek 8:1 (4:0)
1:0 - Wacławik, 1 min.
2:0 - Szadkowski, 9 min.
3:0 - Szadkowski, 11 min.
4:0 - Szadkowski, 38 min.
4:1 - Iwański, 69 min.
5:1 - Szwaja, 71 min.
6:1 - Wasik, 75 min.
7:1 - Szwaja, 80 min.
8:1 - Skrzypek, 88 min.

Błękitni Sarnów - GKS II Katowice 3:4 (0:2)
0:1 - Pietrzyk, 14 min.
0:2 - Nowak, 33 min.
1:2 - Keller, 60 min.
1:3 - Wodnicki, 60 min.
2:3 - Góral, 68 min.
2:4 - Nocoń, 71 min.
3:4 - Miska, 76 min.

Unia Ząbkowice - Orzeł Mokre 1:2 (1:2)
0:1 - Kulisa, 16 min.
1:1 - Chmielewski, 29 min.
1:2 - Janoszka, 41 min.

Górnik Piaski - Urania Ruda Śląska 3:5 (1:1)
0:1 - Ogiński, 13 min.
1:1 - Pikuta, 43 min.
2:1 - Borek, 47 min.
2:2 - Nowak, 51 min.
2:3 - Bujny, 61 min.
3:3 - Wanot, 80 min.
3:4 - Zalewski, 82 min.
3:5 - Woźniak, 86 min.

Pauzował: Naprzód Lipiny

 1.  GKS II Katowice  22  52   83:27
 2.  Górnik Wojkowice  21  48  53:21
 3.  Górnik 09 Mysłowice  21  46  59:32 
 4.  Źródło Kromołów  21  45  81:33
 5.  Siemianowiczanka  22  34  47:38
 6.  Ostoja Żelisławice  21   32  51:54
 7.  Błękitni Sarnów  21  26  43:46
 8.  Orzeł Mokre  21  25  31:42
 9.  Unia Ząbkowice  21  24  37:42
10.  Naprzód Lipiny  21  24  36:58
11.  Wawel Wirek  22  15  34:64
12.  Urania Ruda Śląska  21  12  31:79
13.  Górnik Piaski  21   6  25:75

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 11. kolejki:

GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (1:1)
1:0 -
1:1 - Wróblewski, 45 min. (karny)
1:2 - Wróblewski, 47 min.
1:3 - Dudajek, 58 min.
1:4 - Kasprzak, 64 min. (karny)

LKS Łąka - Pasjonat Dankowice 1:5 (0:3)
0:1 - Czylok, 18 min.
0:2 - Ogiegło, 34 min.
0:3 - Tobiasz, 40 min.
0:4 - Sadlok, 54 min.
1:4 - 57 min.
1:5 - Sadlok, 67 min.

LKS Bestwina - LKS Studzienice 7:0 (3:0)
1:0 - Wilczek, 2 min.
2:0 - Wilczek, 26 min.
3:0 - Gleindek, 34 min.
4:0 - Makowski, 52 min.
5:0 - Wilczek, 63 min.
6:0 - Gleindek, 76 min.
7:0 - Gacek, 87 min.

Mecz MKS Lędziny - Czarni Jaworze przełożony na 16 czerwca

 1.  LKS Bestwina  11  25   32:14
 2.  MKS Lędziny  10  22  32:13
 3.  Rekord II Bielsko-Biała  11  19  27:17
 4.  Pasjonat Dankowice  11  19  29:19
 5.  Czarni Jaworze  10  16  29:22
 6.  GTS Bojszowy  11   8  12:33
 7.  LKS Studzienice  11   6  15:36
 8.  LKS Łąka  11   4  14:36

Grupa spadkowa

Wyniki 9. kolejki:

Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka 4:0 (1:0)
1:0 - Toporczyk, 40 min.
2:0 - Szafrański, 49 min.
3:0 - Żupa, 51 min. (samobójczy)
4:0 - Wala, 75 min.

Pionier Pisarzowice - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
1:0 - Nycz, 24 min.
1:1 - Polański, 89 min.

Piast Bieruń - ZET Tychy 0:2 (0:0)
0:1 - Pustalnik, 60 min.
0:2 - Pustalinik, 80 min.

LKS Bestwinka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:1 (1:0)
1:0 - Skęczek, 2 min.
1:1 - Robaszewski, 81 min.
2:1 - Adamowicz, 90 min.

Przełom Kaniów - MRKS II Czechowice-Dziedzice 2:2 (0:0)
0:1 - Adamczyk, 55 min.
1:1 - Jurczyga, 72 min.
2:1 - Jurczyga, 88 min.
2:2 - Herok, 90 min.

Pauzował: Sokół Wola

 1.  ZET Tychy  17  36   42:20
 2.  Ogrodnik Cielmice  17  35  48:18
 3.  BKS Stal Bielsko-Biała  17  29  32:18 
 4.  LKS Wisła Wielka  17  28  33:28
 5.  Piast Bieruń  18  28  30:33
 6.  MRKS II Czechowice-Dziedzice  17   27  40:31
 7.  KS Bestwinka  17  27  25:23
 8.  Pionier Pisarzowice  18  21  32:40
 9  Sokół Wola  17  20  30:38
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice  17   9  19:42
11.  Przełom Kaniów  18   5  13:53

 .

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Dziesięć goli Sośnicy Gliwice, derby dla Podlesianki - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 12 i 13 czerwca - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Dziesięć goli Sośnicy Gliwice, derby dla Podlesianki - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 12 i 13 czerwca

Dziesięć goli Sośnicy Gliwice, derby dla Podlesianki - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 12 i 13 czerwca

Aż dziesięć goli zaaplikowali drużynie Czarnych Kozłowa Góra piłkarze Sośnicy Gliwice. Nie było niespodzianki w derbach Katowic: Podlesianka pokonała MK Górnika. Nie doszedł do skutku mecz w Lędzinach.

Bytom - Zabrze

Grupa mistrzowska

Wyniki 14. kolejki:

Burza Borowa Wieś - Silesia Miechowice 0:3 (0:2)
0:1 - Rożek, 2 min.
0:2 - Suker, 9 min.
0:3 - Salicki, 56 min.

Przyszłość Ciochowice - Piast II Gliwice 0:4 (0:2)
0:1 - Fabian, 22 min.
0:2 - Fabian, 28 min.
0:3 - Łuczak, 50 min.
0:4 - Buchta, 78 min.

ŁTS Łabędy - Odra Miasteczko Śląskie 1:3 (1:3)
0:1 - Poznański, 5 min.
0:2 - Thiel, 15 min.
0:3 - Jaworek, 34 min.
1:3 - Nowotarski, 43 min.

Orzeł Miedary - Olimpia Boruszowice 4:1 (1:1)
1:0 - Korzus, 23 min.
1:1 - Kapica, 35 min.
2:1 - Daszkiewicz, 60 min.
3:1 - Daszkiewicz, 85 min.
4:1 - Miszok, 90 min.

 1.  Piast II Gliwice  11  31  40:7
 2.  Orzeł Miedary  12  29  45:12
 3.  Odra Miasteczko Śląskie  13  20  23:23
 4.  Przyszłość Ciochowice  12  17  19:22
 5.  Silesia Miechowice  12  14  25:29
 6.  Olimpia Boruszowice  12  10  16:26
 7.  ŁTS Łabędy  12   9  11:26
 8.  Burza Borowa Wieś  12   5  11:47

Grupa spadkowa

Wyniki 3. kolejki:

Concordia Knurów - Sokół Orzech 1:0 (1:0)
1:0 - Górka, 32 min.

Górnik Bobrowniki Śląskie - Tęcza Wielowieś 5:1 (1:0)
1:0 - Dziuk, 36 min.
2:0 - Kosak, 53 min.
3:0 - Kosak, 70 min.
4:0 - Dziuk, 75 min.
4:1 - Dziambor, 87 min.
5:1 - Chwolik, 88 min.

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Gwiazda Chudów 2:5 (0:1)
0:1 - Kubisz, 5 min.
0:2 - Woźniak, 49 min.
0:3 - Woźniak, 53 min.
1:3 - Janik, 64 min.
1:4 - Kubisz, 71 min.
1:5 - Woźniak, 81 min.
2:5 - Janik, 88 min.

Unia Strzybnica - KS 94 Rachowice 0:0

Czarni Kozłowa Góra - Sośnica Gliwice 0:10 (0:4)
0:1 - Kiełpiński, 10 min.
0:2 - Sawicki, 14 min.
0:3 - Sobek, 37 min.
0:4 - Sawicki, 43 min.
0:5 - Kiełpiński, 51 min.
0:6 - Warchałowski, 63 min.
0:7 - Warchałowski, 68 min.
0:8 - Szczurek, 70 min.
0:9 - Szczurek, 74 min.
0:10 - Barański, 87 min.

Pauzowali: Czarni Pyskowice

 1.  Gwiazda Chudów  18  39   55:24
 2.  Sokół Orzech  18  31  46:33
 3.  Czarni Pyskowice  18  30  26:24 
 4.  Sośnica Gliwice  19  28  39:24
 5.  Górnik Bobrowniki Śląskie  18  28  46:48
 6.  Concordia Knurów  19   27  49:40
 7.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie  18  26  35:37
 8.  Unia Strzybnica  18  23  33:32
 9  KS 94 Rachowice  18  23  26:26
10.  Tęcza Wielowieś  18  15  27:52
11.  Czarni Kozłowa Góra  18   4  17:64

Racibórz - Rybnik

Grupa mistrzowska

Wyniki 13. kolejki:

Pierwszy Chwałowice - Płomień Połomia 3:5 (1:3)
0:1 - Hasior, 3 min.
1:1 - Węgrzyk, 17 min.
1:2 - Kąkol, 36 min.
1:3 - Nowak, 38 min.
1:4 - Szopa, 50 min.
2:4 - Węgrzyk, 52 min.
3:4 - Węgrzyk, 56 min.
3:5 - Hasior, 90 min.

Unia Racibórz - Forteca Świerklany 4:1 (1:0)
1:0 - Łagosz, 21 min.
2:0 - Sobek, 67 min.
2:1 - Czerniak,
3:1 - Woniakowski,
4:1 - Gawlik, 88 min.

Granica Ruptawa - Czarni Gorzyce 1:4 (1:2)
0:1 - Kucharski, 9 min.
0:2 - Bober, 37 min.
1:2 - Konopacki, 42 min.
1:3 - Kucharski, 47 min.
1:4 - Kukla, 90 min.

LKS Tworków - LKS Krzyżanowice 2:1 (2:0)
1:0 - Szewczyk, 17 min.
2:0 - Kocot, 31 min.
2:1 - Musioł, 58 min.

 1.  Czarni Gorzyce  10  28  38:5
 2.  Unia Racibórz  10  18  17:20
 3.  LKS Tworków  10  16  22:20
 4.  Forteca Świerklany  10  16  23:22
 5.  LKS Krzyżanowice  10  13  27:23
 6.  Granica Ruptawa  10  10  16:28
 7.  Płomień Połomia  10   7  11:17
 8.  Pierwszy Chwałowice  10   7  11:30

Grupa spadkowa

Wyniki 12. kolejki:

MKS 32 Radziejów - Zameczek Czernica 2:3 (1:2)
1:0 - Sierny, 4 min.
1:1 - Świdergoł, 21 min.
1:2 - Smal, 24 min.
2:2 - Pawlak, 81 min.
2:3 - Reguła, 89 min.

Rymer Rybnik - Naprzód Borucin 1:8 (0:8)
0:1 - Owczarczyk, 5 min.
0:2 - Cerkowniak, 8 min.
0:3 - Cerkowniak, 14 min.
0:4 - Stawarski, 18 min.
0:5 - Cerkowniak, 24 min.
0:6 - Mańka, 29 min.
0:7 - Ziemkiewicz, 34 min.
0:8 - Wrzosek, 45 min. (samobójczy)
1:8 - Szydłowski, 77 min.

Polonia Marklowice - Dąb Gaszowice 2:1 (1:1)
1:0 - Pawelec, 34 min.
1:1 - Kraśniewski, 45 min.
2:1 - Miczek, 78 min.

KS 1905 Krzanowice - Polonia Łaziska Rybnickie 2:2 (0:1)
0:1 - Szymura, 9 min.
0:2 - Szkatuła, 80 min.
1:2 - Gorzawski, 77 min.
2:2 - Święty, 88 min.

MKS Czerwionka - Silesia Lubomia 0:2 (0:1)
0:1 - Florokowski, 29 min.
0:2 - Florkowski, 84 min.

Gwiazda Skrzyszów - LKS 1908 Nędza 2:3 (1:3)
0:1 - Popow, 19 min.
0:2 - Cichecki, 30 min.
1:2 - Rymer, 42 min.
1:3 - Popow, 45 min.
2:3 - Kindalski, 69 min.

 1.  Naprzód Borucin   18  40   66:26
 2.  LKS 1908 Nędza  16  36  36:25
 3.  Zameczek Czernica  18  34  33:22 
 4.  Gwiazda Skrzyszów  18  32  36:23
 5.  Silesia Lubomia  18  31  33:23
 6.  KS 1905 Krzanowice  18   30  39:32
 7.  Rymer Rybnik  18  27  38:41
 8.  Polonia Marklowice  18  25  30:32
 9  Dąb Gaszowice  18  17  27:42
10.  Polonia Łaziska Rybnickie  18  15  23:39
11.  MKS 32 Radziejów  18   8  24:50
12.  MKS Czerwionka  18   7  19:49

Katowice - Sosnowiec

Grupa mistrzowska

Wyniki 11. kolejki:

Tęcza Błędów - Zagłębie II Sosnowiec 0:3 (0:2)
0:1 - Kłosek, 15 min.
0:2 - Popczyk, 45 min.
0:3 - Popczyk, 58 min.

MK Górnik Katowice - Podlesianka Katowice 0:4 (0:2)
0:1 - Kędzierski, 10 min.
0:2 - Colik, 32 min.
0:3 - Gancarczyk, 57 min.
0:4 - Rosiński, 69 min.

Sparta Katowice - Pogoń Imielin 7:1 (3:0)
1:0 - Gielza, 9 min.
2:0 - Gąska, 12 min.
3:0 - Gielza, 29 min.
4:0 - Bożek, 63 min.
4:1 - Turczyński, 70 min.
5:1 - Bożek, 79 min.
6:1 - Bożek, 88 min.
7:1 - Bożek, 90 min.

Cyklon Rogoźnik - Niwy Brudzowice 2:3 (0:1)
0:1 - Sadowski, 41 min.
1:1 - Gruszka, 64 min.
1:2 - Nabijonov, 86 min.
2:2 - Kucharczak, 87 min.
2:3 - Nabijonow, 90 min.

 1.  Podlesianka Katowice  11  26  41:12
 2.  Zagłębie II Sosnowiec  11  23  31:11
 3.  Sparta Katowice  11  19  27:17
 4.  Cyklon Rogoźnik  11  14  17:21
 5.  Niwy Brudzowice  11  11  16:29
 6.  Pogoń Imielin  11  11  16:26
 7.  MK Górnik Katowice  11  10  18:42
 8.  Tęcza Błędów  11   8  16:24

Grupa spadkowa

Wyniki 13. kolejki:

Górnik 09 Mysłowice - Ostoja Żelisławice 6:1 (3:1)
1:0 - Vieira, 8 min.
2:0 - Fahrenholt, 34 min.
2:1 - Majchrowski, 41 min.
3:1 - Fahrenholt, 42 min.
4:1 - Vieira, 52 min.
5:1 - Cieślik, 64 min.
6:1 - Vieira, 87 min.

Górnik Wojkowice - Siemianowiczanka 1:0 (0:0)
1:0 - Dyrda, 78 min.

Źródło Kromołów - Wawel Wirek 8:1 (4:0)
1:0 - Wacławik, 1 min.
2:0 - Szadkowski, 9 min.
3:0 - Szadkowski, 11 min.
4:0 - Szadkowski, 38 min.
4:1 - Iwański, 69 min.
5:1 - Szwaja, 71 min.
6:1 - Wasik, 75 min.
7:1 - Szwaja, 80 min.
8:1 - Skrzypek, 88 min.

Błękitni Sarnów - GKS II Katowice 3:4 (0:2)
0:1 - Pietrzyk, 14 min.
0:2 - Nowak, 33 min.
1:2 - Keller, 60 min.
1:3 - Wodnicki, 60 min.
2:3 - Góral, 68 min.
2:4 - Nocoń, 71 min.
3:4 - Miska, 76 min.

Unia Ząbkowice - Orzeł Mokre 1:2 (1:2)
0:1 - Kulisa, 16 min.
1:1 - Chmielewski, 29 min.
1:2 - Janoszka, 41 min.

Górnik Piaski - Urania Ruda Śląska 3:5 (1:1)
0:1 - Ogiński, 13 min.
1:1 - Pikuta, 43 min.
2:1 - Borek, 47 min.
2:2 - Nowak, 51 min.
2:3 - Bujny, 61 min.
3:3 - Wanot, 80 min.
3:4 - Zalewski, 82 min.
3:5 - Woźniak, 86 min.

Pauzował: Naprzód Lipiny

 1.  GKS II Katowice  22  52   83:27
 2.  Górnik Wojkowice  21  48  53:21
 3.  Górnik 09 Mysłowice  21  46  59:32 
 4.  Źródło Kromołów  21  45  81:33
 5.  Siemianowiczanka  22  34  47:38
 6.  Ostoja Żelisławice  21   32  51:54
 7.  Błękitni Sarnów  21  26  43:46
 8.  Orzeł Mokre  21  25  31:42
 9.  Unia Ząbkowice  21  24  37:42
10.  Naprzód Lipiny  21  24  36:58
11.  Wawel Wirek  22  15  34:64
12.  Urania Ruda Śląska  21  12  31:79
13.  Górnik Piaski  21   6  25:75

Tychy - Bielsko-Biała

Grupa mistrzowska

Wyniki 11. kolejki:

GTS Bojszowy - Rekord II Bielsko-Biała 1:4 (1:1)
1:0 -
1:1 - Wróblewski, 45 min. (karny)
1:2 - Wróblewski, 47 min.
1:3 - Dudajek, 58 min.
1:4 - Kasprzak, 64 min. (karny)

LKS Łąka - Pasjonat Dankowice 1:5 (0:3)
0:1 - Czylok, 18 min.
0:2 - Ogiegło, 34 min.
0:3 - Tobiasz, 40 min.
0:4 - Sadlok, 54 min.
1:4 - 57 min.
1:5 - Sadlok, 67 min.

LKS Bestwina - LKS Studzienice 7:0 (3:0)
1:0 - Wilczek, 2 min.
2:0 - Wilczek, 26 min.
3:0 - Gleindek, 34 min.
4:0 - Makowski, 52 min.
5:0 - Wilczek, 63 min.
6:0 - Gleindek, 76 min.
7:0 - Gacek, 87 min.

Mecz MKS Lędziny - Czarni Jaworze przełożony na 16 czerwca

 1.  LKS Bestwina  11  25   32:14
 2.  MKS Lędziny  10  22  32:13
 3.  Rekord II Bielsko-Biała  11  19  27:17
 4.  Pasjonat Dankowice  11  19  29:19
 5.  Czarni Jaworze  10  16  29:22
 6.  GTS Bojszowy  11   8  12:33
 7.  LKS Studzienice  11   6  15:36
 8.  LKS Łąka  11   4  14:36

Grupa spadkowa

Wyniki 9. kolejki:

Ogrodnik Cielmice - LKS Wisła Wielka 4:0 (1:0)
1:0 - Toporczyk, 40 min.
2:0 - Szafrański, 49 min.
3:0 - Żupa, 51 min. (samobójczy)
4:0 - Wala, 75 min.

Pionier Pisarzowice - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
1:0 - Nycz, 24 min.
1:1 - Polański, 89 min.

Piast Bieruń - ZET Tychy 0:2 (0:0)
0:1 - Pustalnik, 60 min.
0:2 - Pustalinik, 80 min.

LKS Bestwinka - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2:1 (1:0)
1:0 - Skęczek, 2 min.
1:1 - Robaszewski, 81 min.
2:1 - Adamowicz, 90 min.

Przełom Kaniów - MRKS II Czechowice-Dziedzice 2:2 (0:0)
0:1 - Adamczyk, 55 min.
1:1 - Jurczyga, 72 min.
2:1 - Jurczyga, 88 min.
2:2 - Herok, 90 min.

Pauzował: Sokół Wola

 1.  ZET Tychy  17  36   42:20
 2.  Ogrodnik Cielmice  17  35  48:18
 3.  BKS Stal Bielsko-Biała  17  29  32:18 
 4.  LKS Wisła Wielka  17  28  33:28
 5.  Piast Bieruń  18  28  30:33
 6.  MRKS II Czechowice-Dziedzice  17   27  40:31
 7.  KS Bestwinka  17  27  25:23
 8.  Pionier Pisarzowice  18  21  32:40
 9  Sokół Wola  17  20  30:38
10.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice  17   9  19:42
11.  Przełom Kaniów  18   5  13:53

 .

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing