Sagot Gym - jedyna taka siłownia i klub fitness na mapie Katowic

Sagot Gym - jedyna taka siłownia i klub fitness na mapie Katowic

SAGOT GYM to nowoczesne i wspaniałe miejsce na idealny trening. Poznasz tu pozytywnie zakręconych ludzi, profesjonalnych instruktorów, a przy tym spędzisz czas  w super atmosferze! Siłownia, fitness, sztuki walki, zajęcia samoobrony, Zumba jak i fit mama to tylko niektóre z zajęć prowadzonych w SAGOT GYM.

 

Szukasz dobrego klubu fitness w Katowicach? Zastanawiasz się gdzie jest najlepsza siłownia, najlepiej blisko katowickiego rynku? Sprawdź ofertę SAGOT Gym - prawdziwej siłowni "z duszą", prowadzoną przez prawdziwych pasjonatów. Spotkasz tam najlepszych trenerów i fantastycznych ludzi, a do tego osiągniesz swoje wymarzone treningowe rezultaty. 

1. Siłownia blisko rynku w Katowicach 

Mieścimy się w ścisłym centrum Katowic – 5 minut pieszo od dworca kolejowego,  3 minuty pieszo od dworca autobusowego.

Jeżeli jesteś zmotoryzowany, czeka na Ciebie darmowe miejsce parkingowe, znajdujące się bezpośrednio na terenie klubu SAGOT GYM. Własny parking zapewnia komfort, oszczędność czasu oraz pieniędzy.

 2. Szeroka oferta karnetów 

Znajdziesz u nas wiele opcji karnetowych: od wejść jednorazowych, poprzez miesięczne karnety, aż po karnety w formie open - gdzie w pełni możesz korzystać z siłowni, zajęć fitness, sauny i (czego nie znajdziesz w innych klubach) zajęć samoobrony Krav Maga! 

Jeżeli chcesz chodzić tylko na siłownię lub zajęcia fitness - nie musisz płacić wpisowego!

Posiadanie karnetu klubu SAGOT GYM umożliwia Ci trening w dowolnej wybranej przez Ciebie formie!

To Ty decydujesz co i kiedy chcesz ćwiczyć ponieważ wszystko masz w jednym miejscu, dostępne w zasięgu ręki.

 3. Siłownia i strefa wolnych ciężarów 

W łatwy sposób zbudujesz sylwetkę i zadbasz o muskulaturę swojego ciała.

Atlasy, sztangi, ciężarki, ciężary, drążki to tylko niektóre urządzenia pozwalające na trening siłowy. Przyjdź i sprawdź, na którym ćwiczy się najlepiej – niezależnie od tego, czy chcesz rzeźbić ciało, pracować nad budową mięśni czy też właśnie pobijasz swój dotychczasowy rekord!

 4. Jedyna taka oferta na Śląsku - pakiet siłowni, fitness i zajęć samoobrony W JEDNYM 

Krav Maga to najskuteczniejszy system samoobrony

Krav Maga bazuje na naturalnych odruchach ludzkiego ciała, dlatego też każdy adept przyswaja techniki samoobrony bardzo szybko i łatwo. Niezależnie od wieku, płci, wzrostu – nie ma też kategorii wagowych – wszyscy jesteśmy równi - w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia masz prawo się bronić, a dzięki doświadczonym instruktorom odkryjesz ile przyjemności i endorfin przynosi nauka samoobrony. Pokonaj swoje słabości, naucz się jak skutecznie działać w stresie zyskując pewność siebie. 

Dzięki jednej opcji karnetowej możesz korzystać z wszystkich zajęć! 

 5. Zajęcia jogi

Joga – poznaj możliwości swojego ciała

Joga to ćwiczenia zarówno fizyczne jak i umysłowe. Nieprawdopodobna integracja ciała i umysłu  pozwoli Ci się zrelaksować, stawy staną się bardziej elastyczne, a towarzyszące przy tym poczucie wolności korzystnie wpływa na harmonię i samopoczucie.

 6. Pomoc fizjoterapeuty na miejscu

Siłownia SAGOT GYM to nie tylko trening - to również pomoc.

Jeżeli czujesz, że Twoja sprawność fizyczna i manualna nie jest przygotowana na wysiłek, skorzystaj z pomocy fizjoterapeuty. Dzięki specjalistom w SAGOT GYM poznasz co jest przyczyną pogorszenia stanu zdrowia fizycznego i dostaniesz odpowiednie wskazówki, dzięki którym ćwiczenia staną się przyjemnością, a co za tym idzie – poprawi się Twoja mobilność.

 7. NOWE ZAJĘCIA - Fit Mama 

W SAGOT GYM stale rozszerzamy ofertę o nowe zajęcia. Jednym z nich jest program Fit mama. To trening przygotowany z myślą o kobietach, które chcą ćwiczyć mając na głowie trud, jakim jest wychowywanie dzieci. Innowacyjny system ćwiczeń przekłada się na rozwój psychofizyczny każdej mamy, a co za tym idzie – sylwetka, sprawność fizyczna i dobre samopoczucie.

Każda mama może przyjść do SAGOT GYM ze swoimi dziećmi, którymi zaopiekujemy się w trakcie treningu! Jest to niezwykle ważne, pozwala to obniżyć stres oraz podnosi komfort podczas spędzania czasu na sali. 

8. To nie wszystko! 

Oczywiście wyżej wymienione to nie wszystko!

Przyjdź i przekonaj się co jeszcze oferuje SAGOT GYM – to niespotykane jak dotąd miejsce wyróżnia się oryginalnością i szerokim wachlarzem możliwości.

9. Pierwsza wizyta za darmo!  

PAMIĘTAJ, że pierwsza wizyta w klubie jest całkowicie za darmo!

W klubie jest kilka sal treningowych, nowoczesny sprzęt, miła obsługa, trenerzy / instruktorzy, którzy podchodzą do tematu z czystej pasji, a po treningu orzeźwienie przyniosą Ci schłodzone napoje oraz wysokiego standardu natryski.

WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM TRENINGU W SAGOT GYM!

Gdzie znajdziesz naszą siłownię?  

Siłownia i klub fitness SAGOT GYM mieszczą się tuż przy rynku w Katowicach, na ulicy Sokolskiej 31. 

Więcej informacji znajdziesz na tych stronach: 

 

 

Dodatkowe informacje

  • WP:
Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami