Wydrukuj tę stronę

Unia Książenice pokazała moc, Cidry przegrały w Grodźcu - wyniki 5. kolejki IV ligi (aktualizacja)

FOTO: ruchradzionkow.com/Z. Taul FOTO: ruchradzionkow.com/Z. Taul

Unia Książenice przegrywała do przerwy z LKS Czaniec 1:2, ale po zmianie stron strzeliła pięć goli i odniosła efektowne zwycięstwo. Trzeciej porażki w sezonie doznał Ruch Radzionków. Cidry tym razem przegrały w Grodźcu.

Wyniki 5. kolejki:

Grupa I

Znicz Kłobuck - Szombierki Bytom 1:0 (1:0)
1:0 - D. Wojtyra, 26 min.

Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin 1:2 (1:0)
1:0 - Makowski, 35 min.
1:1 - Widurski, 51 min.
1:2 - Gądek, 71 min.

Śląsk Świętochłowice - Polonia Łaziska Górne 0:1 (0:1)
0:1 - Uniejewski, 17 min.

RKS Grodziec - Ruch Radzionków 4:2 (3:1)
0:1 - Wojsyk, 9 min.
1:1 - Baran, 16 min.
2:1 - Otwinowski, 21 min.
3:1 - Machała, 25 min.
4:1 - Todorski, 84 min.
5:1 - Piecuch, 89 min.

Gwarek Ornontowice - MKS Myszków 2:0 (2:0)
1:0 - Miłek, 15 min. 
2:0 - Wawoczny, 29 min.

Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie 0:5 (0:3)
0:1 - Bębenek, 15 min.
0:2 - Wawoczny, 25 min.
0:3 - Wawoczny, 31 min. (karny)
0:4 - Wrona, 71 min.
0:5 - Adamiecki, 82 min.

AKS Mikołów - Raków II Częstochowa 0:1 (0:1)
0:1 - Krzyżak, 21 min.

Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza 1:0 (0:0)
1:0 - Kowalski, 90 min. (karny)

Pauzowała: Przemsza Siewierz

1.  Warta Zawiercie 5 13 4 1 0 14:4
2.  Raków II Częstochowa 5 13 4 1 0 6:1
3.  Unia Kosztowy 5 12 4 0 1 16:3
4.  Znicz Kłobuck 5 11 3 2 0 7:2
5.  Gwarek Ornontowice 5 8 2 2 1 8:6
6.  Polonia Łaziska Górne 4 6 2 1 1 7:6
7.  Szczakowianka Jaworzno 5 7 2 1 2 5:9
8.  Unia Dąbrowa Gónicza 5 5 1 2 2 3:4
9.  Przemsza Siewierz 4 5 1 2 1 4:6
10.  MKS Myszków 3 4 1 1 1 3:3
11.  Sarmacja Będzin 4 4 1 1 2 4:5
 12.   RKS Grodziec 5 4 1 1 3 6:10
 13.   Szombierki Bytom 4 4 1 1 2 4:6
14.  Ruch Radzionków 4 3 1 0 3 5:10
15.  AKS Mikołów 5 2 0 2 3 1:7
16.  Śląsk Świętochłowice 3 1 0 1 2 1:3
 17.  Drama Zbrosławice 5 1 0 1 4 2:11

Grupa II

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 3:0 (1:0)
1:0 - Górkiewicz, 22 min.
2:0 - Kręcichwost, 46 min.
3:0 - Kukuła, 72 min.

Jedność 32 Przyszowice - Decor Bełk 0:2 (0:0)
0:1 - Olczak, 67 min.
0:2 - Maj, 89 min.

Iskra Pszczyna - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1 (0:0)
0:1 - Jonkisz, 90 min.

Orzeł Łękawica - Kuźnia Ustroń 2:3 (1:2)
0:1 - Pietraczyk, 5 min.
0:2 - Pietraczyk, 15 min.
1:2 - S. Byrtek, 43 min. (karny)
1:3 - Dobrowolski, 52 min.
2:3 - Mrózek, 69 min.

Unia Książenice - LKS Czaniec 6:2 (1:2)
0:1 - Flis, 11 min.
1:1 - Bysiec, 35 min.
1:2 - Nazdryn-Platnitski, 41 min.
2:2 - Bysiec, 47 min.
3:2 - Ziaja, 51 min.
4:2 - Kostecki, 68 min.
5:2 - Kostecki, 74 min.
6:2 - Pieczka, 90 min.

GKS Radziechowy-Wieprz - GKS II Tychy 2:1 (0:0)
1:0 - Janik, 46 min.
1:1 - Kokoszka, 82 min.
2:1 - Janik, 87 min.

Spójnia Landek - Rozwój Katowice 1:1 (0:0)
0:1 - Lazar, 48 min.
1:1 - Masternak, 71 min.

Unia Turza - Odra Wodzisław 2:6 (0:3)
0:1 - Gać, 2 min. (karny)
0:2 - Tabala, 10 min.
0:3 - Krzyżok, 33 min.
1:3 - Glenc, 63 min. (karny)
2:3 - Musiolik, 67 min.
2:4 - Abuladze, 69 min.
2:5 - Tabala, 76 min.
2:6 - Tarka, 80 min.

Pauzowała: MKS Odra Centrum Wodzisław

1.  Unia Książenice 4 12 4 0 0 11:3
2.  Odra Wodzisław 5 12 4 0 1 16:5
3.  MRKS Czechowice-Dziedzice 4 10 3 1 0 7:2
4.  Decor Bełk 5 10 3 1 1 10:5
5.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 10 3 1 1 10:4
6.  Rozwój Katowice 5 7 2 1 2 13:7
7.  Kuźnia Ustroń 4 7 2 2 1 9:8
8.  Drzewiarz Jasienica 5 7 2 1 2 7:9
9.  Spójnia Landek 5 5 1 2 2 4:4
10.  LKS Czaniec 4 5 1 2 1 10:11
11.  Unia Turza 5 5 1 2 2 8:14
12.  Orzeł Łękawica 4 4 1 1 2 6:6
 13.   GKS Radziechowy-Wieprz 5 4 1 1 3 6:12
14.  GKS II Tychy  5 3 1 0 4 7:9
15.  Iskra Pszczyna 4 3 1 0 3 3:9
16.  Jedność 32 Przyszowice 5 3 1 0 4 3:13
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 4 3 1 0 3 5:14

.

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Unia Książenice pokazała moc, Cidry przegrały w Grodźcu - wyniki 5. kolejki IV ligi (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Unia Książenice pokazała moc, Cidry przegrały w Grodźcu - wyniki 5. kolejki IV ligi (aktualizacja)

FOTO: ruchradzionkow.com/Z. Taul FOTO: ruchradzionkow.com/Z. Taul

Unia Książenice przegrywała do przerwy z LKS Czaniec 1:2, ale po zmianie stron strzeliła pięć goli i odniosła efektowne zwycięstwo. Trzeciej porażki w sezonie doznał Ruch Radzionków. Cidry tym razem przegrały w Grodźcu.

Wyniki 5. kolejki:

Grupa I

Znicz Kłobuck - Szombierki Bytom 1:0 (1:0)
1:0 - D. Wojtyra, 26 min.

Drama Zbrosławice - Sarmacja Będzin 1:2 (1:0)
1:0 - Makowski, 35 min.
1:1 - Widurski, 51 min.
1:2 - Gądek, 71 min.

Śląsk Świętochłowice - Polonia Łaziska Górne 0:1 (0:1)
0:1 - Uniejewski, 17 min.

RKS Grodziec - Ruch Radzionków 4:2 (3:1)
0:1 - Wojsyk, 9 min.
1:1 - Baran, 16 min.
2:1 - Otwinowski, 21 min.
3:1 - Machała, 25 min.
4:1 - Todorski, 84 min.
5:1 - Piecuch, 89 min.

Gwarek Ornontowice - MKS Myszków 2:0 (2:0)
1:0 - Miłek, 15 min. 
2:0 - Wawoczny, 29 min.

Szczakowianka Jaworzno - Warta Zawiercie 0:5 (0:3)
0:1 - Bębenek, 15 min.
0:2 - Wawoczny, 25 min.
0:3 - Wawoczny, 31 min. (karny)
0:4 - Wrona, 71 min.
0:5 - Adamiecki, 82 min.

AKS Mikołów - Raków II Częstochowa 0:1 (0:1)
0:1 - Krzyżak, 21 min.

Unia Kosztowy - Unia Dąbrowa Górnicza 1:0 (0:0)
1:0 - Kowalski, 90 min. (karny)

Pauzowała: Przemsza Siewierz

1.  Warta Zawiercie 5 13 4 1 0 14:4
2.  Raków II Częstochowa 5 13 4 1 0 6:1
3.  Unia Kosztowy 5 12 4 0 1 16:3
4.  Znicz Kłobuck 5 11 3 2 0 7:2
5.  Gwarek Ornontowice 5 8 2 2 1 8:6
6.  Polonia Łaziska Górne 4 6 2 1 1 7:6
7.  Szczakowianka Jaworzno 5 7 2 1 2 5:9
8.  Unia Dąbrowa Gónicza 5 5 1 2 2 3:4
9.  Przemsza Siewierz 4 5 1 2 1 4:6
10.  MKS Myszków 3 4 1 1 1 3:3
11.  Sarmacja Będzin 4 4 1 1 2 4:5
 12.   RKS Grodziec 5 4 1 1 3 6:10
 13.   Szombierki Bytom 4 4 1 1 2 4:6
14.  Ruch Radzionków 4 3 1 0 3 5:10
15.  AKS Mikołów 5 2 0 2 3 1:7
16.  Śląsk Świętochłowice 3 1 0 1 2 1:3
 17.  Drama Zbrosławice 5 1 0 1 4 2:11

Grupa II

Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica 3:0 (1:0)
1:0 - Górkiewicz, 22 min.
2:0 - Kręcichwost, 46 min.
3:0 - Kukuła, 72 min.

Jedność 32 Przyszowice - Decor Bełk 0:2 (0:0)
0:1 - Olczak, 67 min.
0:2 - Maj, 89 min.

Iskra Pszczyna - MRKS Czechowice-Dziedzice 0:1 (0:0)
0:1 - Jonkisz, 90 min.

Orzeł Łękawica - Kuźnia Ustroń 2:3 (1:2)
0:1 - Pietraczyk, 5 min.
0:2 - Pietraczyk, 15 min.
1:2 - S. Byrtek, 43 min. (karny)
1:3 - Dobrowolski, 52 min.
2:3 - Mrózek, 69 min.

Unia Książenice - LKS Czaniec 6:2 (1:2)
0:1 - Flis, 11 min.
1:1 - Bysiec, 35 min.
1:2 - Nazdryn-Platnitski, 41 min.
2:2 - Bysiec, 47 min.
3:2 - Ziaja, 51 min.
4:2 - Kostecki, 68 min.
5:2 - Kostecki, 74 min.
6:2 - Pieczka, 90 min.

GKS Radziechowy-Wieprz - GKS II Tychy 2:1 (0:0)
1:0 - Janik, 46 min.
1:1 - Kokoszka, 82 min.
2:1 - Janik, 87 min.

Spójnia Landek - Rozwój Katowice 1:1 (0:0)
0:1 - Lazar, 48 min.
1:1 - Masternak, 71 min.

Unia Turza - Odra Wodzisław 2:6 (0:3)
0:1 - Gać, 2 min. (karny)
0:2 - Tabala, 10 min.
0:3 - Krzyżok, 33 min.
1:3 - Glenc, 63 min. (karny)
2:3 - Musiolik, 67 min.
2:4 - Abuladze, 69 min.
2:5 - Tabala, 76 min.
2:6 - Tarka, 80 min.

Pauzowała: MKS Odra Centrum Wodzisław

1.  Unia Książenice 4 12 4 0 0 11:3
2.  Odra Wodzisław 5 12 4 0 1 16:5
3.  MRKS Czechowice-Dziedzice 4 10 3 1 0 7:2
4.  Decor Bełk 5 10 3 1 1 10:5
5.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 10 3 1 1 10:4
6.  Rozwój Katowice 5 7 2 1 2 13:7
7.  Kuźnia Ustroń 4 7 2 2 1 9:8
8.  Drzewiarz Jasienica 5 7 2 1 2 7:9
9.  Spójnia Landek 5 5 1 2 2 4:4
10.  LKS Czaniec 4 5 1 2 1 10:11
11.  Unia Turza 5 5 1 2 2 8:14
12.  Orzeł Łękawica 4 4 1 1 2 6:6
 13.   GKS Radziechowy-Wieprz 5 4 1 1 3 6:12
14.  GKS II Tychy  5 3 1 0 4 7:9
15.  Iskra Pszczyna 4 3 1 0 3 3:9
16.  Jedność 32 Przyszowice 5 3 1 0 4 3:13
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 4 3 1 0 3 5:14

.

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing