Wydrukuj tę stronę

Warta Zawiercie i Unia Książenice nie zwalniają tempa. Szombierki poległy w starciu ze Śląskiem - wyniki 6. kolejki IV ligi (aktualizacja)

FOTO: FB Warta Zawiercie FOTO: FB Warta Zawiercie

Liderzy obu grup śląskiej IV ligi odnieśli pewne zwycięstwa. Prowadząca w grupie I Warta Zawiercie pokonała AKS Mikołów, a przewodząca tabeli grupy II Unia Książenice wygrała z Kuźnią Ustroń. Piąte zwycięstwo odniosła też Odra Wodzisław, ale zespół ten ma na swoim koncie jedną porażkę.

Wyniki 6. kolejki:

Warta Zawiercie - AKS Mikołów 2:0 (2:0)
1:0 - Adamiecki, 24 min.
2:0 - Adamiecki, 29 min.

Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:1)
0:1 - Syguła, 6 min.
1:1 - Zając, 45 min.
2:1 - Porochnicki, 53 min.
2:2 - Jędrzejczyk, 60 min.
2:3 - Jędrzejczyk, 79 min.

Sarmacja Będzin - Szczakowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
1:0 - Zawadzki, 40 min.
2:0 - Zawadzki, 59 min.

MKS Myszków - Drama Zbrosławice 6:3 (3:1)
0:1 - Hermasz, 17 min.
1:1 - Krupa, 32 min.
2:1 - Marchewka, 40 min.
3:1 - Marchewka, 47 min.
4:1 - Marchewka, 51 min.
4:2 - Leszczyński, 55 min
5:2 - Marchewka, 57 min.
5:3 - Kucza, 71 min.
6:3 - Borys, 87 min.

Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice 3:1 (3:0)
1:0 - Ćwielong, 11 min.
2:0 - Szromek, 36 min.
3:0 - Szromek, 37 min.
3:1 - Miłek, 58 min.

Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice 2:3 (0:1)
0:1 - Barteczko, 25 min.
0:2 - Lesik, 53 min.
1:2 - Pstuś, 82 min. (karny)
2:2 - Malicki, 85 min.
2:3 - Lesik, 90 min. (karny)

Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy 2:0 (2:0)
1:0 - Oziębała, 29 min.
2:0 - Bator, 42 min.

Polonia Łaziska Górne - RKS Grodziec 3:0 (1:0)
1:0 - Mazurek, 41 min.
2:0 - Mazurek, 54 min.
3:0 - Fabisiak, 90 min.

Pauzował: Znicz Kłobuck

1.  Warta Zawiercie 6 16 5 1 0 16:4
2.  Raków II Częstochowa 6 16 5 1 0 8:1
3.  Unia Kosztowy 6 12 4 0 2 16:5
4.  Znicz Kłobuck 5 11 3 2 0 7:2
5.  Polonia Łaziska Górne 5 10 3 1 1 10:6
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 6 8 2 2 2 6:6
7.  Gwarek Ornontowice 6 8 2 2 2 9:9
8.  Sarmacja Będzin 5 7 2 1 2 6:5
9.  MKS Myszków 4 7 2 1 1 9:6
10.  Szczakowianka Jaworzno 6 7 2 1 3 5:11
11.  Ruch Radzionków 5 6 2 0 3 8:11
 12.   Przemsza Siewierz 5 5 1 2 2 6:9
 13.   Śląsk Świętochłowice 4 4 1 1 2 4:5
14.  RKS Grodziec 6 4 1 1 4 6:13
15.  Szombierki Bytom 5 4 1 1 3 6:9
16.  AKS Mikołów 6 2 0 2 4 1:9
 17.  Drama Zbrosławice 6 1 0 1 6 5:17

Grupa II

Rozwój Katowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
0:1 - Kukuła, 28 min.
1:1 - Gembicki, 30 min.
2:1 - Gembicki, 63 min.
2:2 - Kręcichwost, 87 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica 2:3 (1:0)
1:0 - Wajdzik, 13 min.
2:0 - Jankisz, 68 min.
2:1 - Łoś, 85 min. (karny)
2:2 - Łoś, 86 min.
2:3 - Królak, 90 min.

Decor Bełk - Spójnia Landek 1:1 (1:0)
1:0 - Sikora, 15 min.
1:1 - Skrobol, 66 min.

Odra Wodzisław - Jedność 32 Przyszowice 2:0 (1:0)
1:0 - Tabala, 14 min.
2:0 - Krzyżok, 58 min.

LKS Czaniec - MKP Odra Centrum Wodzisław 2:1 (1:1)
1:0 - Oczko, 32 min.
1:1 - Koczy, 45 min.
2:1 - Oczko, 47 min.

Kuźnia Ustroń - Unia Książenice 0:2 (0:1)
0:1 - Pieczka, 19 min.
0:2 - Pieczka, 88 min.

Iskra Pszczyna - Orzeł Łękawica 1:4 (0:1)
0:1 - Olszowski, 41 min.
0:2 - Mrozek, 70 min.
0:3 - S. Byrtek, 75 min.
0:4 - Mrozek, 82 min.
1:4 - Prusek, 82 min.

GKS II Tychy - Unia Turza 2:2 (1:1)
1:0 - Kasprzyk, 38 min.
1:1 - Musiolik, 45 min.
1:2 - Glenc, 79 min.
2:2 - J. Piątek, 90 min.

Pauzował: GKS Radziechowy-Wieprz

1.  Unia Książenice 5 15 5 0 0 13:3
2.  Odra Wodzisław 6 15 5 0 1 18:5
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 11 3 2 1 12:6
4.  Decor Bełk 6 11 3 2 1 11:6
5.  Drzewiarz Jasienica 6 10 3 1 2 10:11
6.  MRKS Czechowice-Dziedzice 5 10 3 1 1 9:5
7.  Rozwój Katowice 6 8 2 2 2 15:9
8.  LKS Czaniec 5 8 2 2 1 12:12
9.  Kuźnia Ustroń 5 7 2 1 2 9:10
10.  Orzeł Łękawica 5 7 2 1 2 10:7
11.  Spójnia Landek 6 6 1 3 2 5:5
12.  Unia Turza 6 6 1 3 2 10:16
 13.   GKS Radziechowy-Wieprz 5 4 1 1 3 6:12
14.  GKS II Tychy  6 4 1 1 4 9:11
15.  Iskra Pszczyna 5 3 1 0 4 4:13
16.  MKP Odra Centrum Wodzisław 5 3 1 0 4 6:16
17.  Jedność 32 Przyszowice 6 3 1 0 5 3:15

.

 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Warta Zawiercie i Unia Książenice nie zwalniają tempa. Szombierki poległy w starciu ze Śląskiem - wyniki 6. kolejki IV ligi (aktualizacja) - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Warta Zawiercie i Unia Książenice nie zwalniają tempa. Szombierki poległy w starciu ze Śląskiem - wyniki 6. kolejki IV ligi (aktualizacja)

FOTO: FB Warta Zawiercie FOTO: FB Warta Zawiercie

Liderzy obu grup śląskiej IV ligi odnieśli pewne zwycięstwa. Prowadząca w grupie I Warta Zawiercie pokonała AKS Mikołów, a przewodząca tabeli grupy II Unia Książenice wygrała z Kuźnią Ustroń. Piąte zwycięstwo odniosła też Odra Wodzisław, ale zespół ten ma na swoim koncie jedną porażkę.

Wyniki 6. kolejki:

Warta Zawiercie - AKS Mikołów 2:0 (2:0)
1:0 - Adamiecki, 24 min.
2:0 - Adamiecki, 29 min.

Przemsza Siewierz - Unia Dąbrowa Górnicza 2:3 (1:1)
0:1 - Syguła, 6 min.
1:1 - Zając, 45 min.
2:1 - Porochnicki, 53 min.
2:2 - Jędrzejczyk, 60 min.
2:3 - Jędrzejczyk, 79 min.

Sarmacja Będzin - Szczakowianka Jaworzno 2:0 (1:0)
1:0 - Zawadzki, 40 min.
2:0 - Zawadzki, 59 min.

MKS Myszków - Drama Zbrosławice 6:3 (3:1)
0:1 - Hermasz, 17 min.
1:1 - Krupa, 32 min.
2:1 - Marchewka, 40 min.
3:1 - Marchewka, 47 min.
4:1 - Marchewka, 51 min.
4:2 - Leszczyński, 55 min
5:2 - Marchewka, 57 min.
5:3 - Kucza, 71 min.
6:3 - Borys, 87 min.

Ruch Radzionków - Gwarek Ornontowice 3:1 (3:0)
1:0 - Ćwielong, 11 min.
2:0 - Szromek, 36 min.
3:0 - Szromek, 37 min.
3:1 - Miłek, 58 min.

Szombierki Bytom - Śląsk Świętochłowice 2:3 (0:1)
0:1 - Barteczko, 25 min.
0:2 - Lesik, 53 min.
1:2 - Pstuś, 82 min. (karny)
2:2 - Malicki, 85 min.
2:3 - Lesik, 90 min. (karny)

Raków II Częstochowa - Unia Kosztowy 2:0 (2:0)
1:0 - Oziębała, 29 min.
2:0 - Bator, 42 min.

Polonia Łaziska Górne - RKS Grodziec 3:0 (1:0)
1:0 - Mazurek, 41 min.
2:0 - Mazurek, 54 min.
3:0 - Fabisiak, 90 min.

Pauzował: Znicz Kłobuck

1.  Warta Zawiercie 6 16 5 1 0 16:4
2.  Raków II Częstochowa 6 16 5 1 0 8:1
3.  Unia Kosztowy 6 12 4 0 2 16:5
4.  Znicz Kłobuck 5 11 3 2 0 7:2
5.  Polonia Łaziska Górne 5 10 3 1 1 10:6
6.  Unia Dąbrowa Górnicza 6 8 2 2 2 6:6
7.  Gwarek Ornontowice 6 8 2 2 2 9:9
8.  Sarmacja Będzin 5 7 2 1 2 6:5
9.  MKS Myszków 4 7 2 1 1 9:6
10.  Szczakowianka Jaworzno 6 7 2 1 3 5:11
11.  Ruch Radzionków 5 6 2 0 3 8:11
 12.   Przemsza Siewierz 5 5 1 2 2 6:9
 13.   Śląsk Świętochłowice 4 4 1 1 2 4:5
14.  RKS Grodziec 6 4 1 1 4 6:13
15.  Szombierki Bytom 5 4 1 1 3 6:9
16.  AKS Mikołów 6 2 0 2 4 1:9
 17.  Drama Zbrosławice 6 1 0 1 6 5:17

Grupa II

Rozwój Katowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
0:1 - Kukuła, 28 min.
1:1 - Gembicki, 30 min.
2:1 - Gembicki, 63 min.
2:2 - Kręcichwost, 87 min.

MRKS Czechowice-Dziedzice - Drzewiarz Jasienica 2:3 (1:0)
1:0 - Wajdzik, 13 min.
2:0 - Jankisz, 68 min.
2:1 - Łoś, 85 min. (karny)
2:2 - Łoś, 86 min.
2:3 - Królak, 90 min.

Decor Bełk - Spójnia Landek 1:1 (1:0)
1:0 - Sikora, 15 min.
1:1 - Skrobol, 66 min.

Odra Wodzisław - Jedność 32 Przyszowice 2:0 (1:0)
1:0 - Tabala, 14 min.
2:0 - Krzyżok, 58 min.

LKS Czaniec - MKP Odra Centrum Wodzisław 2:1 (1:1)
1:0 - Oczko, 32 min.
1:1 - Koczy, 45 min.
2:1 - Oczko, 47 min.

Kuźnia Ustroń - Unia Książenice 0:2 (0:1)
0:1 - Pieczka, 19 min.
0:2 - Pieczka, 88 min.

Iskra Pszczyna - Orzeł Łękawica 1:4 (0:1)
0:1 - Olszowski, 41 min.
0:2 - Mrozek, 70 min.
0:3 - S. Byrtek, 75 min.
0:4 - Mrozek, 82 min.
1:4 - Prusek, 82 min.

GKS II Tychy - Unia Turza 2:2 (1:1)
1:0 - Kasprzyk, 38 min.
1:1 - Musiolik, 45 min.
1:2 - Glenc, 79 min.
2:2 - J. Piątek, 90 min.

Pauzował: GKS Radziechowy-Wieprz

1.  Unia Książenice 5 15 5 0 0 13:3
2.  Odra Wodzisław 6 15 5 0 1 18:5
3.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 11 3 2 1 12:6
4.  Decor Bełk 6 11 3 2 1 11:6
5.  Drzewiarz Jasienica 6 10 3 1 2 10:11
6.  MRKS Czechowice-Dziedzice 5 10 3 1 1 9:5
7.  Rozwój Katowice 6 8 2 2 2 15:9
8.  LKS Czaniec 5 8 2 2 1 12:12
9.  Kuźnia Ustroń 5 7 2 1 2 9:10
10.  Orzeł Łękawica 5 7 2 1 2 10:7
11.  Spójnia Landek 6 6 1 3 2 5:5
12.  Unia Turza 6 6 1 3 2 10:16
 13.   GKS Radziechowy-Wieprz 5 4 1 1 3 6:12
14.  GKS II Tychy  6 4 1 1 4 9:11
15.  Iskra Pszczyna 5 3 1 0 4 4:13
16.  MKP Odra Centrum Wodzisław 5 3 1 0 4 6:16
17.  Jedność 32 Przyszowice 6 3 1 0 5 3:15

.

 

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing