Wydrukuj tę stronę

Bolesny szczyt dla Unii Kosztowy. Odra Wodzisław ucieka rywalom - wyniki 23. kolejki ZINA IV ligi

Bolesny szczyt dla Unii Kosztowy. Odra Wodzisław ucieka rywalom - wyniki 23. kolejki ZINA IV ligi

O tym, że rezerwy Rakowa Częstochowa poważnie myślą o awansie, boleśnie przekonali się piłkarze Unii Kosztowy, którzy w meczu z liderem grupy I ZINA IV ligi zebrali tęgie lanie od drużyny spod Jasnej Góry. W grupie II Odra Wodzisław, nie bez problemów, pokonała MRKS Czechowice-Dziedzice.

Wyniki 23. kolejki:

Grupa I

Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz 0:2 (0:2)
0:1 - Zając, 2 min.
0:2 - Skrzypiński, 25 min.

Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa 1:7 (1:3)
1:0 – Hat 3 min.
1:1 – Oziębała 22 min.
1:2 – Chiliński 38 min.
1:3 – Chiliński 45 min.
1:4 – Kanior 62 min.
1:5 – Danilczyk 70 min. (karny)
1:6 – Chiliński 75 min.
1:7 – Chiliński 83 min.

AKS Mikołów - Warta Zawiercie 1:3 (1:1)
0:1 - Bębenek, 15 min.
1:1 - Rusz, 30 min.
1:2 - Nelson, 52 min.
1:3 - Bębenek, 83 min. (karny)

Szczakowianka Jaworzno - Sarmacja Będzin 3:0 (0:0)
1:0 - Wawoczny, 87 min.
2:0 - Budak, 88 min.
3:0 - Bochenek, 90 min.

Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków 1:2 (1:0)
1:0 - Sewerin, 45 min.
1:1 - Cichecki, 67 min.
1:2 - Piecuch, 80 min.

Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom 0:1 (0:0)
0:1 - Bulek, 66 min.

RKS Grodziec - Polonia Łaziska Górne 2:5 (0:1)
0:1 - Szojda, 15 min.
0:2 - Hewlik, 46 min.
0:3 - Fabisiak, 61 min.
0:4 - Szojda, 65 min.
1:4 - Baran, 68 min.
1:5 - Mazurek, 86 min.
2:5 - Gałązkiewicz, 88 min.

Drama Zbrosławice - MKS Myszków 1:3 (0:0)
0:1 - Marchewka, 57 min.
0:2 - Matyja, 66 min.
0:3 - Marek, 69 min.
1:3 - Bodziony, 90 min.

Pauzował: Znicz Kłobuck

1.  Raków II Częstochowa 22 49 15 4 3 42:12
2.  Warta Zawiercie 22 41 12 5 5 52:22
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 21 39 12 3 6 38:25
4.  Unia Kosztowy 22 38 11 5 6 45:35
5.  Ruch Radzionków 21 37 11 4 6 31:21
6.  Szczakowianka Jaworzno 22 34 10 4 8 42:39
7.  Gwarek Ornontowice 22 33 10 3 9 30:28
8.  Znicz Kłobuck 21 33 10 3 8 35:25
9.  Polonia Łaziska Górne 21 31 9 4 8 37:46
10.  AKS Mikołów 22 28 7 7 8 25:25
11.  Śląsk Świętochłowice 22 26 7 5 10 30:36
 12.   Szombierki Bytom 21 26 7 5 9 23:30
 13.   MKS Myszków 21 26 8 2 11 31:36
14.  Sarmacja Będzin 22 25 7 4 11 27:28
15.  Przemsza Siewierz 21 24 6 6 9 20:32
16.  Drama Zbrosławice 21 15 3 6 12 26:42
 17.  RKS Grodziec 22 8 2 2 18 18:70

Grupa II

LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
1:0 - Nazdryn-Platnitski, 10 min.

Decor Bełk - Unia Książenice 3:1 (1:1)
0:1 - Bysiec, 6 min.
1:1 - Semeniuk, 13 min.
2:1 - Stryczek, 71 min.
3:1 - Stryczek, 84 min. (karny)

Jedność 32 Przyszowice - Rozwój Katowice 2:0 (1:0)
1:0 - Mnochy, 34 min.
2:0 - Mnochy, 70 min.

Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica 4:1 (3:0)
1:0 - Sztajer, 3 min.
2:0 - Iskrzycki, 5 min.
3:0 - Pietraczyk, 45 min.
4:0 - Jaworski, 70 min.
4:1 - Osmałek, 77 min.

Unia Turza - GKS II Tychy 0:1 (0:1)
0:1 - Kasprzyk, 13 min.

Iskra Pszczyna - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (0:1)
0:1 - Dudka, 32 min.
0:2 - Brachaczek, 65 min.
1:2 - Mąka, 79 min.

Odra Wodzisław - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (1:1)
0:1 - Lewandowski, 24 min.
1:1 - Tabala, 35 min.
2:1 - Lalko, 72 min.

Mecz Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica przełożony na 9 czerwca

1.  Odra Wodzisław 22 55 18 1 3 69:21
2.  Unia Turza 23 44 13 5 5 53:33
3.  Unia Książenice 22 42 13 3 6 38:33
4.  Decor Bełk 23 41 12 5 6 44:32
5.  Spójnia Landek 20 40 12 4 4 58:19
6.  Rozwój Katowice 22 37 11 4 7 45:29
7.  GKS II Tychy 23 34 11 1 11 51:42
8.  Drzewiarz Jasienica 21 34 10 4 7 31:31
9.  Kuźnia Ustroń 23 34 10 4 9 44:45
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 31 9 4 9 46:39
11.  MRKS Czechowice-Dziedzice 21 27 8 3 10 36:34
12.  LKS Czaniec 21 27 8 3 10 32:46
 13.   Orzeł Łękawica 21 26 7 5 9 32:32
14.  Jedność 32 Przyszowice 22 24 8 0 14 24:47
15.  GKS Radziechowy-Wieprz 21 22 6 4 11 24:40
16.  Iskra Pszczyna 23 11 3 2 18 25:67
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 32 18 6 0 26 29:91

UWAGA: tabela uwzględnia walkowery przyznane po wycofaniu się z rozgrywek po rundzie jesiennej drużyny MKP Odra Centrum Wodzisław

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Bolesny szczyt dla Unii Kosztowy. Odra Wodzisław ucieka rywalom - wyniki 23. kolejki ZINA IV ligi - SportowaSIlesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Bolesny szczyt dla Unii Kosztowy. Odra Wodzisław ucieka rywalom - wyniki 23. kolejki ZINA IV ligi

Bolesny szczyt dla Unii Kosztowy. Odra Wodzisław ucieka rywalom - wyniki 23. kolejki ZINA IV ligi

O tym, że rezerwy Rakowa Częstochowa poważnie myślą o awansie, boleśnie przekonali się piłkarze Unii Kosztowy, którzy w meczu z liderem grupy I ZINA IV ligi zebrali tęgie lanie od drużyny spod Jasnej Góry. W grupie II Odra Wodzisław, nie bez problemów, pokonała MRKS Czechowice-Dziedzice.

Wyniki 23. kolejki:

Grupa I

Unia Dąbrowa Górnicza - Przemsza Siewierz 0:2 (0:2)
0:1 - Zając, 2 min.
0:2 - Skrzypiński, 25 min.

Unia Kosztowy - Raków II Częstochowa 1:7 (1:3)
1:0 – Hat 3 min.
1:1 – Oziębała 22 min.
1:2 – Chiliński 38 min.
1:3 – Chiliński 45 min.
1:4 – Kanior 62 min.
1:5 – Danilczyk 70 min. (karny)
1:6 – Chiliński 75 min.
1:7 – Chiliński 83 min.

AKS Mikołów - Warta Zawiercie 1:3 (1:1)
0:1 - Bębenek, 15 min.
1:1 - Rusz, 30 min.
1:2 - Nelson, 52 min.
1:3 - Bębenek, 83 min. (karny)

Szczakowianka Jaworzno - Sarmacja Będzin 3:0 (0:0)
1:0 - Wawoczny, 87 min.
2:0 - Budak, 88 min.
3:0 - Bochenek, 90 min.

Gwarek Ornontowice - Ruch Radzionków 1:2 (1:0)
1:0 - Sewerin, 45 min.
1:1 - Cichecki, 67 min.
1:2 - Piecuch, 80 min.

Śląsk Świętochłowice - Szombierki Bytom 0:1 (0:0)
0:1 - Bulek, 66 min.

RKS Grodziec - Polonia Łaziska Górne 2:5 (0:1)
0:1 - Szojda, 15 min.
0:2 - Hewlik, 46 min.
0:3 - Fabisiak, 61 min.
0:4 - Szojda, 65 min.
1:4 - Baran, 68 min.
1:5 - Mazurek, 86 min.
2:5 - Gałązkiewicz, 88 min.

Drama Zbrosławice - MKS Myszków 1:3 (0:0)
0:1 - Marchewka, 57 min.
0:2 - Matyja, 66 min.
0:3 - Marek, 69 min.
1:3 - Bodziony, 90 min.

Pauzował: Znicz Kłobuck

1.  Raków II Częstochowa 22 49 15 4 3 42:12
2.  Warta Zawiercie 22 41 12 5 5 52:22
3.  Unia Dąbrowa Górnicza 21 39 12 3 6 38:25
4.  Unia Kosztowy 22 38 11 5 6 45:35
5.  Ruch Radzionków 21 37 11 4 6 31:21
6.  Szczakowianka Jaworzno 22 34 10 4 8 42:39
7.  Gwarek Ornontowice 22 33 10 3 9 30:28
8.  Znicz Kłobuck 21 33 10 3 8 35:25
9.  Polonia Łaziska Górne 21 31 9 4 8 37:46
10.  AKS Mikołów 22 28 7 7 8 25:25
11.  Śląsk Świętochłowice 22 26 7 5 10 30:36
 12.   Szombierki Bytom 21 26 7 5 9 23:30
 13.   MKS Myszków 21 26 8 2 11 31:36
14.  Sarmacja Będzin 22 25 7 4 11 27:28
15.  Przemsza Siewierz 21 24 6 6 9 20:32
16.  Drama Zbrosławice 21 15 3 6 12 26:42
 17.  RKS Grodziec 22 8 2 2 18 18:70

Grupa II

LKS Czaniec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:0 (1:0)
1:0 - Nazdryn-Platnitski, 10 min.

Decor Bełk - Unia Książenice 3:1 (1:1)
0:1 - Bysiec, 6 min.
1:1 - Semeniuk, 13 min.
2:1 - Stryczek, 71 min.
3:1 - Stryczek, 84 min. (karny)

Jedność 32 Przyszowice - Rozwój Katowice 2:0 (1:0)
1:0 - Mnochy, 34 min.
2:0 - Mnochy, 70 min.

Kuźnia Ustroń - Orzeł Łękawica 4:1 (3:0)
1:0 - Sztajer, 3 min.
2:0 - Iskrzycki, 5 min.
3:0 - Pietraczyk, 45 min.
4:0 - Jaworski, 70 min.
4:1 - Osmałek, 77 min.

Unia Turza - GKS II Tychy 0:1 (0:1)
0:1 - Kasprzyk, 13 min.

Iskra Pszczyna - GKS Radziechowy-Wieprz 1:2 (0:1)
0:1 - Dudka, 32 min.
0:2 - Brachaczek, 65 min.
1:2 - Mąka, 79 min.

Odra Wodzisław - MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (1:1)
0:1 - Lewandowski, 24 min.
1:1 - Tabala, 35 min.
2:1 - Lalko, 72 min.

Mecz Spójnia Landek - Drzewiarz Jasienica przełożony na 9 czerwca

1.  Odra Wodzisław 22 55 18 1 3 69:21
2.  Unia Turza 23 44 13 5 5 53:33
3.  Unia Książenice 22 42 13 3 6 38:33
4.  Decor Bełk 23 41 12 5 6 44:32
5.  Spójnia Landek 20 40 12 4 4 58:19
6.  Rozwój Katowice 22 37 11 4 7 45:29
7.  GKS II Tychy 23 34 11 1 11 51:42
8.  Drzewiarz Jasienica 21 34 10 4 7 31:31
9.  Kuźnia Ustroń 23 34 10 4 9 44:45
10.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 31 9 4 9 46:39
11.  MRKS Czechowice-Dziedzice 21 27 8 3 10 36:34
12.  LKS Czaniec 21 27 8 3 10 32:46
 13.   Orzeł Łękawica 21 26 7 5 9 32:32
14.  Jedność 32 Przyszowice 22 24 8 0 14 24:47
15.  GKS Radziechowy-Wieprz 21 22 6 4 11 24:40
16.  Iskra Pszczyna 23 11 3 2 18 25:67
17.  MKP Odra Centrum Wodzisław 32 18 6 0 26 29:91

UWAGA: tabela uwzględnia walkowery przyznane po wycofaniu się z rozgrywek po rundzie jesiennej drużyny MKP Odra Centrum Wodzisław

Artykuły powiązane

Projekt i realizacja Ahoj! Marketing