Udana pogoń LKS-u Krzyżanowice, Rymer wciąż dołuje, Concordia poległa - wyniki ZINA klasy okręgowej z 24 i 25 sierpnia (aktualizacja)
Sporo emocji dostarczył mecz w Krzyżanowicach. Gospodarze przegrywali z Fortecą Świerklany już 1:3, ale zdołali odmienić losy tego spotkania i zainkasować komplet punktów. W pojedynku beniaminków w Knurowie lepsza okazała się Unia Strzybnica.
Grupa bytomsko-zabrska
Wyniki 3. kolejki:
Concordia Knurów - Unia Strzybnica 2:5 (0:3)
0:1 - Różański, 22 min.
0:2 - Sobel, 36 min.
0:3 - Urbański, 43 min.
1:3 - Wiercioch, 55 min.
2:3 - Nalepa, 68 min.
2:4 - Urbański, 76 min.
2:5 - Urbański, 90 min.
ŁTS Łabędy - Czarni Pyskowice 1:0 (1:0)
1:0 - Kantor, 3 min.
Odra Miasteczko Śląskie - Przyszłość Ciochowice 4:2 (1:1)
0:1 - Cieslik, 34 min.
1:1 - Michna, 45 min.
1:2 - Raczyński, 56 min.
2:2 - Dziliński, 67 min.
3:2 - Wojtkowiak, 81 min.
4:2 - Walesa, 90 min.
Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice 1:4 (1:0)
1:0 - Burda, 26min.
1:1 - Gralla, 58 min. (samobójczy)
1:2 - Zachciał, 59 min.
1:3 - Preuss, 62 min.
1:4 - Spende, 90 min.
Sokół Orzech - Silesia Miechowice 1:3 (1:0)
1:0 - Tokarski, 28 min.
1:1 - Suker, 56 min.
1:2 - Stich, 68 min.
1:3 - Kasprzycki, 90 min.
Jedność 32 Przyszowice - KS 94 Rachowice 5:0 (0:0)
1:0 - Rylukowski, 50 min.
2:0 - Hajok, 53 min.
3:0 - Kiełtyka, 60 min.
4:0 - Hajok, 81 min.
5:0 - Rylukowski, 90 min.
Orzeł Miedary - Sośnica Gliwice 2:1 (1:1)
1:0 - Kajda, 2 min.
1:1 - Gad, 35 min.
2:1 - Kajda, 76 min.
Czarni Kozłowa Góra - Górnik Bobrowniki Śląskie 2:1 (2:1)
0:1 - Kosak, 12 min.
1:1 - Żalek, 21 min.
2:1 - Lizurek, 31 min.
1. | Odra Miasteczko Śląskie | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 11:3 |
2. | Czarni Kozłowa Góra | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 6:3 |
3. | Unia Strzybnica | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 8:2 |
4. | Jedność 32 Przyszowice | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8:0 |
5. | Piast II Gliwice | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 10:5 |
6. | Sokół Orzech | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8:6 |
7. | Orzeł Miedary | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6:5 |
8. | Przyszłość Ciochowice | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 7:8 |
9. | ŁTS Łabędy | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:5 |
10. | Tęcza Wielowieś | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5:5 |
11. | Silesia Miechowice | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 |
12. | Górnik Bobrowniki Śląskie | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5:8 |
13. | Czarni Pyskowice | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1:5 |
14. | Sośnica Gliwice | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:4 |
15. | Concordia Knurów | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:13 |
16. | KS 94 Rachowice | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2:10 |
Grupa raciborsko-rybnicka
Wyniki 4. kolejki:
LKS Krzyżanowice - Forteca Świerklany 4:3 (1:2)
1:0 - Michalak, 13 min.
1:1 - Kasprzak, 26 min.
1:2 - Czerniak, 35 min.
1:3 - Stebelak, 50 min.
2:3 - Antończak, 58 min.
3:3 - Musioł, 86 min.
4:3 - Musioł, 90 min.
Rymer Rybnik - Dąb Gaszowice 2:4 (1:1)
0:1 - Gibki, 19 min.
1:1 - Skoczylas, 47 min.
2:1 - Marcol, 47 min. (karny)
2:2 - Kraśniewski, 48 min.
2:3 - Kraśniewski, 55 min.
2:4 - Siedlaczek, 82 min.
Polonia Marklowice - Silesia Lubomia 3:1 (2:1)
1:0 - Miczek, 18 min.
1:1 - Wieczorek, 20 min.
2:1 - Ośliźlok, 32 min.
3:1 - Ośliźlok, 73 min.
MKS Czerwionka - Unia Racibórz 0:4 (0:2)
0:1 - Kapinos, 1 min.
0:2 - Kocot, 13 min.
0:3 - Kocot, 71 min.
0:4 - Chałupiński, 82 min.
Pierwszy Chwałowice - Granica Ruptawa 1:1 (0:1)
0:1 - Konopacki, 28 min.
1:1 - Herok, 78 min.
Czarni Gorzyce - Unia Turza 1:2 (0:0)
0:1 - Brzoska, 49 min.
0:2 - Kuczok, 52 min. (karny)
1:2 - Pawłowski, 64 min.
LKS 1908 Nędza - Płomień Połomia 0:4 (0:0)
0:1 - Hasior, 49 min.
0:2 - Matuszek, 51 min.
0:3 - Zimoń, 56 min.
0:4 - Szopa, 85 min.
Naprzód Borucin - LKS Tworków 4:3 (1:1)
1:0 - Potaczek, 13 min.
1:1 - Miensopust, 37 min.
2:1 - Biedroń, 52 min.
3:1 - Potaczek, 62 min.
4:1 - Cerkowniak, 59 min.
4:2 - Podolak, 87 min.
4:3 - Sikorski, 89 min.
ROW 1964 II Rybnik - Polonia Łaziska Rybnickie 4:1 (1:0)
1:0 - Pawlak, 43 min.
2:0 - Jakubowski, 64 min.
2:1 - Kafka, 67 min.
3:1 - Baranskyi, 83 min.
4:1 - Baranskyi, 87 min.
1. | Unia Turza | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 11:3 |
2. | Polonia Marklowice | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 10:3 |
3. | LKS Krzyżanowice | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 11:6 |
4. | Forteca Świerklany | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 11:6 |
5. | Płomień Połomia | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 11:6 |
6. | Unia Racibórz | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 6:4 |
7. | Naprzód Borucin | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:7 |
8. | Polonia Łaziska Rybnickie | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5:8 |
9. | LKS Tworków | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 13:13 |
10. | LKS 1908 Nędza | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 7:8 |
11. | ROW 1964 II Rybnik | 4 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10:8 |
12. | Czarni Gorzyce | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 |
13. | Silesia Lubomia | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 |
14. | Granica Ruptawa | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:8 |
15. | Dąb Gaszowice | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5:7 |
16. | Pierwszy Chwałowice | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5:11 |
17. | MKS Czerwionka | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5:16 |
18. | Rymer Rybnik | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6:13 |
Grupa katowicko-sosnowiecka
Wyniki 3. kolejki:
Siemianowiczanka - Szczakowianka Jaworzno 1:4 (1:1)
0:1 - Smarzyński, 10 min.
1:1 - Krakowski, 39 min.
1:2 - Gygnar, 73 min.
1:3 - Wadas, 82 min.
1:4 - Smarzyński, 87 min.
Urania Ruda Śląska - Podlesianka Katowice 0:4 (0:3)
0:1 - Kaczmarczyk, 16 min.
0:2 - Colik, 20 min.
0:3 - Kaczmarczyk, 36 min.
0:4 - Kaczmarczyk, 63 min.
Sparta Katowice - Naprzód Lipiny 2:2 (2:0)
1:0 - Łoboda, 4 min.
2:0 - Bubrowski, 14 min.
2:1 - Markosyan, 48 min.
2:2 - Pleszak, 65 min.
MK Górnik Katowice - Górnik Piaski 7:2 (3:1)
1:0 - Mkrtchyan, 9 min.
2:0 - Dąbrowiecki, 23 min.
3:0 - Mkrtchyan, 37 min.
3:1 - Gacek, 38 min.
4:1 - Dąbrowiecki, 58 min.
4:2 - Krawczyk, 71 min.
5:2 - Mkrtchyan, 72 min.
6:2 - Bąk, 88 min.
7:2 - Bąk, 90 min.
Orzeł Mokre - Zagłębie II Sosnowiec 2:8 (2:3)
0:1 - Popczyk, 18 min.
0:2 - Babiarz, 22 min.
0:3 - Chechelski, 23 min.
1:3 - Michalski, 29 min.
2:3 - Michalski, 31 min.
2:4 - Chechelski, 56 min.
2:5 - Barć, 58 min.
2:6 - Radkowski, 63 min.
2:7 - Chechelski, 73 min.
2:8 - Popczyk, 78 min.
AKS Górnik Niwka - Pogoń Imielin 2:1 (0:0)
0:1 - Bielawski, 47 min.
1:1 - Skrzypek, 80 min.
2:1 - Kachniarz, 82 min.
Niwy Brudzowice - Źródło Kromołów 4:1 (2:1)
1:0 - Majchrzak, 25 min.
2:0 - Kędzierski, 32 min.
2:1 - Furgacz, 43 min.
3:1 - Kędzierski, 66 min.
4:1 - Szydłowski, 89 min.
Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice 1:1 (0:0)
1:0 - Miska, 58 min.
1:1 - Skórski, 78 min.
Tęcza Błędów - Wawel Wirek 3:0 (2:0)
1:0 - Kowalczyk, 3q min.
2:0 - Dudek, 40 min.
3:0 - Kowalczyk, 89 min.
1. | Szczakowianka Jaworzno | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 11:1 |
2. | Podlesianka Katowice | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 8:2 |
3. | Górnik Wojkowice | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9:3 |
4. | Sparta Katowice | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 7:5 |
5. | Pogoń Imielin | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 8:3 |
6. | Tęcza Błędów | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 7:5 |
7. | MK Górnik Katowice | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 12:10 |
8. | Wawel Wirek | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 9:4 |
9. | Cyklon Rogoźnik | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:3 |
10. | AKS Górnik Niwka | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:4 |
11. | Naprzód Lipiny | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:8 |
12. | Zagłębie II Sosnowiec | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:10 |
13. | Niwy Brudzowice | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 |
14. | Urania Ruda Śląska | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:10 |
15. | Źródło Kromołów | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:8 |
16. | Siemianowiczanka | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:8 |
17. | Górnik Piaski | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4:16 |
18. | Orzeł Mokre | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2:15 |
Grupa tysko-bielska
Wyniki 4. kolejki:
Sokół Wola - LKS Studzienice 2:2 (2:2)
1:0 - Sosna, 8 min.
1:1 - 10 min.
1:2 - Janosz, 23 min.
2:2 - Krawczyk, 45 min.
Piast Bieruń - LKS Rudołtowice-Ćwiklice 5:0 (1:0)
1:0 - Tracz, 7 min.
2:0 - Mrowiec, 47 min.
3:0 - Tracz, 51 min.
4:0 - Mrowiec, 64 min.
5:0 - Tracz, 74 min.
Ogrodnik Cielmice - Pasjonat Dankowice 1:0 (0:0)
1:0 - Chrząścik, 56 min.
LKS Bestwina - MRKS II Czechowice-Dziedzice 5:1 (1:0)
1:0 - Sawicki, 19 min.
2:0 - Sawicki, 48 min.
3:0 - Włoszek, 50 min.
3:1 - Sztorc, 66 min.
4:1 - Kowaliczek, 82 min.
5:1 - Kozioł, 88 min.
LKS Wisła Wielka - MKS Lędziny 1:2 (1:0)
1:0 - Walecki, 32 min.
1:1 - Rzepa, 51 min.
1:2 - Ingram, 62 min.
Czarni Jaworze - Rekord II Bielsko-Biała 3:2 (1:2)
0:1 - Wróblewski, 17 min.
0:2 - Tomko, 29 min.
1:2 - Strzelczyk, 37 min.
2:2 - Kołodziej, 56 min. (karny)
3:2 - Zdolski, 89 min.
LKS Bestwinka - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (0:1)
0:1 - Tomala, 37 min. (samobójczy)
0:2 - Pilch, 53 min.
0:3 - Krawczyk, 55 min.
28 sierpnia (środa)
godz. 17.30: LKS Łąka - Iskra Pszczyna
1. | Pasjonat Dankowice | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 10:4 |
2. | MKS Lędziny | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 7:5 |
3. | Sokół Wola | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9:3 |
4. | LKS Łąka | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:4 |
5. | BKS Stal Bielsko-Biała | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 11:9 |
6. | Iskra Pszczyna | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:2 |
7. | MRKS II Czechowice-Dziedzice | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 10:11 |
8. | Czarni Jaworze | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:7 |
9. | KS Bestwinka | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:12 |
10. | LKS Bestwina | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:3 |
11. | LKS Studzienice | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12:13 |
12. | Rekord II Bielsko-Biała | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:4 |
13. | Piast Bieruń | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 |
14. | Ogrodnik Cielmice | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5:8 |
15. | LKS Wisła Wielka | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3:8 |
16. | LKS Rudołtowice-Ćwiklice | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4:15 |
Źródło: własne/90minut.pl
Artykuły powiązane
- Rezerwy Ruchu liderem na półmetku - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 18 i 19 listopada
- Derby Gliwic czyli Sośnica podejmuje ŁTS Łabędy - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 11-13 listopada
- Slavia zatrzymała Spartę, a Granica zastopowała Nędzę - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 5 i 6 listopada
- Concordia Knurów podejmuje Gwiazdę Chudów. Lokalne derby w Połomi - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 5 i 6 listopada
- Beniaminek z Czyżowic zatrzymał Nędzę. Sparta znów liderem - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 29 i 30 października