Wydrukuj tę stronę

Grunwald z Ostoją w pięć minut z 3:0 do 3:4 - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 25 czerwca

Grunwald z Ostoją w pięć minut z 3:0 do 3:4 - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 25 czerwca

W spektakularnym stylu z rozgrywkami ZINA klasy okręgowej pożegnały się drużyny Grunwaldu Ruda Śląska i Ostoi Żelisławice. Gospodarze do 87. minuty gry prowadzili 3:0 i wydawało się, że zakończą sezon efektownym zwycięstwem. Jednak w ciągu niespełna pięciu minut goście zdobyli cztery gole i to oni cieszyli się z pełnej puli.

Racibórz - Rybnik

Wyniki 34. kolejki:

LKS Raszczyce - Płomień Połomia 5:2 (3:0)
1:0 - Kocztorz, 8 min.
2:0 - Brzoska, 12 min.
3:0 - Stachurski, 27 min.
3:1 - Riabowski, 53 min.
4:1 - Kocztorz, 55 min.
4:2 - Kąkol, 57 min.
5:2 - Kocztorz, 87 min.

Zameczek Czernica - Naprzód Borucin 3:5 (1:3)
0:1 - Ziemkiewicz, 14 min.
0:2 - Cerkownika, 18 min.
1:2 - Szweda, 20 min.
1:3 - A. Dudacy, 34 min.
2:3 - Pawlak, 58 min.
2:4 - Biedroń, 69 min.
3:4 - Pawlak, 76 min.
3:5 - S. Dudacy, 87 min.

Rymer Rybnik - Silesia Lubomia 1:0 (1:0)
1:0 - Odon, 45 min.

Granica Ruptawa - Gwiazda Skrzyszów 1:2 (1:1)
1:0 - Wrana, 13 min.
1:1 - Brodawka, 21 min.
1:2 - Rymer, 70 min.

KS 1905 Krzanowice - Forteca Świerklany 1:6 (0:4)
0:1 - Kopacz, 5 min.
0:2 - Stebelak, 26 min.
0:3 - Gorzała, 33 min.
0:4 - Stebelak, 38 min.
0:5 - Stebelak, 53 min.
0:6 - Getler, 63 min.
1:6 - Adamczyk, 90 min.

LKS 1908 Nędza - Pierwszy Chwałowice - 0:2 (0:1)
0:1 - Pyszny, 33 min.
0:2 - Piełka, 78 min.

GKS II Jastrzębie - LKS Tworków 0:5 (0:3)
0:1 - Grud, 6 min.
0:2 - Złoty, 37 min.
0:3 - Sikorski, 39 min.
0:4 - Ostrzołek, 55 min.
0:5 - Koczor, 57 min.

Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice 0:6 (0:3)
0:1 - Zynek, 8 min. (samobójczy)
0:2 - Białas, 37 min.
0:3 - Musioł, 42 min.
0:4 - Wodecki, 49 min.
0:5 - Wodecki, 66 min.
0:6 - Wodecki, 75 min.

Pauzowała: Unia Racibórz

Końcowa tabela:

1.  Unia Racibórz 32 71 116-48
2.  LKS Tworków 32 64 85-44
3.  LKS Raszczyce 32 61 92-66
4.  Forteca Świerklany 32 58 84-40
5.  LKS Krzyżanowice 32 54 71-48
6.  Pierwszy Chwałowice 32 54 80-69
7.  Naprzód Borucin 32 53 72-55
8.  GKS II Jastrzębie 32 48 83-70
9.  LKS 1908 Nędza 32 45 69-60
10.  Gwiazda Skrzyszów 32 42 63-86
11.  Płomień Połomia 32 40 60-74
12.  Jedność Jejkowice 32 37 54-67
13.  Granica Ruptawa 32 36 48-69
14.  Zameczek Czernica 32 36 60-101
15.  KS 1905 Krzanowice 32 31 57-106
16.  Rymer Rybnik 32 28 31-67
17.  Silesia Lubomia 32 15 36-91

Awans do IV ligi: Unia Racibórz

Spadek do klasy A: Zameczek Czernica, KS 1905 Krzanowice, Rymer Rybnik i Silesia Lubomia

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 34. kolejki:

AKS Mikołów - Źródło Kromołów 5:3 (3:2)
0:1 - Dudek, 6 min.
1:1 - Marijani, 18 min.
2:1 - Tabiś, 21 min.
2:2 - Radosz, 41 min.
3:2 - Wasiak, 44 min.
4:2 - Gałecki, 65 min.
4:3 - Gajewicz, 87 min.
5:3 - Paszek, 90 min.

Grunwald Ruda Śląska - Ostoja Żelisławice 3:4 (2:0)
1:0 - Tałady, 29 min.
2:0 - Ogłoza, 36 min.
3:0 - Kowalczyk, 78 min.
3:1 - Machura, 87 min.
3:2 - Kim, 88 min.
3:3 - Shkarban, 89 min.
3:4 - Kim, 90 min.

MK Górnik Katowice - Górnik 09 Mysłowice 7:1 (5:0)
1:0 - Ludwig, 9 min.
2:0 - Bąk, 35 min.
3:0 - Honysz, 39 min.
4:0 - Bąk, 43 min.
5:0 - Ludwig, 45 min.
5:1 - Czarny, 51 min.
6:1 - Dąbrowiecki, 71 min.
7:1 - Bąk, 89 min.

CKS Czeladź - GKS II Katowice 2:3 (2:0)
1:0 - Borówka, 39 min.
2:0 - Śmiałkowski, 45 min.
2:1 - Strzelecki, 68 min.
2:2 - Pietrzyk, 88 min.
2:3 - Cholerzyński, 90 min.

Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec 2:2 (2:2)
0:1 - Kaczmarek, 13 min.
1:1 - Stachowicz, 14 min.
1:2 - Kaczmarek, 31 min.
2:2 - Pilarski, 38 min.

Sarmacja Będzin - Górnik Wojkowice 1:2 (0:0)
1:0 - Kułaga, 46 min.
1:1 - Dyrda, 60 min.
1:2 - Kruczek, 65 min.

Slavia Ruda Śląska - RKS Grodziec 1:2 (0:0)
0:1 - Stankiewicz, 62 min.
0:2 - Zariemba, 67 min.
1:2 - Dolecki, 86 min.

Tęcza Błędów - Niwy Brudzowice 0:2 (0:0)
0:1 - Grunt, 63 min.
0:2 - Kruk, 84 min.

Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik 4:1 (1:0)
1:0 - Witkowski, 24 min.
2:0 - Gielza, 49 min.
3:0 - Gielza, 53 min.
4:0 - Weber, 66 min.
4:1 - Tarka, 82 min.

Tabela końcowa:

1.  Zagłębie II Sosnowiec 34 90 148-24
2.  AKS Mikołów 34 89 104-32
3.  Sparta Katowice 34 86 123-35
4.  Cyklon Rogoźnik 34 74 92-33
5.  GKS II Katowice 34 67 90-44
6.  CKS Czeladź 34 58 83-58
7.  Sarmacja Będzin 34 53 68-62
8.  Pogoń Imielin 34 45 61-56
9.  Górnik Wojkowice 34 44 42-52
10.  Górnik 09 Mysłowice 34 44 46-62
11.  Niwy Brudzowice 34 37 44-65
12.  MK Górnik Katowice 34 37 63-106
13.  Tęcza Błędów 34 32 44-79
14.  Slavia Ruda Śląska 34 30 36-79
15.  RKS Grodziec 34 29 52-96
16.  Źródło Kromołów 34 26 44-91
17.  Ostoja Żelisławice 34 23 49-129
18.  Grunwald Ruda Śląska 34 21 45-131

Awans do IV ligi: Zagłębie II Sosnowiec

Spadek do klasy A: RKS Grodziec, Źródło Kromołów, Ostoja Żelisławice i Grunwald Ruda Śląska 

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami

Grunwald z Ostoją w pięć minut z 3:0 do 3:4 - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 25 czerwca - SportowaSilesia.pl - portal pozytywnych wrażeń sportowych
Logo
Wydrukuj tę stronę

Grunwald z Ostoją w pięć minut z 3:0 do 3:4 - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 25 czerwca

Grunwald z Ostoją w pięć minut z 3:0 do 3:4 - wyniki spotkań ZINA klasy okręgowej z 25 czerwca

W spektakularnym stylu z rozgrywkami ZINA klasy okręgowej pożegnały się drużyny Grunwaldu Ruda Śląska i Ostoi Żelisławice. Gospodarze do 87. minuty gry prowadzili 3:0 i wydawało się, że zakończą sezon efektownym zwycięstwem. Jednak w ciągu niespełna pięciu minut goście zdobyli cztery gole i to oni cieszyli się z pełnej puli.

Racibórz - Rybnik

Wyniki 34. kolejki:

LKS Raszczyce - Płomień Połomia 5:2 (3:0)
1:0 - Kocztorz, 8 min.
2:0 - Brzoska, 12 min.
3:0 - Stachurski, 27 min.
3:1 - Riabowski, 53 min.
4:1 - Kocztorz, 55 min.
4:2 - Kąkol, 57 min.
5:2 - Kocztorz, 87 min.

Zameczek Czernica - Naprzód Borucin 3:5 (1:3)
0:1 - Ziemkiewicz, 14 min.
0:2 - Cerkownika, 18 min.
1:2 - Szweda, 20 min.
1:3 - A. Dudacy, 34 min.
2:3 - Pawlak, 58 min.
2:4 - Biedroń, 69 min.
3:4 - Pawlak, 76 min.
3:5 - S. Dudacy, 87 min.

Rymer Rybnik - Silesia Lubomia 1:0 (1:0)
1:0 - Odon, 45 min.

Granica Ruptawa - Gwiazda Skrzyszów 1:2 (1:1)
1:0 - Wrana, 13 min.
1:1 - Brodawka, 21 min.
1:2 - Rymer, 70 min.

KS 1905 Krzanowice - Forteca Świerklany 1:6 (0:4)
0:1 - Kopacz, 5 min.
0:2 - Stebelak, 26 min.
0:3 - Gorzała, 33 min.
0:4 - Stebelak, 38 min.
0:5 - Stebelak, 53 min.
0:6 - Getler, 63 min.
1:6 - Adamczyk, 90 min.

LKS 1908 Nędza - Pierwszy Chwałowice - 0:2 (0:1)
0:1 - Pyszny, 33 min.
0:2 - Piełka, 78 min.

GKS II Jastrzębie - LKS Tworków 0:5 (0:3)
0:1 - Grud, 6 min.
0:2 - Złoty, 37 min.
0:3 - Sikorski, 39 min.
0:4 - Ostrzołek, 55 min.
0:5 - Koczor, 57 min.

Jedność Jejkowice - LKS Krzyżanowice 0:6 (0:3)
0:1 - Zynek, 8 min. (samobójczy)
0:2 - Białas, 37 min.
0:3 - Musioł, 42 min.
0:4 - Wodecki, 49 min.
0:5 - Wodecki, 66 min.
0:6 - Wodecki, 75 min.

Pauzowała: Unia Racibórz

Końcowa tabela:

1.  Unia Racibórz 32 71 116-48
2.  LKS Tworków 32 64 85-44
3.  LKS Raszczyce 32 61 92-66
4.  Forteca Świerklany 32 58 84-40
5.  LKS Krzyżanowice 32 54 71-48
6.  Pierwszy Chwałowice 32 54 80-69
7.  Naprzód Borucin 32 53 72-55
8.  GKS II Jastrzębie 32 48 83-70
9.  LKS 1908 Nędza 32 45 69-60
10.  Gwiazda Skrzyszów 32 42 63-86
11.  Płomień Połomia 32 40 60-74
12.  Jedność Jejkowice 32 37 54-67
13.  Granica Ruptawa 32 36 48-69
14.  Zameczek Czernica 32 36 60-101
15.  KS 1905 Krzanowice 32 31 57-106
16.  Rymer Rybnik 32 28 31-67
17.  Silesia Lubomia 32 15 36-91

Awans do IV ligi: Unia Racibórz

Spadek do klasy A: Zameczek Czernica, KS 1905 Krzanowice, Rymer Rybnik i Silesia Lubomia

Katowice - Sosnowiec

Wyniki 34. kolejki:

AKS Mikołów - Źródło Kromołów 5:3 (3:2)
0:1 - Dudek, 6 min.
1:1 - Marijani, 18 min.
2:1 - Tabiś, 21 min.
2:2 - Radosz, 41 min.
3:2 - Wasiak, 44 min.
4:2 - Gałecki, 65 min.
4:3 - Gajewicz, 87 min.
5:3 - Paszek, 90 min.

Grunwald Ruda Śląska - Ostoja Żelisławice 3:4 (2:0)
1:0 - Tałady, 29 min.
2:0 - Ogłoza, 36 min.
3:0 - Kowalczyk, 78 min.
3:1 - Machura, 87 min.
3:2 - Kim, 88 min.
3:3 - Shkarban, 89 min.
3:4 - Kim, 90 min.

MK Górnik Katowice - Górnik 09 Mysłowice 7:1 (5:0)
1:0 - Ludwig, 9 min.
2:0 - Bąk, 35 min.
3:0 - Honysz, 39 min.
4:0 - Bąk, 43 min.
5:0 - Ludwig, 45 min.
5:1 - Czarny, 51 min.
6:1 - Dąbrowiecki, 71 min.
7:1 - Bąk, 89 min.

CKS Czeladź - GKS II Katowice 2:3 (2:0)
1:0 - Borówka, 39 min.
2:0 - Śmiałkowski, 45 min.
2:1 - Strzelecki, 68 min.
2:2 - Pietrzyk, 88 min.
2:3 - Cholerzyński, 90 min.

Pogoń Imielin - Zagłębie II Sosnowiec 2:2 (2:2)
0:1 - Kaczmarek, 13 min.
1:1 - Stachowicz, 14 min.
1:2 - Kaczmarek, 31 min.
2:2 - Pilarski, 38 min.

Sarmacja Będzin - Górnik Wojkowice 1:2 (0:0)
1:0 - Kułaga, 46 min.
1:1 - Dyrda, 60 min.
1:2 - Kruczek, 65 min.

Slavia Ruda Śląska - RKS Grodziec 1:2 (0:0)
0:1 - Stankiewicz, 62 min.
0:2 - Zariemba, 67 min.
1:2 - Dolecki, 86 min.

Tęcza Błędów - Niwy Brudzowice 0:2 (0:0)
0:1 - Grunt, 63 min.
0:2 - Kruk, 84 min.

Sparta Katowice - Cyklon Rogoźnik 4:1 (1:0)
1:0 - Witkowski, 24 min.
2:0 - Gielza, 49 min.
3:0 - Gielza, 53 min.
4:0 - Weber, 66 min.
4:1 - Tarka, 82 min.

Tabela końcowa:

1.  Zagłębie II Sosnowiec 34 90 148-24
2.  AKS Mikołów 34 89 104-32
3.  Sparta Katowice 34 86 123-35
4.  Cyklon Rogoźnik 34 74 92-33
5.  GKS II Katowice 34 67 90-44
6.  CKS Czeladź 34 58 83-58
7.  Sarmacja Będzin 34 53 68-62
8.  Pogoń Imielin 34 45 61-56
9.  Górnik Wojkowice 34 44 42-52
10.  Górnik 09 Mysłowice 34 44 46-62
11.  Niwy Brudzowice 34 37 44-65
12.  MK Górnik Katowice 34 37 63-106
13.  Tęcza Błędów 34 32 44-79
14.  Slavia Ruda Śląska 34 30 36-79
15.  RKS Grodziec 34 29 52-96
16.  Źródło Kromołów 34 26 44-91
17.  Ostoja Żelisławice 34 23 49-129
18.  Grunwald Ruda Śląska 34 21 45-131

Awans do IV ligi: Zagłębie II Sosnowiec

Spadek do klasy A: RKS Grodziec, Źródło Kromołów, Ostoja Żelisławice i Grunwald Ruda Śląska 

Projekt i realizacja Strony i sklepy internetowe pozycjonowanie i serwis