Dwa walkowery na finiszu sezonu

Komisja do spraw Rozgrywek Śląskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikowała wyniki dwóch niedokończonych spotkań w Haiz IV lidze i ZINA klasie okręgowej.

Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała wynik meczu grupy I Haiz IV ligi pomiędzy zespołami Śląska Świętochłowice a Polonią Bytom. Spotkanie to zostało zakończone przez sędziego w 41. minucie przy wyniku 0:1. Komisja orzekła walkower 0:3 na korzyść Polonii. Powodem przerwania zawodów była postawa zawodnik Łukasza Wawrzyniaka z Śląska Świętochłowice, który wykluczony przez sędziego w 39. minucie nie opuścił boiska w ciągu dwóch minut od wydania
decyzji. To rozstrzygnięcie oznacza, że końca tabela grupy I Haiz IV ligi wygląda następująco:

16.  Górnik Piaski 30 24 7 3 20 24:56

Ponadto Komisja ds. Rozgrywek zweryfikowała zawody o mistrzostwo ZINA klasy okręgowej grupy II pomiędzy zespołami Rymera Rybnik i Tęczy Wielowieś. Na boisku po 15 minutach rybniczanie prowadzili 3:0. Komisja orzekła walkower 3:0 na korzyść Rymera, bowiem drużyna Tęczy została zdekompletowana.