Rezerwy Ruchu w Mikołowie - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 3 i 4 września

Rezerwy Ruchu w Mikołowie - zapowiedź spotkań ZINA klasy okręgowej na 3 i 4 września

Niepokonany dotychczas zespół rezerw Ruchu Chorzów czeka wyjazdowy mecz z AKS-em Mikołów. To spotkanie może przyciągnąć na trybuny rekordową, jak na warunki ZINA klasy okręgowej, ilość kibiców. 

Bytom - Zabrze

Zestaw par 5. kolejki:

3 września (sobota)
godz. 15.00: Concordia Knurów - Olimpia Boruszowice
godz. 16.00: Nitron Krupski Młyn - LKS Żyglin
godz. 16.00: ŁTS Łabędy - Start Sierakowice
godz. 16.00: Silesia Miechowice - Burza Borowa Wieś
godz. 16.00: Jedność 32 Przyszowice - Tempo Paniówki
godz. 16.00: Gwiazda Chudów - Sośnica Gliwice
godz. 16.00: Przyszłość Ciochowice - Orzeł Miedary

4 września (niedziela)
godz. 15.30: Odra Miasteczko Śląskie - Czarni Pyskowice

Racibórz - Rybnik

Zestaw par 5. kolejki:

3 września (sobota)
godz. 11.00: GKS II Jastrzębie - Gwiazda Skrzyszów
godz. 16.00: Czarni Gorzyce - Płomień Połomia
godz. 16.00: Naprzód Czyżowice - Dąb Gaszowice
godz. 16.00: Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
godz. 16.00: LKS 1908 Nędza - Forteca Świerklany
godz. 16.00: Jedność Jejkowice - Pierwszy Chwałowice
godz. 17.00: LKS Tworków - Zameczek Czernica

4 września (niedziela)
godz. 16.00: LKS Raszczyce - Górnik Radlin

Katowice - Sosnowiec

Zestaw par 4. kolejki:

3 września (sobota)
godz. 11.30: MK Górnik Katowice - RKS Grodziec
godz. 13.00: Sarmacja Będzin - CKS CZeladź
godz. 16.00: Górnik 09 Mysłowice - Slavia Ruda Śląska
godz. 16.00: Niwy Brudzowice - Siemianowiczanka
godz. 16.00: Pogoń Imielin - GKS II Katowice
godz. 16.00: Sarmacja Będzin - CKS Czeladź
godz. 16.00: AKS Mikołów - Ruch II Chorzów
godz. 16.00: Górnik Piaski - Sparta Katowice
godz. 16.00: Cyklon Rogoźnik - Górnik Wojkowice

Tychy - Bielsko-Biała

Zestaw par 5. kolejki:

3 września (sobota)
godz. 16.00: LKS II Goczałkowice-Zdrój
godz. 17.00: ZET Tychy - GTS Bojszowy
godz. 17.00: KS Międzyrzecze - Rotuz Bronów
godz. 17.00: LKS Bestwina - JUW-e Jaroszowice
godz. 17.00: LKS Łąka - GLKS Wilkowice
godz. 17.00: BKS Stal Bielsko-Biała - Czarni Jaworze
godz. 17.00: Iskra Pszczyna - Pasjonat Dankowice
godz. 17.00: LKS Studzienice - Rekord II Bielsko-Biała

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Powrót na górę

Piłka nożna

Inne dyscypliny

Strefa konesera

Polecane strony

O nas

Podążaj za nami